Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2008 o 14:58, BrajanB napisał:

ten czarodziej w czarnystawie nie chce mnie wpuscic do środka mówi ze mam przyniesc jakieś
srebro. Gdzie ono jest?


Musisz iść do osoby, która cię zaprowadziła do czarnystawu. Jak z nim pogadasz to pójdziecie po to srebro na targ. U mnie się tak stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Maski Zdrajcy. Ostatnio zamówiłem sobie na allegro nówkę ZE NWN2, dlatego ciekawi mnie czy będę miał możliwość rozpoczęcia rozgrywki od samej kampanii maski. Fabuła NWN2 (przynajmniej moment do którego doszedłem czyt. koniec misji Moiry ;)) nie specjalnie mi przypadła do gustu, dlatego pytam.

No i jeszcze coś - czy dodatek rzeczywiście poprawia Toolseta do tego stopnia, że jest on zdatny do użytku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość rozpoczęcia MZ bez przechodzenia podstawki. Tworzysz wtedy postać i zaraz po rozpoczęciu gry otrzymujesz dość expa aby awansować na 18 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 15:18, Karharot napisał:

Jest możliwość rozpoczęcia MZ bez przechodzenia podstawki. Tworzysz wtedy postać i zaraz
po rozpoczęciu gry otrzymujesz dość expa aby awansować na 18 poziom.


Ok dzięki, a jak jest ze stabilnością gry i jakością działania ? Chodzi mi głównie o to czy działanie gry poprawiono tak, jak zapowiadano.

W sumie dowiem się jak dojdzie, ale wolę wiedzieć na co się nastawiać psychicznie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już wszystkich opcji dialogowych i mówi że się musimy wracać do fortu, ale jakoś nie mam go w drużynie ani nic takiego. Jak przychodzę do fortu to też go tam nie ma.
A próbując z nim rozmawiać mówi coś w stylu: "Dziękuję, powinniśmy wracać do fortu. Muszę ostrzec innych przed tym miejscem" czy jakoś tak.
Nie wiem już co robić, wczytywałem poprzednie stany z gry, ale nic to nie dało.
Może mam za dużo ludzi w drużynie ? (mam trójkę włącznie z sobą - Ja, Krasnolud i Diabelstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:55, Gierlo napisał:

Próbowałem już wszystkich opcji dialogowych i mówi że się musimy wracać do fortu, ale
jakoś nie mam go w drużynie ani nic takiego. Jak przychodzę do fortu to też go tam nie
ma.
A próbując z nim rozmawiać mówi coś w stylu: "Dziękuję, powinniśmy wracać do fortu. Muszę
ostrzec innych przed tym miejscem" czy jakoś tak.
Nie wiem już co robić, wczytywałem poprzednie stany z gry, ale nic to nie dało.
Może mam za dużo ludzi w drużynie ? (mam trójkę włącznie z sobą - Ja, Krasnolud i Diabelstwo)


Napewno nie o to chodzi bo ja zwykle przechodzilem to z Elanee jeszcze... poprobuj jeszcze dialogow , sprobuj jakos zrobic zeby poszedl z toba szukac ludzi , a jezeli Ci sie nie uda to ja niewiem jak Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 16:55, Gierlo napisał:

Próbowałem już wszystkich opcji dialogowych i mówi że się musimy wracać do fortu, ale
jakoś nie mam go w drużynie ani nic takiego. Jak przychodzę do fortu to też go tam nie
ma.
A próbując z nim rozmawiać mówi coś w stylu: "Dziękuję, powinniśmy wracać do fortu. Muszę
ostrzec innych przed tym miejscem" czy jakoś tak.
Nie wiem już co robić, wczytywałem poprzednie stany z gry, ale nic to nie dało.
Może mam za dużo ludzi w drużynie ? (mam trójkę włącznie z sobą - Ja, Krasnolud i Diabelstwo)



http://neverwinter2.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=1353&highlight=tann

temat z OPS, więc wszystko powinno być jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dziwne, gdyż gierka jest w 100% oryginalna pożyczona od kumpla 2 dni temu.
Mogę nawet zrobić zdjęcie i wrzucić tutaj fotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już rozwiązałem... nie miałem zaktualizowanej gry... grałem cały czas na v1.02
ehh nie ma to jak zabieranie sie za gry bez aktualizacji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:46, Gierlo napisał:

Już rozwiązałem... nie miałem zaktualizowanej gry... grałem cały czas na v1.02
ehh nie ma to jak zabieranie sie za gry bez aktualizacji ;P



no widzisz :P ja założyłem że masz najnowszą wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:50, Agrah napisał:

> Już rozwiązałem... nie miałem zaktualizowanej gry... grałem cały czas na v1.02
> ehh nie ma to jak zabieranie sie za gry bez aktualizacji ;P


no widzisz :P ja założyłem że masz najnowszą wersje :)


Spoko, następnym razem napiszę, jaką mam wersje :)
Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... na jednej ze wczesniej podanych stron z wyczytalem ze da sie upgradowac esencje wkaldajac 2 takie same na stol alhemiczny i dzialjac na to tym mozdzierzem i czym tam , wiec wkladam takie 2 na stol , dzialam i nic... wkaldam 2 ale rozdzielone nic , robie to w eq nic... pomozcie znawcy NWN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 14:39, VertigoŁDZ napisał:

> Jak dla mnie ta klasa nie ma predyspozycji do wieloklasowości ani do klas prestiżowych.


No i co z tego ? Monk tez nie ma , no chyba ze sie robi shadowmancera (czy jakos tak)
ale wydaje mi sie to bbez sensu , a gra sie nim swietnie (przynajmniej mnie ) i wbrew
pozorom potrafi zadac duzo wiekszy dmg w ciagu tury niz nie jeden wojownik.


Tu się zgodzę potrafi, ale mój paladyn na przykład kosił przeciwników jak zborze a ten czarnoksiężnik trafia co 4-5 atak choć charyzma i zręczność czyli te współczynniki od których jak się nie mylę powinno zależeć czy się trafi czy nie , nie są zbyt niskie, odpowiednio 15 zręczności i 19 charyzmy, chyba że o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Tak naprawdę to wbrew temu co jest powiedziane na ten temat moce uzyskane w czasie rytuału wcale nie są niezbędne do pokonania Króla Cieni (choć bez wątpienia się przydają). Większa część tej walki sprowadza się do atakowania Króla Cieni przy pomocy wszystkiego co masz do swojej dyspozycji, musisz jedynie pamiętać aby w czasie walki z ostatnim wcieleniem Króla (tym wielkim które pojawia się po walce z hordą małych) zniszczyć posągi i portal, bo dopóki tego nie zrobisz nie możesz wygrać.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Ja za to stanąłem po stronie Króla Cieni i podczas finałowej walki z towarzyszami oprócz Bishopa, który był ze mną używałem najbardziej miecza Gith. Ale spełniło się wtedy moje marzenie. Zabiłem Casavira. :P
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 18:39, Agrah napisał:

SPOJLER
hehe widzę że nie tylko ja nie lubiłem tego gościa i usiekłem go osobiście na koniec
:P

KONIEC SPOJLERA


Spoiler

Heh co wy chcecie fajny gość jego młot z bonusami często się przydaję i muszę przyznać spoko towarzysz do podróży, a i mam pytanie co mówi Ammon Jerro o reszcie towarzyszy (co się z nimi stało) w masce zdrajcy, jeszcze nie miałem okazji zakupić dodatku, a pytam się z ciekawości xD)
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BIG SPOJLER
Casavir umiera podtrzymując strop żeby reszta mogła uciec, Sand rzuca czar polimorfi i prawdopodobnie zmienia się w jakiegoś ptaka tym samym unikając śmierci, Gronbar i konstrukt zostają przygnieceni, Neeshka uchodzi z życiem prawdopodobnie dzięki szczęśliwej monecie, Khelgar tu niestety nie pamiętam ale przeżył, Elanee niestety też nie, Bishopa spotkasz w Masce, Quara ginie.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować