FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jak się zliczy podstawkę i dodatki to już nie jest taka krótka. Jeżeli chcesz się pobać to polecam jeszcze Stalker Cień Czarnobyla i 3 części Penumbry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 13:46, EverettMcGill napisał:

> Zastanawiam się nad pozyskaniem FEAR 2 Project Origin. Czy mógłby mi ktoś coś więcej

> powiedzieć o tym tytule. Chodzi mi głównie o singlu, multi, audio i wizualizacji.


Grafika to nie Unreal Engine, ale efekty świetlne zamiatają. Jest dreszczyk. Muzyka i
efekty dźwiękowe są super. Lokacje są niesamowite, zwłaszcza bliżej końca gry. Gra zdecydowanie
warta zakupu. Tryb single bardzo zadowalający, w multi nie grałem, niestety.

A właśnie - ktoś może przedstawić wrażenia z Prey? Jeszcze w to nie grałem...


Prey to jeden z najlepszych FPSów powstałych po roku 2000. Grafika, innowacje, ścieżka dźwiękowa autorstwa Jeremy''ego Soule''a - wszystko jasne.

Spoiler

Dla szerszych wyjaśnień - recenzja na GS ;))



SW: Republic Commando to może krótka (6-7h), ale niezwykle intensywna strzelanka w universum SW. Mnie osobiście bardzo wciągnęła, przyjemna grafika, dobry gameplay polegający na kooperacji i elementy strategiczne a''la BiA. Problem w tym, że jest dość trudno dostępna - szukaj na Allegro itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 13:55, darth_16 napisał:

Republic Comando to naprawdę fajna gra w świetnym uniwersum. Ogólnie bardzo dobry FPS,
jednak jeśli na słowo Star Wars skaczesz z mostu to nie kupuj. :) Ja tam polecam.


Nie przepadam za klimatami gwiezdnych wojen... patrzę na tą grę pod kątem prawdopodobnych przyjemności jakie mogą płynąć z grania w nią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 14:54, Kakarotto napisał:

> Republic Comando to naprawdę fajna gra w świetnym uniwersum. Ogólnie bardzo dobry
FPS,
> jednak jeśli na słowo Star Wars skaczesz z mostu to nie kupuj. :) Ja tam polecam.


Nie przepadam za klimatami gwiezdnych wojen... patrzę na tą grę pod kątem prawdopodobnych
przyjemności jakie mogą płynąć z grania w nią ;P


A przyjemności są dość duże. Dużo giwer, potężni i inteligentni przeciwnicy i niekiepskie wykonanie techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 14:57, Lord-Tyrranoos napisał:

A przyjemności są dość duże. Dużo giwer, potężni i inteligentni przeciwnicy i niekiepskie
wykonanie techniczne.


Tja. (Nie)mile wspominam Super Battle Droidy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 13:16, Lukiwwo94 napisał:

-Legendy RPG (które nie długo zakupie)

Też to chcę kupić, ale nie jestem przekonany zbytnio do tego, grafika trochę odstrasza, niestety. Mam też minutor z rozdziałką 1440x900 więc to też komplikuje sprawę, choć da się to zrobić za pomocą moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 15:31, Gromo napisał:

> -Legendy RPG (które nie długo zakupie)
Też to chcę kupić, ale nie jestem przekonany zbytnio do tego, grafika trochę odstrasza, niestety.

Z tej jednej Twojej wypowiedzi można wnioskować ile masz lat...
W tych grach nie chodzi o grafikę, tylko o grywalność. A w przypadku Sagi Baldur''s Gate czy też Planescape: Torment grywalność stoi na najwyższym poziomie - w końcu są to "Legendy RPG"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat należę do nielicznej grupy ludzi, którzy uważają, że grafika nie jest najważniejsza w grach. Mówię tylko, że grafika jednak trochę odstrasza, widocznie źle mnie zrozumiałeś. A o grywalności tej gry zbytnio nic nie wiem po spędzieniu 10 minut na grze i po ukończeniu 2 walk. Na screenach grafika była super, taka trochę jakby rysunkowa(teren, tło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 15:45, Gromo napisał:

Ja akurat należę do nielicznej grupy ludzi, którzy uważają, że grafika nie jest najważniejsza
w grach. Mówię tylko, że grafika jednak trochę odstrasza, widocznie źle mnie zrozumiałeś.
A o grywalności tej gry zbytnio nic nie wiem po spędzieniu 10 minut na grze i po ukończeniu
2 walk. Na screenach grafika była super, taka trochę jakby rysunkowa(teren, tło).

Pisząc w jednym zdaniu "grafika nie jest najważniejsza" a w kolejnym "grafika jednak trochę odstrasza" przeczysz sam sobie. Tak czy siak - gry z tego pakiety są genialne, tylko nie wiem, po co na siłę upchali tam Lionheart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 10:25, paweldomar1 napisał:

ciach


Pazurex : Dzięki za propozycje:) Grałem w Lego Star Wars, jednak jakoś mnie nie wciągnęła. Batmana po prostu nie lubię (może dziwny jestem:P). Nad Star Warsami się zastanowię:)
Jednak jeśli ktoś by jeszcze znał jakieś fajne tytuły, byłbym wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:13, dexter1023 napisał:

Ile trzeba czasu aby przejść Hitman Krfawa forsa?

To zależy , jeżeli lubisz planować, zdobywać jak najwyższe rangi, robić wszystko po cichu bez świadków może to być jakieś 10-40 godzin (;D) ale jeżeli masz to gdzieś możesz ją przejść nawet w 3 godziny.Ja przechodziłem grę jakieś 10 dni próbując zrobić wszystko perfekcyjnie.Mimo iż jest krótka moim zdaniem to wyśmienita gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo będę szczęśliwym posiadaczem X-Boxa 360. Teraz pytanie - która gra jest lepsza - ostatnia Fifa czy PES? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowanie FIFA. Polski komentarz, świetna grafika i grywalność, ogłnie całkiem niezła gra. Jedynym plusem PES`a to to, że mają licencję na UEFA Champions League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 00:44, haderQ napisał:

Już niedługo będę szczęśliwym posiadaczem X-Boxa 360. Teraz pytanie - która gra jest
lepsza - ostatnia Fifa czy PES? Z góry dzięki za odpowiedź :)


Fifa gniecie PESa na konsolach...

Jeden wybór Fifa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 00:44, haderQ napisał:

Już niedługo będę szczęśliwym posiadaczem X-Boxa 360. Teraz pytanie - która gra jest
lepsza - ostatnia Fifa czy PES? Z góry dzięki za odpowiedź :)


FIFA ofkorz.

PS: O tyle, o ile na pececie PES bije FIFĘ, to na Xklocku jest zupełnie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio Mount & Blade i Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, jak narazie to jestem zadowolony z M&B i to bardzo, a Władca pierdzenia to nie instalowałem jeszcze;p

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się