Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 21:52, MasterOfBlaster napisał:

> Zdałem :DDD
No to gratuluję :D
P.S. Mocno się stresowałeś ?? :)



tak, miałem szczęście trafił mi się spoko egzaminator:DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2008 o 21:58, acimek00 napisał:


tak, miałem szczęście trafił mi się spoko egzaminator:DDDD

Mam nadzieje że ze mną będzie podobnie :)
A masz już samochód czy zamierzaz kupić dopiero ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 21:49, niunieczki napisał:

nie, ja 3 miesiace wczesniej zaczalem kurs i normalnie chodzilem na wyklady a po wykladach
mimo ze nie mialem18 lat moglem kontynuowac kurs jezdząc ,,elką" po miescie. tylko egzamin
dopiero jak sie ma 18 lat.

A no to dobrze ;p bo już myślałem ,że do 8nastki muszę czekać aż mi kółko do rąk dadzą ;p hehe a cały kurs łącznie z egzaminem ile trwa?? Tak okresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:01, mlynar911 napisał:

> nie, ja 3 miesiace wczesniej zaczalem kurs i normalnie chodzilem na wyklady a po
wykladach
> mimo ze nie mialem18 lat moglem kontynuowac kurs jezdząc ,,elką" po miescie. tylko
egzamin
> dopiero jak sie ma 18 lat.
A no to dobrze ;p bo już myślałem ,że do 8nastki muszę czekać aż mi kółko do rąk dadzą
;p hehe a cały kurs łącznie z egzaminem ile trwa?? Tak okresowo.



samo czekanie na egzamin to jakies 1,5miesiaca. a kurs mozna spokojnie w miesiac zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:34, niunieczki napisał:

samo czekanie na egzamin to jakies 1,5miesiaca. a kurs mozna spokojnie w miesiac zrobic.

aha ;] no to spoko. W te wakacje jeszcze się przed kursem podszkolę ;p chociaż wprawnie jeździć już umiem. Także mam nadzieję ,że kurs i egzamin pójdą szybko,gładko i bez zgrzytów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2008 o 15:30, mlynar911 napisał:

aha ;] no to spoko. W te wakacje jeszcze się przed kursem podszkolę ;p chociaż wprawnie
jeździć już umiem. Także mam nadzieję ,że kurs i egzamin pójdą szybko,gładko i bez zgrzytów
;]


to czy egzamin pójdzie ci gładko w dużej mierze zalezy od szczęścia, egzaminatora itp., jakieś 30% to twoje umiejętności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 11:39, muszczu napisał:

to czy egzamin pójdzie ci gładko w dużej mierze zalezy od szczęścia, egzaminatora itp.,
jakieś 30% to twoje umiejętności;)


zgadzam się w pełni! niestety jest tak, że dziwnym trafem na ulicach pojawiać się zaczynają większe ilości rowerzystów i innych przeszkód, a gdy do tego dojdzie zły dzień egzaminatora, jest naprawdę ciężko ;/ na szczęście już ponad rok mija od kiedy prawko zdałem ;) nie tęsknie za tym stresem, a teraz śmigam wesoło jako przykładny kierowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 13:41, jakoktochce napisał:

88Bonzo
Z tego co zauważyłem to dziewczyny częściej niż mężczyźni muszą zdawać kilka razy egzamin
;P Ja tu nie dyskryminuję ale tak to wygląda.


Najważniejsze że zdała :-) chwała Panu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 11:39, muszczu napisał:

to czy egzamin pójdzie ci gładko w dużej mierze zalezy od szczęścia, egzaminatora itp.,
jakieś 30% to twoje umiejętności;)

A racja racja to też jest spore utrudnienie ... Chociaż dziewczynom (ładnym) gładko się zdaje ;p A chłopcy muszą się troche wysilić i opanować stres. A takie pytanko zdarzają się kobiety egzaminatorki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 15:59, Virus 500 napisał:

Taa , ale w większości to stare, brzydkie , paskudne wredne babsztyle ...

Na taką też mozna wpłynąć ;] miłe słówko i kulturalna rozmowa, uśmiech na twarzy i to też pomaga ;) szkoda ,że nie laski egzaminują ;] to by była sama przyjemność xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:22, mlynar911 napisał:

szkoda ,że nie laski egzaminują ;]

Bzdura. Zdałem egzamin u młodej kobiety (na oko 25-28 lat), dosyć ładnej. Nie odezwałem się ani słowem w czasie egzaminu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:42, PolishWerewolf napisał:

Bzdura. Zdałem egzamin u młodej kobiety (na oko 25-28 lat), dosyć ładnej. Nie odezwałem
się ani słowem w czasie egzaminu ;]


No i czemu? :P A może z miłością życia się w tak niecodziennej sytuacji rozminąłeś? ;)

Co do samego faktu pojawiania się młodych kobiet-egzaminatorek: coraz więcej ich, niestety gdy ja zdawałem, w lokalnym WORDzie tylko stare dziady pracowały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kobieta ta była za bardzo zajęta swoim telefonem i chusteczkami do nosa, gdyż była trochę chora ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:28, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam pyt test teoretyczny na prawie jazdy jest jednokrotnego czy wielkrotnego wyboru?

Wielokrotnego :) Mogą być wszystkie trzy poprawne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam egzaminy na prawko już dawno za sobą ale chciałem przekazać pewną historyjkę.
Nie wiem czy chłopak chciał się w ten sposób tłumaczyć przed rodzicami z oblanego egzaminu czy faktycznie tak było.
Podczas jazdy praktycznej po mieście egzaminator stwierdził, że musi się załatwić. Chłopak zatrzymał auto, wyłączył światła, silnik, dał hamulec ręczny. Po jakimś czasie egzaminator wrócił, kursant uruchomił auto ale zapomniał o ponownym włączeniu świateł.
Teraz się wścieka, że gdyby nie to zatrzymanie miałby zdaną jazdę.
Wniosek! Nie można być zbyt pewnym siebie i zawsze trzeba się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja je zacznę zdawać w wieku 15 lat czyli za 2 lata. Szybko. Szwajcarzy jeżdżą okropnie, a piesi są jeszcze lepsi. Jeździć to tu raczej nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować