Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Zrobilem to. Pozniej dochodzi sie do zatarasowanej drogi (zawalony szyb) i pokazal mi si ekomunikat ze droga jest zatarasowana i mam tego krasia o tym powiadomic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:22, VertigoŁDZ napisał:

Zrobilem to. Pozniej dochodzi sie do zatarasowanej drogi (zawalony szyb) i pokazal mi
si ekomunikat ze droga jest zatarasowana i mam tego krasia o tym powiadomic .

A znalazłeś rękawice klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:37, Asthariel napisał:

> Zrobilem to. Pozniej dochodzi sie do zatarasowanej drogi (zawalony szyb) i pokazal
mi
> si ekomunikat ze droga jest zatarasowana i mam tego krasia o tym powiadomic .
A znalazłeś rękawice klanu?


nie........ a gdzie powinny byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:41, VertigoŁDZ napisał:

> > Zrobilem to. Pozniej dochodzi sie do zatarasowanej drogi (zawalony szyb) i
pokazal
> mi
> > si ekomunikat ze droga jest zatarasowana i mam tego krasia o tym powiadomic
.
> A znalazłeś rękawice klanu?

nie........ a gdzie powinny byc?

W skrzyni na samym końcu poziomu. Podświetl klawiszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:48, VertigoŁDZ napisał:

Wielkie dzieki :)
aha a ktorym klawiszem podswietla sie skrzynie bo to moze byc przydatne na przyszlosc?

Z tego co pamiętam, to z, a jak nie, to możesz sprawdzić w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:48, VertigoŁDZ napisał:

Wielkie dzieki :)
aha a ktorym klawiszem podswietla sie skrzynie bo to moze byc przydatne na przyszlosc?


Jest to x albo z sprawdź oba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo powazny problem. Mianowicie blokuja mi sie postacie niechca podazac za którymkolwiek z członków drużyny, najpierw byla to jedna postac pozniej 2wie jedna z nich udalo mi sie odblokowac zmieniając dystans za przywódcą, drugiej nie. Póżniej zablokowalo sie wiecej postaci a raczej wszystkie oprocz sterowaniej i co jakis czas jakas sie odblokowuje, tak na zmiane. Teraz jak weszłem znowu do gry odczytalem to odblokowaly sie 2 postacie reszta stoi jak slupy. ( Mam 5 ppl w druzynie Sandra Jerro w trybie szkolenia jest). Help! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:16, kozioł1990 napisał:

Mam bardzo powazny problem. Mianowicie blokuja mi sie postacie niechca podazac za którymkolwiek
z członków drużyny, najpierw byla to jedna postac pozniej 2wie jedna z nich udalo mi
sie odblokowac zmieniając dystans za przywódcą, drugiej nie. Póżniej zablokowalo sie
wiecej postaci a raczej wszystkie oprocz sterowaniej i co jakis czas jakas sie odblokowuje,
tak na zmiane. Teraz jak weszłem znowu do gry odczytalem to odblokowaly sie 2 postacie
reszta stoi jak slupy. ( Mam 5 ppl w druzynie Sandra Jerro w trybie szkolenia jest).
Help! :(


Musisz po wejściu do lokacji rozkazać drużynie idź za mną. Po pewnym czasie się może naprawi samo. Miałem podobny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isc zamna czyli wybrac odleglosc mala/srednia/duza wciskajac "drużyna" ( czyli dla wszystkich) ?


//
BTW Moja 1 stycznosc z ta grą byłem załamany ze straciłem hajs. troche pogralem niezle zwlaszcza fabula, niecodzieny tryb walki moze byc nawet miło. ale tyle błędów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:24, kozioł1990 napisał:

Isc zamna czyli wybrac odleglosc mala/srednia/duza wciskajac "drużyna" ( czyli dla wszystkich)
?


//
BTW Moja 1 stycznosc z ta grą byłem załamany ze straciłem hajs. troche pogralem niezle
zwlaszcza fabula, niecodzieny tryb walki moze byc nawet miło. ale tyle błędów ....


Nie jak prawym klawiszem z shiftem na swoją postać klikasz to masz też tam opcje drużyny i jedna komenda to idź za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:24, kozioł1990 napisał:

BTW Moja 1 stycznosc z ta grą byłem załamany ze straciłem hajs.

aż tak źle ? xD

Dnia 03.04.2008 o 20:24, kozioł1990 napisał:

troche pogralem niezle

W tej grze fajne jest to, że fabuła właściwie rozkręca się od zera :D. Jesteś nikim stajesz się kimś (od zera do bohatera)

Dnia 03.04.2008 o 20:24, kozioł1990 napisał:

zwłaszcza fabula, niecodzienny tryb walki może być nawet miło. ale tyle błędów ....

Tryb walki to chyba taki sam jak w każdej komputerowej wersji gier opartych na D&D tylko inaczej zrobione graficznie :) więc w sumie to nie taki nie codzienny :D. Pograj trochę naprawdę warto :).

A i postanowiłem, że będę udzielał się w tym temacie, bo w sumie gram teraz i całkiem mi nie źle idzie, a z drugiej strony prawie podstawkę przeszedłem tylko straciłem savy przy przeinstalowywaniu Windowsa xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań o rozgrywkę i patche:
1. Czy można jakimś sposobem odpocząć w Shadow Fortress, czy jak to się zwało (nagle wyskakuje parę golemów + wampiry, a ja chcę tylko przygotować zaklęcia :P)?

2. Prawie w tym samym miejscu. Trafiam na 3 Shadow Reavers, cała drużyna walczy dzielnie, Ammon Jerro już ma odczytać zwój i nagle... "o, szkielet!" - rzuca wszystko i próbuje rozwalić coś, co go nawet nie trafia. Da się tego uniknąć? Gith postępuje podobnie.

3. Wgrywam ostatniego patcha i wszystkie postacie są równego (tzn. ludzkiego) wzrostu. Konstrukt, dzieci, kobold, Khelgar... na 1.0 jest normalnie, ale patch parę rzeczy poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:23, Qbli napisał:

1. Czy można jakimś sposobem odpocząć w Shadow Fortress, czy jak to się zwało (nagle
wyskakuje parę golemów + wampiry, a ja chcę tylko przygotować zaklęcia :P)?


"Odpoczywaj" do skutku - za którymś razem (bodajże trzecim) odpoczynek nie zostanie przerwany.

Dnia 04.04.2008 o 14:23, Qbli napisał:

2. Prawie w tym samym miejscu. Trafiam na 3 Shadow Reavers, cała drużyna walczy dzielnie,
Ammon Jerro już ma odczytać zwój i nagle... "o, szkielet!" - rzuca wszystko i próbuje
rozwalić coś, co go nawet nie trafia. Da się tego uniknąć? Gith postępuje podobnie.

Przejąć kontrolę osobistą nad tymi postaciami i upewnić się, że po uaktywnieniu zwoju (symbol gwiazdki na górnym pasku) postać zacznie czytać właściwy tekst (chyba symbol zwoju powinien się pojawić po gwiazdce na górnym pasku), a nie rzuci się w bój. Ewentualnie wciskać pauzę i sprawdza, co te dwie postacie robią (czy przypadkiem gdy zniknie gwiazdka, nie zaczną robić czego innego - niestety często to im się zdarza).
I upewnij się, że nikt ich nie atakuje, bo przerywa to recytację zwoju. Ammonem najlepiej rzucić niewidzialność i dopiero później uaktywnić zwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że powinienem to napisac na forum dodatku, ale tam mniej ludzie zagladają:
Chodzi o Elanee - czy jeśli mi się w podstawce z nią nie ułożyło( odeszła w bajorze) to czy w dodatku
bedzie druga szansa?(no bo safija jest... ehm...szpetna...a elanee to elfka, jak mój bohater)

I jeszcze jedno:
Czytałem, że w masce zdrajcy spotka się starych towarzyszy...
Czy bedzie można ich dołączyć do drużyny?
W którym akcie to nastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:23, Qbli napisał:

1. Czy można jakimś sposobem odpocząć w Shadow Fortress, czy jak to się zwało (nagle
wyskakuje parę golemów + wampiry, a ja chcę tylko przygotować zaklęcia :P)?

Na tym obszarze masz około 20% szans na udany odpoczynek. Innymi słowy, 1 odpoczynek na 5 ci się uda.
Wieksza szansa na odpoczynek jest na platformie zaraz przed spotkaniem z łupieżcami cienia.

Dnia 04.04.2008 o 14:23, Qbli napisał:

2. Prawie w tym samym miejscu. Trafiam na 3 Shadow Reavers, cała drużyna walczy dzielnie,
Ammon Jerro już ma odczytać zwój i nagle... "o, szkielet!" - rzuca wszystko i próbuje
rozwalić coś, co go nawet nie trafia. Da się tego uniknąć? Gith postępuje podobnie.

Przejdź na zakładkę postaci, która używa zwoju i zaznacz "tryb marionetek". Takiej postaci trzeba zapewnić stałą ochronę, bo każdy atak/czar przerywa wymawianie zwoju.


@Don Zorro: W dodatku nie ma niestety opcji romansu z Elanee (można natomiast wybrać, czy się chce być z Safiyą czy nie).
Co do towarzyszy, to można spotkać Bishopa, ale prowadzi się z nim tylko jeden, krótki dialog. Nie można go przyłączyć. Przyłączyć można natomiast, na pewien czas, Ammona Jerro, ale nie można nim kierować jak innymi. Ponadto można od niego dowiedzieć się co nieco (pff) o losie twoich towarzyszy z kampanii "podstawki". Nikogo innego się nie spotyka (poza małym "wyjątkiem" w III akcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przy następnym podejściu powinno mi się udać (teraz zaczynam nową postacią).
A z wzrostem już wykombinowałem - jeden mod zmieniał appearance.2da, ale jak nie wgrałem tego pliku to i tak wszystko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować