Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Gothicu 3 słów kilka

366 postów w tym temacie

Dobrze żę mój komp spełnia minimlane wymagania , jeszcze tylko karte nową kupię i będe grał ale
150 godzin to troche za mało , ale i tak zaczne zwiedzać itp to będzie 300 godzin grania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Pentium D 3.20 Ghz,1024 Ram-u i GeoForce 7600 GT to mi pójdzie 100%Tylko mnie denerwuj że wszyscy chwalą Obliviona, ja dla mnie gra nie tego nie podama mi się.Czekam na G3.I wiem że będzie hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 20:44, PnPride napisał:

ciekawie się gra zapowiada :) a skro wszyscy się napinają configiem to ja też :) a co się będe
czególnie po ostatnim upgrejdzie :D

athlon 64 3800+ , 1024 mb ram (ddr2), GF 7600 GT

wiec mam nadzieje ze w G3 na high zagram :D


mozesz mi powiedziec ile zaplaciles za tego kompa bo chce kupic identycznie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wreszcie JoWood udostępni oficjalną cenę Gothica 3 tak aby CDP mogło nam pokazać polską cenę. Ciekaw jestem czy CDP nagrywa też już dialogi do G3 bo jak nie to długo poczekamy sobie na polską premierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 17:16, Angar0pl napisał:

ja mam atlona 2500+ 1.5 mb ram (ddr2)
i gf6600 . To może poleci ma średnich detalach


Na 1.5 MB RAM to nic ci nie pójdzie :P Dziwię się, że w ogule zdołałeś otworzyć tę stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie coś tak zdaje, że G3 bedzie śmigał dobrze na "absolutnym" minimum, producenci przeginają z tymi wymaganiami, nie wierze w to żeby to nie była sztuczka marketingowa, ludzie nie dajmy sie ogłupić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mogliby napisac (w wymaganiach minimalnych) jakiej klasy karta graficzna bedzie potrzebna ,a nie ,ze "co najmniej ze 128mb". Radeon 9200 ma 128mb ,a watpie zeby gra na nim poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 18:04, ravenzero napisał:

Mastash o ile mi wiadomo Gothic 3 ma się uruchamiać na kartach z shaderami od 1.1.


A ja słyszałem, że wymagane są shadery 2.0. Więc wszystkie karty poniżej GeForce 4 odpadają. Wliczając jeszcze GF 4 MX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować