FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2009 o 13:25, Jan3d napisał:

to teraz jeszcze raz coda4 chyba odpuszcze co wziąć batmana ,mini ninjas czy arma2


Z tych gier najwyższe oceny będzie na 95% dostawał Batman - IMHO obok SFIV, najlepsza bijatyka na PC. Brać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:38, kotfilon napisał:

Witam. Czy mógłby mi ktoś doradzić, co warto kupić na PS3 oprócz GTA 4, MGS 4, Killzone
2 i Little Big planet? Chodzi mi o gry które polecacie, takie must have. Z góry dziękuję.


batlllefield bad company i skate (2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:34, Lord-Tyrranoos napisał:

> to teraz jeszcze raz coda4 chyba odpuszcze co wziąć batmana ,mini ninjas czy arma2


Z tych gier najwyższe oceny będzie na 95% dostawał Batman - IMHO obok SFIV, najlepsza
bijatyka na PC. Brać w ciemno.


batman bijatyką ??

lol to gra akcji ponawiam pytanie jeszcze raz raczekj tego coda 4 odłoże sobie myśle nad mini ninjas grałem w demo i fajneee w demo batmana mam dzisiaj grać a w demo arma nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:31, Jan3d napisał:

> > to teraz jeszcze raz coda4 chyba odpuszcze co wziąć batmana ,mini ninjas czy
arma2
>
>
> Z tych gier najwyższe oceny będzie na 95% dostawał Batman - IMHO obok SFIV, najlepsza

> bijatyka na PC. Brać w ciemno.

batman bijatyką ??

lol to gra akcji ponawiam pytanie jeszcze raz raczekj tego coda 4 odłoże sobie myśle
nad mini ninjas grałem w demo i fajneee w demo batmana mam dzisiaj grać a w demo arma
nie grałem


Oczywiście, że nie jest to gra pokroju SFIV, ale 70% czasu spędzimy na nabijaniu kombosów i mordobiciu. Wniosek? Reszta to skradanie, przede wszystkim.
b-sides - Gra akcji to pojęcie względne ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:31, Jan3d napisał:

myśle
nad mini ninjas grałem w demo i fajneee w demo batmana mam dzisiaj grać a w demo arma
nie grałem


Jak zagrasz w demko Batmana, to cos czuję, że będzie na pierwszym miejscu na twojej liście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już raczej nie mogę od wołać tego bo na empik nie mogę już odwołać zamówienia na cod4 może to i lepiej ten mini ninjas fajny jest ale zbył prosty batman ee 10min demka ... i single ma być na kilka h to wole coś innego kupić w mini ninjas bawiłem się w single troszkę dłużej

to teraz do rzeczy

co lepsze

Arma2,DMC4 i co polecicie abym nie miał zbyt dużo już tych dylematów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, słuchajcie... bo kurde nie wiem co zrobić... Chce koniecznie tego TDU, ale na xboxa ciągle nie ma allegro, a w sklepach typu gram.pl czy mm za drogo jest... Jakiego bym musiał mieć pada (i czy to możliwe na PC) żeby lekko wchodzić zakręty itd. Tak jak na xboxie i czy jeżeli znajdę sobie kabel USB do pada xbox360 to czy będzie działał tak jak konsoli (głownie chodzi o czułość trigerów i analogów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:59, noobie napisał:

hej, słuchajcie... bo kurde nie wiem co zrobić... Chce koniecznie tego TDU, ale na xboxa
ciągle nie ma allegro, a w sklepach typu gram.pl czy mm za drogo jest... Jakiego bym
musiał mieć pada (i czy to możliwe na PC) żeby lekko wchodzić zakręty itd. Tak jak na
xboxie i czy jeżeli znajdę sobie kabel USB do pada xbox360 to czy będzie działał tak
jak konsoli (głownie chodzi o czułość trigerów i analogów)


Pytanie nr 1 - Jest to jak najbardziej możliwe na PC, wystarcza do tego typowy pad z grzybkami :)
Pytanie nr 2 - Podłączenie xboxowego pada jest wykonalne. Niestety wymagany do tego jest Wireless Receiver for Windows. Można go dostać na allegro chociażby. Ewentualnie zrobić samemu (choć ja bym się jednak na to nie odważył, patroszenie konsoli raczej kończy się utratą gwarancji :P):
http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?t=406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:44, Sebo7 napisał:

Na PC kupisz pada za 40 zł. z analogami i śmigasz bez problemu.

A czy na przykład jakieś spejcalne sterwoniki do tego są czy coś? Czy od razu w gre będę mógł wyczuć że lekko lub ostro wchodzę zakręt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:44, noobie napisał:

> Na PC kupisz pada za 40 zł. z analogami i śmigasz bez problemu.
A czy na przykład jakieś spejcalne sterwoniki do tego są czy coś? Czy od razu w gre będę
mógł wyczuć że lekko lub ostro wchodzę zakręt?

Zazwyczaj są. Ja kupiłem w empiku pada Speed Linka Strike 2 za 39,9 zł. i super się jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:46, Sebo7 napisał:

> > Na PC kupisz pada za 40 zł. z analogami i śmigasz bez problemu.
> A czy na przykład jakieś spejcalne sterwoniki do tego są czy coś? Czy od razu w
gre będę
> mógł wyczuć że lekko lub ostro wchodzę zakręt?
Zazwyczaj są. Ja kupiłem w empiku pada Speed Linka Strike 2 za 39,9 zł. i super się jeździ.

no nic :D więc zamówie sobie wersje na PC, zobaczymy jak to bedzie

Dzięki za podpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Sam posiadam Logitecha Dual Action i choć w pudełku była płyta ze sterownikami, to nie trzeba z niej korzystać. Jeśli korzystasz ze starszego systemu operacyjnego niż Windows XP to tak, konieczna będzie instalacja. Nie wiem jednak, jak wygląda sprawa w przypadku gamepadów z wibracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:55, tuitam napisał:

To zależy. Sam posiadam Logitecha Dual Action i choć w pudełku była płyta ze sterownikami,
to nie trzeba z niej korzystać. Jeśli korzystasz ze starszego systemu operacyjnego niż
Windows XP to tak, konieczna będzie instalacja. Nie wiem jednak, jak wygląda sprawa w
przypadku gamepadów z wibracjami.

ale nawet jeżeli to można sterowniki znaleźć u wujka google? Bo nie mam pojecia gdzie mogę mieć płytkę od pada xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:59, noobie napisał:

ale nawet jeżeli to można sterowniki znaleźć u wujka google? Bo nie mam pojecia gdzie
mogę mieć płytkę od pada xD


Sterowniki są na stronie Microsoftu, więc z ich znalezieniem nie będzie zbytnich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się