FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

/.../
Trudny wybór, zależy, czy masz PC-ta, czy PS3 :P Ten drugi jest pod PS3, jego PC-towy odpowiednik to prędzej Logitech Rumble Pad 2. Ja nieodmiennie polecam właśnie modele oparte na PS-owym Dual Shocku, a więc właśnie Rumble Pad 2, ale jeżeli masz sporej wielkości dłonie, to Chillstream (ten pierwszy obrazek, co pokazałeś) może być dla ciebie bardziej ergonomiczny.
Notabene, nie ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:38, Markush napisał:

/.../

W Mini Ninjas niestety jeszcze nie miałem okazji grać, ale mogę polecić nowego Prince of Persia. Ta specyficzna grafika świetnie wygląda i bardzo dobre skonfigurowanie sterowania mogą na dobry czas przyciągnąć do ekranu. No i jeszcze na myśl przychodzi mi Assasin;s Creed, ale moim zdaniem warto poczekać na AC 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:58, SongoX napisał:

> /.../
W Mini Ninjas niestety jeszcze nie miałem okazji grać, ale mogę polecić nowego Prince
of Persia. Ta specyficzna grafika świetnie wygląda i bardzo dobre skonfigurowanie sterowania
mogą na dobry czas przyciągnąć do ekranu. No i jeszcze na myśl przychodzi mi Assasin;s
Creed, ale moim zdaniem warto poczekać na AC 2 :)


Uuu, grałem we wszystkie Princy, a ten najnowszy mnie znudził, (24 razy robić to samo...) Assassin''s Creed, też mam, ukończyłem kilka razy. Chodzi mi bardziej o jakąś taką zręcznościówkę taka trochę jak dla dzieci, właśnie coś w podobie Mini Ninjas, Kangurek Kao (ach w to to się kiedyś grało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:55, Jan3d napisał:

no dłonie mam spore i raczej tego nie wiem jak jest z układem tych klawiszy od pada
z xboxa nie wiem jak to będzie czy fajnie by się grało na pc


Dla mnie liczą się tylko 2 firmy, które robią pady xboxowe:
Logitech (i jego Chillstream)
Microsoft (i jego oryginalny pad do X360, działa na PC, ale nie jest tani ;)) - Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Sam zobacz, który z nich ci bardziej odpowiada, choć ja bym stawiał raczej na Logitecha - Chillstream oferuje wiatraczki chłodzące dłonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:03, Markush napisał:

Uuu, grałem we wszystkie Princy, a ten najnowszy mnie znudził, (24 razy robić to samo...)
Assassin''s Creed, też mam, ukończyłem kilka razy. Chodzi mi bardziej o jakąś taką zręcznościówkę
taka trochę jak dla dzieci, właśnie coś w podobie Mini Ninjas, Kangurek Kao (ach w to
to się kiedyś grało).


No to nic nie przychodzi mi do głowy :( Właśnie przypomniały mi się stare dobre czasy z Kangurkiem Kao i jego druga częścią KK Runda 2 ;) Bardzo mi te gry przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:03, Markush napisał:

Uuu, grałem we wszystkie Princy, a ten najnowszy mnie znudził, (24 razy robić to samo...)
Assassin''s Creed, też mam, ukończyłem kilka razy. Chodzi mi bardziej o jakąś taką zręcznościówkę
taka trochę jak dla dzieci, właśnie coś w podobie Mini Ninjas, Kangurek Kao (ach w to
to się kiedyś grało).


