Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 09:33, Rhyside napisał:

kumpel po starej znajomosci przyslal mi dc ze stanow i wiecie co kazdy widzial intro na necie
jak to efektownie necron rozrywa marynarza w tej wersji ktora mi przyslal jest tak ze necron
zwyczajnie go lapie w polowie wysila sie i tu koniec zero krwi a marin pada w calosci bez ani
jednej dziurki heheh cenzura w USA jest wypas a i ktos kiedys pytal czy naprawia blad z czerwonymi
oczkami u marynarzy(niestety dalej to samo) dalej niebede spoilerowal zeby wam niepsuc chumorow

Pewnie wymóg oceniania kategorii wiekowej. W USA jest nieco inny niż w Europie i może nie chcieli, aby gra była tam oznaczona jako 18+. A co do oczek Marines to chyba o mnie chodzi ;) Zupełnie nie wiem, czemu to skopali. Np. u Marines Chaosu wciąż jest możliwa zmiana koloru, dlaczego nie ma tego u Marines? Cóż, jestem trochę rozczarowany, że tak widocznego błędu nie naprawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:21, tersihal napisał:

heyka kuzyn ze związku radzieckiego przysłał mi juz dark crusade skonczyłem testowac necronów
vs space marinów

Pana żegnamy. Nie dość, że pirat, to jeszcze opryskliwy.
Ban nieodwołalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:35, Mroku21 napisał:

Kumpel ze stanów mówisz?:P A ja ci powiem, że czasem przeglądam forum na dow.rox.pl. Nie wiem
kogo ty chcesz oszukać takimi bajeczkami ;]

Hm, rzeczywiście masz rację, że wciskał kit z tym kumplem. Przejrzałem tamto forum i znalazłem posta, w którym mówił, że ściągnął DC z neta:
http://www.boinc-corporation.com/dow/forum/viewtopic.php?t=334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu powiedzieć najlepiej aby w tym temacie powyzywać gości w cdp że premiera tak pużno albo porozmawiać o rasach, i niech lepiej żaden pirat nie urzywa lepiej pirackiej wersi gry bo jak napisze to na forum to bana dostanie czego mamy dowód po tym jak już dwie osoby moderatorzy zbanowali i pewnie jeszcze jedna do nich dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do do tematu bezpośrednio związanego z DC nie sądzicie, że mogłoby postać coś na wzór FAQ opsiującego strategie, sztuczki i ciekawostki dotyczące gry?Ja bym się tego nie podjął, ale sądze, że pomogłoby to wielu początkującym graczom chcących spróbować swoich sił w Mult.Tak więc hasło rzuciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wiem( a raczej przypuszczam) czemu cdp tak długo zwleka z wydaniem DC tłumaczą instrukcie słowo po słowie XD. A co do pomocy w multi grałem tylko z kolegom na dwa kompy więc niejestem doświadczony w tym temacie ale coś takiego żeczywiście by sie sprzydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:06, reset12 napisał:

mam wiem( a raczej przypuszczam) czemu cdp tak długo zwleka z wydaniem DC tłumaczą instrukcie
słowo po słowie XD. A co do pomocy w multi grałem tylko z kolegom na dwa kompy więc niejestem
doświadczony w tym temacie ale coś takiego żeczywiście by sie sprzydało.

ja czekam teraz tylko na Tau, zaprzestałem grę w multi na pare tygodni, głównie grałem SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:35, Mroku21 napisał:

Kumpel ze stanów mówisz?:P A ja ci powiem, że czasem przeglądam forum na dow.rox.pl. Nie wiem
kogo ty chcesz oszukać takimi bajeczkami ;]


ja wiem ze ty wiesz jak pewnie wiekszosc osob tutaj ale rozumiesz - czego oczy niewidza tego sercu nie zal niemowie tego jawnie wiec sie nieprzyznaje kazdy wie do czego, a gry nieopowiadam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już oczka zobaczą to serduszko płacze. Nie z żalu za Tobą. Żal mi tylko wszystkich tych naszych Użytkowników, którzy nie kradną, a czytają takie posty jak Twoje..

Miej odwagę i nie ściemniaj. Przynajmniej tyle. A tymczasem - miłej gry. Nie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:01, Laczus napisał:

mogli by dać dodatkową broń dla sentinela :(

Heh wiesz co??Chcesz lepszej broni dla Sentinela do zagraj w DoWPro:P
Świetny mod.

A w Dark Crusade mogli by dać Sentinelowi Assault Cannona(takiego mają termosy jak się im dokupi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:01, Laczus napisał:

mogli by dać dodatkową broń dla sentinela :(

zgadzam się, ale żeczywiście niektórzy mają racje, cd-projest się obija. Jeżeli zaczną przesuwać premiere tak jak w pezypadku gothica 3 to rezygnuje z oryginału i wole prata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź człowieku nie pleć bzdur.
CD-Projekt się nie obija.Robią co mogą ludzie żebyśmy mieli naszą ukochaną grę po polsku a ty jeszcze na nich bluzgasz.Bo wiesz.Przetłumaczyć tyle textu to nie jest rachu ciachu.Poza tym jeszcze produkcja pudełek:PP

A za to że wspomniałeś o piractwie masz Bana.
Wiem bo to czuję.Albo chociaż degrada do bumelanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla moderatorów zanim kogos wywalą za propagowanie piractwa

* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.)
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki

olmagato widze ze nalezysz do bandy nierobów z cd projekta do tego jestes pozbawiony honoru ale czego mozna sie spodziewac od leni .
przeciez wiadomo ze lenia najbardziej wkurza jak mu sie powie ze nic sie nie robi znacie ten wierszyk na tapczanie lezy leń :)
rhyside kolega moderatora napisał identyczny tekst o kuzynie tylko ze stanów i co cisza zadnego banna wszystko w porządku
wiec moderatorku za co ten bannik ?? jak juz musial byc dla adhana to i dla reszty
ps jakos nie zauwazyłem ze adhan dał jakiegos linka do pirata najwyzej chciał podac adres zamieszkania kuzyna z rosjii
( tak kraj jeszcze nie w unii a gre juz ma dziwne czyzby pisanie cyrylicą jest łatwiejsze ??)
ale wystarczy lekka krytyka firmy ze zbijają bonki i co ?? jaka reakcja firmy zamiast przeprosic klijentów i prosic o wybaczenie następny bann tym razem dla midnajta
adamindo ty sie stary tak nie podlizuj i tak cie nie przyjmą do cd projektu bo to rodzinna firma a lizusów i tak nikt nie lubi bo wiadomo ze to ludzie bez kręgosłupów i zasad
słowo boga imperatora na dzis
z braku kręgosłupa rodzi sie herezja
niech stosy zapłoną
a heretycy spłoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować