Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 22:36, Sita napisał:

A Kurammi zapomnialem powiedziec, najczensciej to zaglandam do EB Games, GameSopa{to chyba
teraz jedna firma jest} i Best Buya.


Ja też czasami bywałem BestBayu, zakupiłem se tam MP3 i zostawiłem je na dworze i się zalał się, ale wymienili bez niczego (nie mineło 30 dni od zakupu i powiedziałem, że gdy już kupiłem nie chodził :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 19:58, Kurammi napisał:

> A Kurammi zapomnialem powiedziec, najczensciej to zaglandam do EB Games, GameSopa{to chyba

> teraz jedna firma jest} i Best Buya.

Ja też czasami bywałem BestBayu, zakupiłem se tam MP3 i zostawiłem je na dworze i się zalał
się, ale wymienili bez niczego (nie mineło 30 dni od zakupu i powiedziałem, że gdy już kupiłem
nie chodził :).


Tez kupilem sobie u nich MP3... moze kupie sobie tez u nich elektryczna gitare ze wzmacniaczem. Ok koniec to jest topic o Next-Genach a nie Best Buyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28027 Przeczytajcie ten artykul. A tu macie wycinek z niego:

Być może grafikę Virtua Tennis 3 w wersji dla X360 bylibyśmy w stanie uznać mimo wszystko za zadowalającą, gdyby nie to, iż obok stanowiska z konsolą koncernu Microsoft stał sporej wielkości egzemplarz developerski PlayStation 3, podłączony do jeszcze większego wyświetlacza, zawieszonego na ścianie. Sprzęt korporacji Sony zaserwował nam efekty wizualne, przy których możliwości Xboxa 360 wydawały się pochodzić z innej epoki elektroniczno-rozrywkowej. Widowiskowe zbliżenia twarzy wirtualnych tenisistów ujawniały policzki, po których spływały krople potu, a zasiadający na trybunach kibice nie ustępowali urodą dwóm głównym aktorom widowiska. Wszystko rzecz jasna w rozdzielczości HD, dzięki której żaden detal nie miał prawa umknąć oczom użytkownika.

[gry-online.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam duuży problem ostóż moge dostać xboxa 360 lub jak będzie ps3
i niewiem co brać??
co wy byście wybrali
prosze i czekam o waszą opinie
Z góry dzięki
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 22:24, Maximos napisał:

Siemka mam duuży problem ostóż moge dostać xboxa 360 lub jak będzie ps3
i niewiem co brać??
co wy byście wybrali
prosze i czekam o waszą opinie
Z góry dzięki
Pozdrawiam



Niejest to łatwe pytanie, przynajmiej dla tego że trudno ocenić coś czego jescze niema. Ja na twoim miejscu poczekał bym gdzies tak do stycznia aby zaobaczyc wtedy jak mają się sprawy wokół PLAYSTATION3, a wtedy podlliczyc liczbę + i - konsol {cena gier, cena samych konsol, problemy młodzieńcze[no raczej tyczy sie PS3 bo te z X360 to już dużo zadsze są] , interesujące ciebie gry, dodatkowe możliwosci każdej konsoli}. Jest jeszcze trzecie wyjscie a mianowicie Nintendo Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii mnie nie interesuje (co to za nazwa ?? Łii tam ;) )
Sprawa dla mnie jest ważna poniewaz moge dostać teraz zaraz X360 albo poczekać do stycznia na Ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 23:29, Maximos napisał:

Wii mnie nie interesuje (co to za nazwa ?? Łii tam ;) )
Sprawa dla mnie jest ważna poniewaz moge dostać teraz zaraz X360 albo poczekać do stycznia
na Ps3


Jak mówie niejest to taka łatw odpowiedz, ja bym w każdym raziew poczekał i uważnie sledził konsolowe Newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taki problem czy kupić teraz Xboxa 360 czy poczekac na PS3 ja bym najbardziej teraz liczył na ps3 niz na xboxa 360 ale jeszcze 1 tydzień temu chcialem kupic xboxa 360 he he... Prosze o rady z gory dzięki !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy w co chcesz grać. Przejrzyj recenzje, zapowiedzi. Najlepiej jest mieć wszystkie nextgeny w innym wypadku ominie cię sporo świetnych tytułów;) Narazie mam tylko x360 i nie mam z nim żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 08:59, ProChaoS napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28027 Przeczytajcie ten artykul. A tu macie wycinek z
niego:

Być może grafikę Virtua Tennis 3 w wersji dla X360 bylibyśmy w stanie uznać mimo wszystko za
zadowalającą, gdyby nie to, iż obok stanowiska z konsolą koncernu Microsoft stał sporej wielkości
egzemplarz developerski PlayStation 3, podłączony do jeszcze większego wyświetlacza, zawieszonego
na ścianie. Sprzęt korporacji Sony zaserwował nam efekty wizualne, przy których możliwości
Xboxa 360 wydawały się pochodzić z innej epoki elektroniczno-rozrywkowej. Widowiskowe zbliżenia
twarzy wirtualnych tenisistów ujawniały policzki, po których spływały krople potu, a zasiadający
na trybunach kibice nie ustępowali urodą dwóm głównym aktorom widowiska. Wszystko rzecz jasna
w rozdzielczości HD, dzięki której żaden detal nie miał prawa umknąć oczom użytkownika.

[gry-online.pl]


Panowie z GOL-a przesadzają. Po pierwsze muszę zaznaczyć, że VT3 znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier. Tylko... no właśnie. O ile gameplay jest jeszcze jako taki, chociaż to czysty arcade, prosty, ale jednocześnie przyjemny, tak grafika nie powala. I nie ma tutaj znaczenia, czy mówimy o wersji na X0, czy PS3. Widać, że skupiono się na modelach postaci i owszem, te wypada nieźle, natomiast publiczność wygląda jak żywcem wklejona z Dremcasta.

Co do różnic w grafice między wersjami na konsolę Sony i Microsoftu to nie była ona powalająca. Nie dam sobie reki ściąć, aczkolwiek jestem niemal pewien, że VT3 na PS3 działało w rozdzielczości 1080p i właśnie to było przyczyną rozbieżności. Owszem, ta wersja wygląda zauważalnie lepiej, ale przełomu nie ma. Ech, zobaczymy jak to się skończy. Poza tym i PS3 i pojawiło się na GC wyłącznie w formie atrap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno - obie wersje tworzą różne zespoły, więc bezpośrednie porównania mijają się z celem. Rozbieżności jak w przypadku drugiej części Ghost Recona na PS2 i X-a spodziewać się nie należy, ale nigdy nie będzie tak, że obie produkcje będą identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach Virtua Tennis, pamientam jak w niego się zagrywałem na "makaronie", świetny Arcadeowy klimat i jak na tamte czasy świetna grafika. Jak sie pojawi na PC to postaram sie zzdobyć i pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam liste gier na pleja 3 a na xboxa 360 to wole pleja przegladam strony komputerowe wole ps3 podwojny cios w plecy xboxsowi 360 a jednak chyba zastosuje się do rad i poczekam do stycznia i zobacze !! :))
Jak mysliscie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:09, michu96 napisał:

Tak sobie przeglądam liste gier na pleja 3 a na xboxa 360 to wole pleja przegladam strony komputerowe
wole ps3 podwojny cios w plecy xboxsowi 360 a jednak chyba zastosuje się do rad i poczekam
do stycznia i zobacze !! :))
Jak mysliscie ?? :)


Najlepszym wyjściem w moim zdaniu to poczekać gddzieś tak do stycznia i wtedy powino się kilka żeczy wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:09, michu96 napisał:

Tak sobie przeglądam liste gier na pleja 3 a na xboxa 360 to wole pleja przegladam strony komputerowe
wole ps3 podwojny cios w plecy xboxsowi 360 a jednak chyba zastosuje się do rad i poczekam
do stycznia i zobacze !! :))
Jak mysliscie ?? :)


Nie myśle, aby gry na PS3 były lepsze do gier na x360, x ma już dobre pół roku i niedługo wychodzą takie gry jak: Gears of War (chodź słyszałem, że ma też wyjść na PS3, ale nie jestem pewien), Halo 3 i wiele innych, które mają wyjść lub już są x360. Po E3 mówili, że lista gier na PS3 jest bardzo skromna i nie było tam ciekawaych produktów. Może zmieniło się coś po Lipsku, ale nic o tym nie wiem. Ja mam x360 i działa wszystko dobrze, prądu dużo ciągnie, grafika jest wspaniała szczególnie na TV-HD, kotrolery też dobre, szczególnie bezprzewodowe (wygoda), gry też dobre, polecam grę Kameo: świetna pratformówka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:24, Kurammi napisał:

Może zmieniło się coś po Lipsku.


Po Lipsku nic absolutnie się zmieniło. Nitendo i Sony kompletnie olały tą imprezę. Nawet ich konsol nie było same atrapy. Pewnie szykują się na bliskie już Tokyo Game Show.

Dnia 31.08.2006 o 21:24, Kurammi napisał:

Kameo: świetna pratformówka.


Ekhm tak gwoli ścisłości to kameo troszeczkę odeszło od schematu platformówki:P Pozatym tej gry nie trzeba reklamować, wystarczy napisać, że robiło je RARE i wszystko jasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się