O ile jeszcze nigdy nie grałeś - Rayman! Dość stara już seria, ale jednak nadal jedna z najlepszych na PC, w sporym stopniu przypomina Kangurka Kao, tylko jest lepsze :)
Najlepiej kupić od razu cały pakiet, bo troszkę tych części wyszło, np. coś w tym stylu:
http://allegro.pl/item718032083_rayman_10_te_urodziny_mega_zestaw_4_gry_nowe_ss.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mini Ninjas - słaba zręcznościówka - pod demku zaliczyłem fail - model walki jest katastroficzny - a ten "humor" który został wtrącony do tejże gry nadaje się dla 4 latków.
Polecam ci Ratchet&Clank - całą serie - jest to najlepsza zręcznościówka tej generacji. Co tam jeszcze - Raymana - zawsze miło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:03, Markush napisał:

Uuu, grałem we wszystkie Princy, a ten najnowszy mnie znudził, (24 razy robić to samo...)
Assassin''s Creed, też mam, ukończyłem kilka razy. Chodzi mi bardziej o jakąś taką zręcznościówkę
taka trochę jak dla dzieci, właśnie coś w podobie Mini Ninjas, Kangurek Kao (ach w to
to się kiedyś grało).


Croc, Croc 2, Alladyn Zemsta Nasiry, Donald Duck Quack Attack,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:02, damian376 napisał:

Szukam fajnej gry wyścigowej oprócz Test Drive (mam ją) grafika musi być bdb no i grywalność
cena nie gra roli

Gran Turismo 5:P , Forza 2, Grid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:04, Kaucz napisał:

> Szukam fajnej gry wyścigowej oprócz Test Drive (mam ją) grafika musi być bdb no
i grywalność
> cena nie gra roli
Gran Turismo 5:P , Forza 2, Grid.



Oczywiście zapomniałem że tylko gry na PC,a oprócz Grida jest coś? a Fuel jest fajny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:02, damian376 napisał:

Szukam fajnej gry wyścigowej oprócz Test Drive (mam ją) grafika musi być bdb no i grywalność
cena nie gra roli

Masz PC??

No to polecam ci Race Drver GIRD. Jak na razie najlepsza samochodówka z najelastyczniejszym systemem jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:06, damian376 napisał:

Oczywiście zapomniałem że tylko gry na PC,a oprócz Grida jest coś? a Fuel jest fajny??


Fuel jest NUDNY. Nudne RPG można jeszcze przełknąć, ale na nudne wyścigi nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:02, damian376 napisał:

Szukam fajnej gry wyścigowej oprócz Test Drive (mam ją) grafika musi być bdb no i grywalność
cena nie gra roli


Może Pure? W wyścigi dawno nie grałem ale gra mi się spodobała, może jakiemuś fanowi wyścigów sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest ten nowy rzut Extra Klasyki i mocno zastanawiam się nad Gears of War. Polecacie ją osobie, której FPS''y nie są obce, tak samo jak TPP? Chodzi mi głównie o dosyć długą rozgrywkę, no i oczywiście o grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:50, plada napisał:

Teraz jest ten nowy rzut Extra Klasyki i mocno zastanawiam się nad Gears of War. Polecacie
ją osobie, której FPS''y nie są obce, tak samo jak TPP? Chodzi mi głównie o dosyć długą
rozgrywkę, no i oczywiście o grywalność.


Grałem w to raz u kolegi, świetna gra, grafa ładna, pograłbym lecz mój PC mi na to nie pozwala. Ale Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:50, plada napisał:

Teraz jest ten nowy rzut Extra Klasyki i mocno zastanawiam się nad Gears of War. Polecacie
ją osobie, której FPS''y nie są obce, tak samo jak TPP? Chodzi mi głównie o dosyć długą
rozgrywkę, no i oczywiście o grywalność.



Nie masz Geasrów, a mówisz, że FPSy i TPP nie są ci obce, hm.. ;)
Ja ci ją bardzo polecam, bo gra jest niesamowicie intensywna i efektowna (szczególnie walki z bossami w tym brumakiem). Najlepsza strzelanina TPP według mnie. Co do jej długości to jest standardowa - nie jest jakaś bardzo krótka, ale też nie jest długaśna jak rpg. Ale według mnie dłuższa od Call fo Duty 4 na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się