FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 10:29, kotfilon napisał:

Witam. Chciałbym się spytać, jak sprawuje się milti w GTA 4 i czy jest tryb multi w metal
gear solid 4.


witam. przepraszam za błędy ale pisze z komórki. jesli chcesz opierac zakup gta4 na samym multi to
juz lepiej tej gry nie kupuj. multi w gta jest dosc prymitywny, nudny i bezsensown. sama gra jest ciekawa ale jak juz mowilem nie polecam multi. a odp na twoje kolejne pytanie brzmi. TAK.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 10:29, kotfilon napisał:

Witam. Chciałbym się spytać, jak sprawuje się milti w GTA 4 i czy jest tryb multi w metal
gear solid 4.

Metal Gear Online. Traktuje się ją nawet jako oddzielna grę, ale spokojnie jest w pudełku razem z MGS4. O ile mnie pamięć nie myli na PS Store jest nawet demko MGO. Możesz sprawdzić.

Mutli w GTA IV?? Ja ci powiem że multi w grze która zawsze była do singla multi potrzebny nie jest. Mamy podstawowy deathmach, team deathmach wyścigi, wyścigi z bronią. W sumie jest 15 ale szczerze nie ma nic przemyślanego.

Najbardziej mi by przypadło walki gangów o tereny miasto tak jak to miało miejsce w GTA San Andreas. W GTA IV jest Turf Wars to coś podobnego ale tu tylko chodzi o zdobywanie punktu ma mapie.

Nie jest źle ale nie wiem czy dużo ludzi wciąż gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłby ktoś potwierdzić, że demko MGO jest na pss? i na którym pss?

Do tej pory myślałem nad zakupem GTA 4 i killzone 2, a potem dopiero mgs 4...bo nie wiedzialem, ze jest multi...teraz te 3 gry kupuję odrazu...mam nadzieje ze starcza mi na dosc dlugo (do świąt może kupię sobie jeszcze mirrors edge i drugiego pada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 12:48, kotfilon napisał:

A czy mógłby ktoś potwierdzić, że demko MGO jest na pss? i na którym pss?

Raczej demka nie ma - na pewno nie na eu i uk - możliwe ze może być na japońskim store.

Dnia 22.08.2009 o 12:48, kotfilon napisał:

Do tej pory myślałem nad zakupem GTA 4 i killzone 2, a potem dopiero mgs 4...bo nie wiedzialem,
ze jest multi...teraz te 3 gry kupuję odrazu...mam nadzieje ze starcza mi na dosc dlugo
(do świąt może kupię sobie jeszcze mirrors edge i drugiego pada)

W multi w MGSie nie grałem - lecz podobno jest wspaniałe - cały czas sie rozwija, gra dużo osób - po prostu jest przyjemnie - ah pograłbym... (A czemu nie gram? Patch przy włączeniu MGO ściąga się 6 h przy necie1MB - katorga...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..w takim razie muszę się spytać znów, w jakiej kolejności kupić te 3 gry (gts 4, mgs 4, killzone 2)?

PS. Właśnie kolega napisał, że pożyczy mgs 1 i 2 na pc...zobaczymy czy dam rade przejść na PC gry sprzed 11 i 6 lat
PS2. czy mógł by ktoś się dowiedzieć, skąd wziąć to demko metal gear online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:23, kotfilon napisał:

Hmmm..w takim razie muszę się spytać znów, w jakiej kolejności kupić te 3 gry (gts 4,
mgs 4, killzone 2)?

MGS4
GTA4
K2

Dnia 22.08.2009 o 13:23, kotfilon napisał:

PS. Właśnie kolega napisał, że pożyczy mgs 1 i 2 na pc...zobaczymy czy dam rade przejść
na PC gry sprzed 11 i 6 lat

Da się przejść MGS1 to genialna gra tak samo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:23, kotfilon napisał:

PS. Właśnie kolega napisał, że pożyczy mgs 1 i 2 na pc...zobaczymy czy dam rade przejść
na PC gry sprzed 11 i 6 lat

Tak tylko powiem, że z XPkiem/Vistą 64-bitową chyba nie masz co marzyć o odpaleniu. Na Viście 32 też, więc jeżeli nie masz ''zwykłego'' XPeka ew. starszej windy to możesz sobie te płytki w pewne miejsce wsadzić (Wiem co mówię, bo kilka dni temu kombinowałem właśnie z tymi tytułami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat się składa, że mam xp 32bit wiec jutro jade po plytki ^^

Teraz muszę wybrać jeszcze jakąś samochodówkę o bardzo realistycznym trybie jazdy. Życzenie mojej mamy...niestety mnie troszkę kontroluje. Muszę więc wybrać kierownicę z pedałami+grę symulacyjno-wyścigową. Jakie będą najlepsze?

Ogólnie proszę o porady do kupna:
*gra samochodowa - bardzo realistyczna jazda
*kierownica z pedałami do 100zł
*zapasowy pad o wyglądzie DS3 z wszystkimi funkcjami do 50-60 zł

PS. Czy jeżeli kupię mgs4 jako pierwszą (oprócz tego bede miec LBP), to czy wystarczy mi to na dłuższy czas (do października, wtedy kupie gta 4 i killzone 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 18:53, kotfilon napisał:

PS. Czy jeżeli kupię mgs4 jako pierwszą (oprócz tego bede miec LBP), to czy wystarczy
mi to na dłuższy czas (do października, wtedy kupie gta 4 i killzone 2)


Raczej tak ponieważ do MGS4 masz dołożone MGO sieciówke w stylu MGS''a bardzo dobra, a LBP możesz sie pobawić w robienie mapek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 18:53, kotfilon napisał:

Ogólnie proszę o porady do kupna:
*gra samochodowa - bardzo realistyczna jazda

Tu ci tylko pomogę: Najlepszy symulator na PS3 to Gran Turismo Proloq, jest jeszcze Ferrari Chalange czy może Formuła 1 2009, Nascar 09 itp.

Dnia 22.08.2009 o 18:53, kotfilon napisał:

PS. Czy jeżeli kupię mgs4 jako pierwszą (oprócz tego bede miec LBP), to czy wystarczy
mi to na dłuższy czas (do października, wtedy kupie gta 4 i killzone 2)

Tak starczą ci (LBP i MGS) na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś shootera na PCta.
W sumie kandydatów mam już wybranych.

Battlefield 2142
Battlefield 2
Team Fortress 2

Najchętniej przymierzam się do TFa 2, bo i dość tani, i bardzo szybko można zacząć grę (a zależy mi żeby pograć jeszcze w wakacje), i słyszałem o nim bardzo dobre opinie. Myślę o zakupieniu klucza do Steama i ściągnięcia gry na kompa. Na pewno wiecie o co chodzi ;)

Najchętniej nie kupowałbym żadnej gry, bo obiecałem sobie, że nie stracę już na to kasy, ale jak ostatnią grę kupiłem 2 lata temu to można sobie pozwolić, nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:51, Jackaloppe napisał:


Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś shootera na PCta.
W sumie kandydatów mam już wybranych.

Battlefield 2142
Battlefield 2
Team Fortress 2


jak lubisz takie gry to sprawdz moj post wyzej i ET:QW bo to chyba najtansza taka gra na rynku i jedna z lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:51, Jackaloppe napisał:


Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś shootera na PCta.
W sumie kandydatów mam już wybranych.

Battlefield 2142
Battlefield 2
Team Fortress 2

Najchętniej przymierzam się do TFa 2, bo i dość tani, i bardzo szybko można zacząć grę
(a zależy mi żeby pograć jeszcze w wakacje), i słyszałem o nim bardzo dobre opinie. Myślę
o zakupieniu klucza do Steama i ściągnięcia gry na kompa. Na pewno wiecie o co chodzi
;)

Najchętniej nie kupowałbym żadnej gry, bo obiecałem sobie, że nie stracę już na to kasy,
ale jak ostatnią grę kupiłem 2 lata temu to można sobie pozwolić, nie?;)


Ja tam namawiam do kupna Battlefield''a 2, bo to chyba jeden z najlepszych Battlefield''ów, jak i jeden z najlepszych tytułów z gatunku, który reprezentuje. Musiałbyś się tylko przyzwyczaić do dość wysoko wyśrubowanego przez graczy poziomu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
A nie zastanawiałeś się nad całym Orange Box? Zawiera on Team Fortress 2, Half Life 2 i Portal. Warto byłoby się nad tym głębiej zastanowić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę trochę odpocząć od ciągłego strzelania z karabinów, snajperek itp i szukam teraz jakiejś fajnej zręcznościówki, coś w stylu tej nowej gry co jeszcze nie wyszła, Mini Ninjas (demo mi się spodobało i zastanawiam się nad kupnem tego), nie musi być to o tematyce nindżowskiej, po prostu ma być przyjemna i nie krótka. Czy polecicie coś godnego miana bardzo dobrej zręcznościówk,i czy może ten cały Mini Ninjas będzie dobrym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się