Zaloguj się, aby obserwować  
Fenarid

Age of Pirates (Sea Dogs 2)

233 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 18:27, Pluszak napisał:

>> Gdybym mógł wyjść to bym nie pytał o radę.
> Jest zamknięta kłódka i nie da się nic zrobić

Ale tych drzwi nie musisz wcale otwierać, wystarczy podejąś blisko i powinna wyskoczyć ikonka
"szypkiego menu" (pod F3)


Nic nie działa. Jak by sie tak dało to bym nie pisał z prośbą o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:34, Arlik napisał:

człowieku sam nie wiem co mam z tym fantem zrobić... chyba napisze do cengi

HMM ja chyba tez to zrobie bo probuje wszyskirgo i dalej nie dziala a giera powinna dzialac na moim kompie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc mam problem. Jestem na wyspie piratów i tam stoja dwaj goście przy drzwiach. Tedrzwi są zamkniete.

Moje pytanie, co mam zrobic, żeby byly otwarta i dlaczego jak dochodzi do walki to ci piraci sa niesmiertelni?? Zaznaczam, ze mam szermierke na 10 poziom i dowodzenie na 7.

no i kiedy bank bedzie otwarty? co trzeba zrobic?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:40, luke nuke napisał:

Cześc mam problem. Jestem na wyspie piratów i tam stoja dwaj goście przy drzwiach. Tedrzwi
są zamkniete.

Moje pytanie, co mam zrobic, żeby byly otwarta i dlaczego jak dochodzi do walki to ci piraci
sa niesmiertelni?? Zaznaczam, ze mam szermierke na 10 poziom i dowodzenie na 7.

no i kiedy bank bedzie otwarty? co trzeba zrobic?

Ci dwaj pilnują wejścia do siedziby herszta piratów. Wejść tam będzie się dało dopiero od pewnego momentu gdy posuniesz do przodu główny wątek fabularny. A nieśmiertelność strażników jest założona przez autorów i nic się z tym nie da zrobić.

Dostępność banków jest uzależniona od poziomu rozwoju kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu chciałem nabyć drogą kupna właśnie tą grę i nie udało mi się. W MM stwierdzili, że została wycofana ze sprzedaży bo coś było nie tak w wydaniu. No to po odwiedzeniu większych marketów i empików dałem sobie spokój. Gry nie można było kupić... Do wczoraj. Wybrałem się po GTR2 a tuż obok leżało sobie nowe wydanie AoP za 29.90 :D Nabyłem, ale że było już dość późno jak wróciłem do domu to jeszcze nie zainstalowałem. W każdym razie informuję zainteresowanych że jest nowa wersja z patchem bodajże 1.43 za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w Piraci z Karaibów, fajna gierka, tych samych twórców co Sea Dogs 1 i 2 zrobili, chyba o ile sie nie myle... Sea Dogs 1 widziłem gdzie w klasyce jakies... a 2 jak sie prezentuje?

Pamietam w Piratach z Karaibów było troche głupio ze tym wielkim okrętem gubernatora czy tam kogos innego, nie mozna było se popływać za duuzo, bo odrazu po jego zdobyciu bodajże lądowało sie na tej wyspie... ;p
ale tak to gra mi sie podobała... Age of Pirates na tym samym silniku pewnie jedzie, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:45, Paoro napisał:

Ja tam grałem w Piraci z Karaibów, fajna gierka, tych samych twórców co Sea Dogs 1 i 2 zrobili,
chyba o ile sie nie myle... Sea Dogs 1 widziłem gdzie w klasyce jakies... a 2 jak sie prezentuje?

Nie było Sea Dogs 2. Piraci z Karaibów wyszło po Sea Dogs i moim zdaniem mimo dodatkowych elementów nie pobiło pierwszej wersji. Pływanie i walki morskie zdecydowanie bardziej mi się podobały w Sea Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:48, SwenG napisał:

Nie było Sea Dogs 2. Piraci z Karaibów wyszło po Sea Dogs i moim zdaniem mimo dodatkowych elementów
nie pobiło pierwszej wersji. Pływanie i walki morskie zdecydowanie bardziej mi się podobały
w Sea Dogs.


Age of Pirates (Sea Dogs 2 <==) ;p

No racja nie ma to takiej nazwy ale wiadomo chyba ze chodziło mi o kontynuacje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sobie tak gram, mam już 5 poziom i fabuła ani drgnie do przodu. Dostałem tą połówkę mapy i to wszystko. Jestem pod banderą piracką, ze wszystkimi dobre układy i przewożę ludzi bądź ochraniam statki. W sumie tylko zarabiam, kupuję nowe przedmioty bo statku klasy 4 nie mogę kupić w stoczni i tłumię własnoręcznie bunty na pokładzie ;) Jak pchnąć fabułę do przodu ? Trzeba się zaciągnąć jako korsarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:01, SwenG napisał:

No sobie tak gram, mam już 5 poziom i fabuła ani drgnie do przodu. (ciach:) Jak pchnąć fabułę do przodu ?
Trzeba się zaciągnąć jako korsarz ?


Fabuła ruszy do przodu dopiero gdy osiągniesz 8-my poziom. Wtedy w jednej z tawern szynkarz podczas rozmowy zaproponuje ci kupno drugiej połówki mapy. Nie ma znaczenia, której nacji będziesz służył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, dostałem ;) Btw. bardzo szybko przeszedłem z Lugiera na Liniowy ;) Popływałem właściwie tylko chwile Brygiem, zaraz się zdobyło dwie korwety a później liniowy mnie zaatakował jak sprzedawałem lewy towar i był to jego ostatni błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a zauważyliście pewną rzecz ? Po pokonaniu herszta i zwołaniu narady wolnych kapitanów jest kawałek dialogu z Beatrycze. Trochę mnie wmurowało szczerze mówiąc. Najpierw niedwuznaczne "to moja kajuta czy twoja ?" a później coś w stylu "skoro jesteśmy właścicielami tej rezydencji to musimy sprawdzić działanie sypialni". Przypominam że Beatrycze jest siostrą Blaze''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tą grą , otóż gdzieś po 10 minutach grania gra zaczyna mi się przycinać :|
A mam tą najnowszą wersję wydaną w preedycji .
Pentium IV 2.70 Ghz RADEON X1600PRO 1 GB DDR RAM 80 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować