Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Boje się że Gothic 3 będzie zbyt długi tak jak to jest z Oblivionem i świat będzie zbyt duży i nie będzie się chciało chodzić. Jeśli na przejśćie całej gry z pobocznymi wątkami potrzeba 150 godzin to coś mi sie zdaje że będzie makabrycznie, ale oby nie nudziła się tak szybko jak Oblivion.
Obek chdozi mi na medium do G3 też nie powinien byc gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jak ktoś mówi że mu nie pójdzie na Radeonie 9550 to zapewniam że pójdzie. Kiedyś był wymagania i jeśli chodzi o Radeony to wymagania zaczynały się od troche gorszych Radków jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 08:51, pimpor napisał:

No cóż ja sobie raczej nie pogram:/ mam Semprona 64 bit 3200+ 512mb ram i radeonka 9550(trochę
podkręcony ale i tak za mało:/) Ale może gdzieś na gwiazdke się zmodernizuje i wtedy może zakupie
G3 :)

Ja mam semprona 2800+, 512 ram i radeona 9550 256/128 i sądząc po wymaganiach mi pójdzie. Nie wiem dlaczego tobie miałby nie pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby gra nie była pusta tak jak Oblivion i taka nudna i świat nie był tak jednolity. I oby CDP udostępniło polskie skrypty bo LM nie będzie spolszczał tak jak do Gothic 1 bo będzie tego zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:35, rick90 napisał:

Ja mam semprona 2800+, 512 ram i radeona 9550 256/128 i sądząc po wymaganiach mi pójdzie. Nie
wiem dlaczego tobie miałby nie pójść.


Mój radeon jest na agp 8x i jest 128/128:D A mnie nie zadowala gra na lov detail i jeszcze żeby mi się przy jakieś większej akcji z użyciem magii cięło:) Wiesz wydaje się ale 256 mb to już dużo lepiej niż 128:) A pamięć mam 512 ddr 400. A widząc screeny G3 to wydaje mi się, że taka gra z tak piękną grafiką jednak będzie wymagać więcej:) Jedynie procek mi opowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorry za 2 pod rząd ale musze:D Weź kurde nie małpuj avatarka!!!! Ja miałem pierwszy i chciałbym, żeby tak zostało bo wkurza mnie jak kilka osób ma to samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olać podane wymagania sprzętowe ponieważ tak naprawdę przekonamy się jak gra chodzi instalując ją na własnym kompie... :-) ... procek 2giga ? ... ja mam Athlon 1700xp i Doom 3 śmiga mi na ultra bez AA... oraz demo Prey bez AA wszystko w 1024x768x32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi bez problemu. Nie musze miec tych wszystkich bajerów jak cienie, it; Wystarczy jak detale i tekxtury bede mial na srednich powylanczam efetky, I bedzie chodzic jak ta lala na rozdzielczosci 1024 i bedzie cool.

100 godzin rozrywki extra!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na gothica 3 , mam już zarezerwowane pieniądze .jestem wielkim fanem całej seri Gothic , odpali mi na max ustawieniach spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co zrobić jak mam PIV 3GHz 1024 mb ramu i karte Radeona 9600 PRO. Wiem, że aby mi chodziło na lepszych detalach musze wymienić karte ale na jaką konkretnie jak chciałbym mieć przynajmniej 3/4 efektów bo inaczej to straci swój smak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150 godzin?Myśle że wiecej...Plus to ze np. ktos bedzie chciał troszke ,,pozwiedzac'''' tereny Myrtany.w Oblivionie na samo penetrowanie świata zajeło mi okolo 20 godzin(na koniu).Pamietam jak w g1 i g2 biegałem za ścierwojadami na 1 poziomie...To byly czasy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować