Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 19:42, Robert'cik napisał:

Nie, nie ma środków transportu, poruszasz się za pomocą mapy.
Nie, żeby grać w Maskę musisz posiadać podstawkę.


No dobra , ale właśnie zobaczyłem , że jest mod nazywa on się Wyvern Crown of Cormyr (nie wiem do której części ,chyba do pierwszej) , który pozwala na jazdę konno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:41, Don Zorro napisał:

A i jeszcze jedno
Mam 18 siły i 14 zręczności i ulubiona broń długi miecz, a moja postać zezuje ja cholera.Co

Zawsze tak jest na początku.
Czemu nie ustawisz sobie od razu charakteru chaotycznego? Potrzebujesz jakichś 25-50 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:48, Asthariel napisał:

> A i jeszcze jedno
> Mam 18 siły i 14 zręczności i ulubiona broń długi miecz, a moja postać zezuje ja
cholera.Co
Zawsze tak jest na początku.
Czemu nie ustawisz sobie od razu charakteru chaotycznego? Potrzebujesz jakichś 25-50
pkt.


A dlatego, że nawet w grze jakoś nie mogę zabić mosfleldów, a neutralny zły to nie morderca
Ponawiam: Za żądanie nagrody dostajesz punkty do zła czy chaotyczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 17:21, Don Zorro napisał:

> > A i jeszcze jedno
> > Mam 18 siły i 14 zręczności i ulubiona broń długi miecz, a moja postać zezuje
ja
> cholera.Co
> Zawsze tak jest na początku.
> Czemu nie ustawisz sobie od razu charakteru chaotycznego? Potrzebujesz jakichś 25-50

> pkt.

A dlatego, że nawet w grze jakoś nie mogę zabić mosfleldów, a neutralny zły to nie morderca
Ponawiam: Za żądanie nagrody dostajesz punkty do zła czy chaotyczności?

Raczej chaotyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od questa. Czasami nie dostaniesz żadnego modyfikatora, czasami staniesz się bardziej chaotyczny a czasami (zwłaszcza gdy będziesz żądał pieniędzy od kogoś biednego) staniesz się bardziej zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:36, Karharot napisał:

To zależy od questa. Czasami nie dostaniesz żadnego modyfikatora, czasami staniesz się
bardziej chaotyczny a czasami (zwłaszcza gdy będziesz żądał pieniędzy od kogoś biednego)
staniesz się bardziej zły.


ok, ale mam nadzieje że nie "awansuje" z neutralnego złego na chaotycznego złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał uważać, jednak nie widzę tu specjalnego problemu. To że twoja postać posiada charakter chaotyczny nie jest jednoznaczne z tym że jest mordercą, taki charakter oznacza po prostu że pogardzasz lub ignorujesz obowiązujące wokół Ciebie prawa. Pamiętaj że prawo nie jest w żadnym wypadku odpowiednikiem dobra, może być nawet czymś złym (np. prawa przestrzegane przez Baatezu są z pewnością złe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dziekuje za pomoc. Wszystko poszlo gladko i po zmniejszeniu opcji graficznych i po odlaczeniu ludzioof. No ale moje szczescie nie trwalo dlugo i teraz gdy mam przy sobi ena sile gitza i shandre znow zawiecha, kosmos... Mam nadzieje ze tego patcha bioware wykmini dosc szybko, tylu bledow w jednej grze na oczka moje sliczne nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM:
Włśnie mam spalić posterunek straży.Ale żadna scenka nie pojawia się, nie ma dialogów. Tak ma być?
Postrunek nie staje w płomieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:05, Don Zorro napisał:

MAM PROBLEM:
Włśnie mam spalić posterunek straży.Ale żadna scenka nie pojawia się, nie ma dialogów.
Tak ma być?
Postrunek nie staje w płomieniach


A próbowałeś wznowić od ostatniego zapisu!?...Może nie podpaliłeś siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:15, Xelios Invictus napisał:

> MAM PROBLEM:
> Włśnie mam spalić posterunek straży.Ale żadna scenka nie pojawia się, nie ma dialogów.

> Tak ma być?
> Postrunek nie staje w płomieniach

A próbowałeś wznowić od ostatniego zapisu!?...Może nie podpaliłeś siana...


zaraz zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok...
No ale znowu problem...

Cytat z czyjegoś posta:
"Nie ma atutu walka dwoma broniami. Warunki moja postać spełnia więc texty typu "Wpierw zobacz wymagania a potem płacz" darujcie. Choćby nie wiem jaką zręczność miał atut nie pokazuje mi sie w liście wyborów."

U mnie to samo co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką wybrałeś klasę? Coś mi się wydaje że łowca otrzymuje ten atut automatycznie po osiągnięciu jakiegoś poziomu więc być może już go masz a o tym nie wiesz. Natomiast niektóre inne klasy otrzymują co pewną ilość poziomów bonusowy atut do wybrania, taki atut jest dobierany z zawężonej listy atutów (np dla czarodzieja to atuty metamagiczne, tworzenia przedmiotów oraz specjalizacji w szkołach magii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:54, Karharot napisał:

A jaką wybrałeś klasę? Coś mi się wydaje że łowca otrzymuje ten atut automatycznie po
osiągnięciu jakiegoś poziomu więc być może już go masz a o tym nie wiesz. Natomiast niektóre
inne klasy otrzymują co pewną ilość poziomów bonusowy atut do wybrania, taki atut jest
dobierany z zawężonej listy atutów (np dla czarodzieja to atuty metamagiczne, tworzenia
przedmiotów oraz specjalizacji w szkołach magii


Mam wojownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Wojownik otrzymuje atuty bonusowe co dwa poziomy ale akurat walka dwoma broniami jest na liście tych atutów więc nie powinno być problemów:(
Jedynym wymaganiem do tego atutu jest zręczność 15 (podstawowa tzn. bez bonusów wynikających z przedmiotów), nic innego nie jest potrzebne. Jeśli masz taką zręczność i wciąż nie możesz sobie dobrać tego atutu to trafiłeś na jakiś wredny błąd.
Możesz to obejść ale będzie to wymagało odrobiny kombinowania.
Kliknij prawym przyciskiem na swojej postaci tak aby ją zaznaczyć.
Wciśnij ` aby uaktywnić konsolę.
Wpisz DebugMode 1 aby uruchomić tryb testowy.
Wpisz givefeat 41 aby przyznać podświetlonej postaci atut walki dwoma broniami.
Wpisz DebugMode 0 aby wyłączyć tryb testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podstawową zręczność ma na poziomie wymaganym przez atut?

Dnia 20.03.2008 o 12:25, Don Zorro napisał:

Choćby nie wiem jaką zręczność


To zabrzmiało jakbyś ten atrybut sztucznie podbijał w górę, poprzez amulety czy inne pierdółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy mają taki dziwny poradnik do Maski Zdrajcy, że są strony od 1-32, a potem się powtarzają od 17 do 32? Bo mi to szczerze mówiąc przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować