FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2009 o 17:50, igor8472 napisał:

No ba, imo najlepsza część serii od czasów Porsche. Warto grasz wydać, zawiedziony nie
będziesz.

Czyli mam rozumieć, że ta odsłona przywróciła blask serii ;) No to muszę porozglądać się teraz gdzie jest przystępna cena^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:56, SongoX napisał:

> No ba, imo najlepsza część serii od czasów Porsche. Warto grasz wydać, zawiedziony
nie
> będziesz.
Czyli mam rozumieć, że ta odsłona przywróciła blask serii ;) No to muszę porozglądać
się teraz gdzie jest przystępna cena^^


Jeżeli lubisz symulatory to można powiedzieć, że gra jest warta uwagi. Jak dla mnie to blask serii przywróciłby jakiś N4S Most Wanted II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:58, B1SH0P napisał:

Jeżeli lubisz symulatory to można powiedzieć, że gra jest warta uwagi. Jak dla mnie to
blask serii przywróciłby jakiś N4S Most Wanted II


To przecież nawet na siłę nie jest symulator. Auta w tej grze zachowują się jak z papieru, każdy zakręt bierze się driftem, uderzenia nic nie robią, a poziom kolizji (szczególnie od tyłu) jest żenujący, bo przejeżdżanie pod autem zamiast rozwalanie się o nie inaczej nazwać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 18:05, Xjumpaytech napisał:

To przecież nawet na siłę nie jest symulator. Auta w tej grze zachowują się jak z papieru,
każdy zakręt bierze się driftem, uderzenia nic nie robią, a poziom kolizji (szczególnie
od tyłu) jest żenujący, bo przejeżdżanie pod autem zamiast rozwalanie się o nie inaczej
nazwać się nie da.

To jest normalna gra arcade. Lecz jak włączysz tryb "pro" (opcje) to wtedy zobaczysz jak dobrze została wyważona ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 18:07, Kaucz napisał:

To jest normalna gra arcade. Lecz jak włączysz tryb "pro" (opcje) to wtedy zobaczysz
jak dobrze została wyważona ta gra.

Lecę zobaczyć w demach raczej nie bawię się w opcjach więc tego jeszcze nie widziałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy opłaca się kupować Section 8? (nie wiem czy to wyszło już czy nie) Jedak 140zł to nie mało i nie kupię tego w ciemno.
I jeszcze takie pytanko: Jakbym chciał kupować pre-paid online to muszę mieć konto w banku czy mogę się przejść na pocztę i zrobić tradycyjnie przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 14:19, B1SH0P napisał:

> /cut/
>
> Command&Conquer Tiberium Wars albo Red Alert 3

Wszystkie C&C mam.

To może Empire:Total War, albo Demigod? (to ostatnie to raczej do gry w sieci, ale też RTS) Albo ew. King''s Bounty: Legenda. To co prawda nie jest RTS, ale jedna z najlepszych strategii turowych w historii też chyba może być, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:14, Orion napisał:

Czy jest jakaś fajna gra RPG z dużą swobodą i wyborem profesji, a najlepiej jeszcze
rasy, oprócz TESa i Fable?


Fallout 1 i Fallout 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:15, Gumisiek2 napisał:

W Fable rasy nie ma, polecam Gothiki, ale pewnie słyszałeś, oprócz tego może... Might
and Magic?


W Gothicu nie wybiara się rasy ani profesji, a poza tym wolałbym coś nowszego. RPG w fajnym fantasy z wyborem profesji ALBO rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:29, Pawlo09 napisał:

Zdecydowanie NWN 1 + Dodatki i NWN 2 + Dodatki.


A możesz mi opowiedzieć coś więcej o swobodzie, profesjach i ogólnie o fabule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:14, Orion napisał:

Czy jest jakaś fajna gra RPG z dużą swobodą i wyborem profesji, a najlepiej jeszcze
rasy, oprócz TESa i Fable?


O ile jeszcze nie grałeś - Baldur''s Gate 2 (jedynka też jest świetna, ale nie ma takiej swobody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się ostatnio zastanawiam nad dwiema pozycjami: Red Faction: Guerilla i Batman: Arkham Asylum. Którą bardziej polecacie (mam na myśli PC-ta)? Chodzi mi przede wszystkim o trochę emocji, długość i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:41, plada napisał:

Tak się ostatnio zastanawiam nad dwiema pozycjami: Red Faction: Guerilla i Batman: Arkham
Asylum. Którą bardziej polecacie (mam na myśli PC-ta)? Chodzi mi przede wszystkim o trochę
emocji, długość i klimat.

No raczej pewnie nietoperz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie opowiedzieć mi coś o Two Worlds? Czytałem o niej, ale wiadomo: zawsze zachwalają, a o minusach nie wspominają. Jest wybór profesji? Występują tam takie stwory fantasy jak elfy, krasnoludy i smoki? I czy ogólnie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:41, plada napisał:

Tak się ostatnio zastanawiam nad dwiema pozycjami: Red Faction: Guerilla i Batman: Arkham
Asylum. Którą bardziej polecacie (mam na myśli PC-ta)? Chodzi mi przede wszystkim o trochę
emocji, długość i klimat.


Nawet się nie zastanawiaj i bierz Batmana, bo to najlepsza gra na podstawie filmu i komiksu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się