Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Vista będzie potrzebowac do zaladowania systemu i bibliotek min. 800 ramu. Odpalic Windowsa to nic ale dzialac na nim to cos wiecej. Zeby pograc w G2 na Viscie bedziesz potrzebowac 2500 ramu. Nie oszukujmy Windows 98 byl dla srednich ludzi, XP dla Glupkow (za duzo udogodzen) a Vista dla idiotow : p choc sam planuje uzywac visty. Vista jest dla ludzi ktorzy chca sie pochwalic ze gra na nim i dziala mu bezproblemowo. Co prawda udogodzen bedzie masa. Mysle ze 4000mb ramu bedzie dla visty czyms jak dla XP 1000. Za duzo bibliotek, za malo pamieci. Nawet mobo za 200zl obsluguja max 4gb ramu, bo sa przygotowane pod Viste. Wlasciciele radeonow 9550 lub podobnych moga plakac bo Dx 10 im nie pojdzie a pod Viste nie jest planowana 9 ; ) Ciekawe dlaczego, chodzi oczywiscie o upgrade PieCa. Myslalem tez o dysku, na 80gb bedziesz mial meczarnie na viscie poniewaz bedzie miala wbudowane auto odzyskiwanie plikow ; ) Ciekawi mnie ile bedzie wazyc Vista na dysku + policzyc 2 kopie zapasowa. Xp jak wyszedl potrzebowal 512 ramu do optymalnego chodzenia, a jak na rok 2001 to bylo duzo : ) nie przejmujmy sie za 2-3 lata 3000mb ramu bedzie standardem dla kazdego biednego.

Sorry za offtop

A co do G3 musze upgradowac pc to 2gb ramu i kupic nowa plyte bo cos czuje ze moj nowy sempron 2800+ nie wytrzyma, plus jest taki ze stare czesci dam do serwera do domu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofnijmy się w czasie - jeden z kolesi pytał jaka karta jest najlepsza od 500-700 zł? odpowiem mu :
Nvidia GeForce 7600GTX za 750 zł lub Radeon X800 GTO za 440 zł. GF 7600GTX jest szybszy o jakieś 2.5 x szybszy ale Radeona X800 GTO można podkręcać o (aż!) 25% dlatego zwiększa szybkość do (FEAR wodotryski 1200x800) 20 FPS GF zaś ma 40 FPS co daje tylko 2x mniejsze osiągi. Dla nadzianych : Kupcie se Radeona 1900XTX to wam starczy na 4-5 lat. PS ta karta dalej kosztuje ok. 2000zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 09:28, Varrag Kasorg napisał:

Szkoda że w Gothicu nie ma multi:( Wie ktoś czy w G3 będzie Multi?

Nie ma i nie spamuj tyle. Wystraczy trochę pomyśleć i napisać wszystko w jednym poście! To nie jest trudne
XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:02, nitz napisał:

ja mam 1.8amd athlon xp + 896 (chcem wymienic 128 na 512 by miec 1280) i karte radek 9600 128mb/128bit

Yennefer - czy ty masz mozg ?? 3-11 osob w miescie polskim (zlodzieje tacy jak politycy - np.:
lepper niby uprawia ziemie ciekawe kiedy - przeciez niedawno byly zbiory a on byl w tedy w
Brukseli - moze to jego ci talibowie ;P i dostaje 200k tys. - gdybym tyle dostawal za free
to bym mial sprzet taki ze ci by galy z orbity wylecialy... pozatym nie wiem jak komus moze
spadnac kilka pkt w tetach 3d marka jak tam nic nie kracil albo w niego nie stukal) - jenifer
sie ciesz ciesz sie ci mowie bocie okradna ze wzystkiego jak tak dalej bedziesz sie chwalil
to zobaczysz jak bedziesz musial kompa za 2-3k kupic pozatym komp (same pudlo) za 4k tys to
jest juz smoczek... - idz dalej krasc tam w sejmie


(Jakby to mój kumpel z klanu powiedział...) O Jezzzuss! Jesteś cudowny, kochałbym Cię.
A teraz na poważnie. "mozg''u" nie mam, ale za to mam mózg.
1. 3-11 osób, ale w jakim mieście w Polsce? Czy może całą Polskę nazywasz miastem, czy jak?
2. Z tego co napisałeś wynika, że każdy bogaty człowiek to złodziej.
3. Wątpię aby mi "gały z orbity wyleciały" jakbym zobaczył jakiegokolwiek kompa. Nie ma we mnie czegoś co nazywa się zazdrością. Niestety u innych (szczególnie w Polsce) widać to zbyt często.
4. O Spadnięciu punktów w 3D Mark chodziło mi o nowe wersje - Na np. 3D mark 2005 miał koleś xxxxxx punktów, a w 3D Mark 06 miał xxxxx pkt.
5. Nie wydaje mi się aby mnie okradli. Nie jestem ani bogaty, ani nie mieszkam nawet w domku/szeregówce. Mam stare mieszkanie w ochydnym bloku. Ściany są brzydkie, widać na nich ile lat je niszczyłem. Kto by okradał takie mieszkanko, gdy w okolicy jest aż tyle luksusowych domków?
6. Pisząc żebym "szedł dalej kraść w sejmie" - obrażasz mnie. Jestem człowiekiem, który nic nie ukradł w całym swoim życiu. Może poza nieświadomym wyniesieniem gazetki ze sklepu jak miałem 9 latek. Po prostu się zaczytałem i zapomniałem zapłacić. Ani to w sejmie, ani kradzież. Potem jak powiedziałem tacie to poszedł i zapłacił.

No... to taka moja mała *obrona*.
7. Naucz się ładnie pisać i składać zdania. Strasznie się ciężko było doczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A witam wszystkich !? ja mam Celeron 2.4 768 ramu i GEFORCE''A 6800 GS Co myślićie ??? a na temat GOTHICA 3 to niewiem jak wy ale ja już tak się nie mogę doczekać polskiej premiery że mam MASAKRE >>> pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yennefer
1. hmm jakos kazdy w mojej szkole nie ma smoka (czyt. proc 4.0++, LCD, karta 256/256 ++ , 2bg ramu lacze 10mb itd itd)
2. miwsznal czy jak mu tam sie pisze lepper i inni w ejmie - z kazdym byla afera - gdyby jej nie bylo to myslisz ze nic nie byloby na rzeczy :L
3. komp za 1 mln ?
4. no ta ale to przesada bo ta sama karta a tylko inny program do testowania...
5. w rutkowwskim bylo cos taiego ze porwali cyganom kogos tam z rodziny (nie wazne kogo) a ta rodzina zyla na kredyt - wszyciutko miala na kredyt i tez nie zyla za bogato :P
6. w sejmie kazdy kradnie :P - lepper "niby" uprawia zbozea dostaje 200k zl :P
7. gdyby kazdy na tym forum pisal pelnymi zdaniami to bylby cud :P

ja tam tylko uprgrade''uje kompa pod G3 i WoW:BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:39, Riikku napisał:

Jezu!Ja nawet nie wiem czy kupic teraz karte 256 czy poczekac az stanieje 512.

lepiej poczekać aż stanieje 512 im wiecej ramu tym lepiej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czytajcie mądrych ludzi powyżej.... Do grafy mogą wsadzić i 2 GB ramu a i tak będzie duuzo wolniejsza od takiej z 128MB... Wszystko zależy tylko od rodzaju GPU oraz taktowania rdzenia i owej pamięci (do słabiutkich kart walą czasem 512MB a ciemni ludzie myślą że to dobre jest... a mogą one być ponad 20 razy mniej wydajne od dobrych kart z 128MB pamięci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to ja mam Pentiuma 4 3gb 1024 ramu 400Mhz grafe Gforce Fx 5200 i cicho liczę ze se pogram w Gothica 3 a swoją droga producenci pszesadzają z wymaganiami, w rzeczywistości to nie trza mam nadzieję będzie tak wypaśnego kompa, a druga sprawa to taka mam prośbę czy może mi ktoś napisać dokładną datę premiery Gothica 3 w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 19:45, marcinlaska napisał:

Dokładnej daty nikt nie wie nawet CDP :) Niemiecka 13 październik a polska Grudzień 2006 (prawdopodobnie)


Jaki grudzień? Jay Z mówił, że polska premiera nastąpi niedługo po niemieckiej albo nawet równo z nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:52, Dincooo napisał:

OJ POMYŁKA
to nie ten adres: Prawidłowy jest tu:
http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=21373


Chyba chodziło Ci o ten link: http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=32267
Ten który podałeś to link do archiwum z postami sprzed półroku które wywaliłem z tego tematu.
W sumie niewiele to dało, bo ludziska znowu naprodukowali 50 stron postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować