FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 13:59, dexter1023 napisał:

Słyszałem ze w Bioshocku w edycji Premium Games są jakieś problemy. Czy to prawda?

Hmm, patche i wszystko ok bylo, ale spolszczenie u mnie sie nie chcialo zainstalowac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 15:44, dexter1023 napisał:

A Far Cry 2 żeczywiście jest tak baaaardzo nudny czy jednak można trochę w to fajnie
pograć


Można w to fajnie pograć, mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch typów gier:
1. Dobrych szachów, najlepiej w formie 3D. Dobrze aby przy instalacji była możliwość stworzenia konta on-line (statystyki jak w innych gram milti czyli np. Battlefield 2) oraz granie przez sieć co oczywiste.
2. Jakaś nowa strategia ekonomiczna. Grałem w SimCity4, Capitalizm 2, Anno ale niestety dzisiaj grafika troszkę już odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:34, igor8472 napisał:

1. Fritz 11, Chessmaster Grandmaster Edition, 10th edition

Czy jest jakaś różnica między Grandmaster Edition a 10th edition oprócz cenny? Z tego co widzę na screenach to jest to prawie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo niewielkie, nowy ''mentor'', Josh Waitzkin, który uczy podstaw i bardziej złożonych taktyk, wielu zaczerpniętych z jego książki The Art of Learnig, z jego podpowiedzi można też na bieżąco korzystać w trakcie gry. Jeśli zaś chodzi o multiplayer, uczestniczymy w pojedynczych rozgrywkach lub pełnoprawnych turniejach szachowych, przy czym do naszej dyspozycji oddano dwanaście różnych wariantów szachów. Autorzy postarali się o ogólnoświatowy ranking najlepszych szachistów. Istnieje też możliwość włączenia trybu widza i obserwowania pojedynków innych graczy.

Imo to ytlko taka małą ewolucja i za bardzo różnicy w cenie ''nowości'' nie uzasadniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś jakąś grę RPG w klimatach średniowiecza oprócz M&B,Gothiców i Morrowindów. Gra niech będzie na słabszy komputer bo siedzę teraz u brata na wakacjach i się męczę na cieniasie.(procesor 2.1,512ram,GeForce F5500)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:06, 0--Player--0 napisał:

A zna ktoś jakąś grę RPG w klimatach średniowiecza oprócz M&B,Gothiców i Morrowindów.
Gra niech będzie na słabszy komputer bo siedzę teraz u brata na wakacjach i się męczę
na cieniasie.


Coż, Neverwinter Nights 1 pownno być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:10, Ariela napisał:

> A zna ktoś jakąś grę RPG w klimatach średniowiecza oprócz M&B,Gothiców i Morrowindów.

> Gra niech będzie na słabszy komputer bo siedzę teraz u brata na wakacjach i się
męczę
> na cieniasie.

Coż, Neverwinter Nights 1 pownno być dobre.

Grałem w dwójkę i nawet niezłe. Może jeszcze jakieś propozycje ktoś poda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:17, 0--Player--0 napisał:

Grałem w dwójkę i nawet niezłe. Może jeszcze jakieś propozycje ktoś poda?


Jeśli widok grafiki 2D cie nie przeraża to kup sobie Legendy RPG. Jest w tym pakiecie nawet Planescape: Torment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:06, 0--Player--0 napisał:

A zna ktoś jakąś grę RPG w klimatach średniowiecza oprócz M&B,Gothiców i Morrowindów.
Gra niech będzie na słabszy komputer bo siedzę teraz u brata na wakacjach i się męczę
na cieniasie.(procesor 2.1,512ram,GeForce F5500)


Jak dobrze poszukasz to może gdzieś jeszcze wyłowisz "Kroniki Might & Magic - Antologia" czyli Might and Magic 6,7,8,9 oraz "Crusaders of Might & Magic" i "Legends of Might & Magic". Czas masz wypełniony nie tylko na te wakacje ale aż do następnych, a może jeszcze dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:20, Ariela napisał:

> Grałem w dwójkę i nawet niezłe. Może jeszcze jakieś propozycje ktoś poda?

Jeśli widok grafiki 2D cie nie przeraża to kup sobie Legendy RPG. Jest w tym pakiecie
nawet Planescape: Torment:)

Patrzyłem screeny z gry no i jest taka sobie. A może zna ktoś jakieś z widokiem zza pleców bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:26, Anjinsan napisał:

> A zna ktoś jakąś grę RPG w klimatach średniowiecza oprócz M&B,Gothiców i Morrowindów.

> Gra niech będzie na słabszy komputer bo siedzę teraz u brata na wakacjach i się
męczę
> na cieniasie.(procesor 2.1,512ram,GeForce F5500)
>

Jak dobrze poszukasz to może gdzieś jeszcze wyłowisz "Kroniki Might & Magic - Antologia"
czyli Might and Magic 6,7,8,9 oraz "Crusaders of Might & Magic" i "Legends of Might
& Magic". Czas masz wypełniony nie tylko na te wakacje ale aż do następnych, a może
jeszcze dłużej :)


Te gry są bardzo stare wiec wątpię że dostanę je jeszcze w sklepach(Ostrowi Mazowieckej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:29, 0--Player--0 napisał:

A może zna ktoś jakieś z widokiem zza pleców

>bohatera?

Powoli koniczą mi się pomysły... A musi być to koniecznie RPG? Bo jeśli nie, to jest taka wyśmienita gra podtytułem Beyond Good & Evil. Jest to połączenie skradanki i gry akcji z (moim zdaniem) genialną fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:31, 0--Player--0 napisał:

> Jak dobrze poszukasz to może gdzieś jeszcze wyłowisz "Kroniki Might & Magic - Antologia"
> czyli Might and Magic 6,7,8,9 oraz "Crusaders of Might & Magic" i "Legends of Might
> & Magic". Czas masz wypełniony nie tylko na te wakacje ale aż do następnych, a
> może jeszcze dłużej :)

Te gry są bardzo stare wiec wątpię że dostanę je jeszcze w sklepach(Ostrowi Mazowieckej)


Same gry są stare, to fakt, ale zostały wydane w takim właśnie pakiecie stosunkowo niedawno, no, powiedzmy 2 lata temu. A naprawdę są warte zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:31, 0--Player--0 napisał:

> > /ciach/


Niech cie nie odstrasza grafika(chociaż i tak jest ładna). Torment ma najlepsza fabułę jaką widziałem kiedykolwiek w cRPG. Jeśli nie będzie w sklepach w twojej okolicy. To co za problem zamówić przez internet?:)

tak BTW.

Moje zapytanie jest nadal aktualne! <patrz parę postów wyzej>


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się