Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Hej słyszałem, że mają wprowadzić ograniczenie do 2 teamów Pająków Spaczni. A przepraszam, kto w takim razie będzie "szczelał" u Eldarów :) ? Dobrze, że Ognistych smoków nie ruszają - bo to chyba jedyna skuteczna jednostka przeciw budynkom, predatorom i innym takim :P Z tymi fire prismami to też nie wiem czy taki super pomysł, choć ja więcej jak dwóch nigdy nie robiłem ;)

No chyba, że Harlequini będą jakoś super dopakowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:56, Galileo napisał:

Hej słyszałem, że mają wprowadzić ograniczenie do 2 teamów Pająków Spaczni.

Ograniczenie będze dotyczyc wszystkich elitarne jednostek w grze,wszystkich ras. Terminatorów np. będzie mozna mieć tylko dwa oddziały, maksymalnie dwa czołgi Predatory itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:56, Galileo napisał:

No chyba, że Harlequini będą jakoś super dopakowani...


Harlequini są super dopakowani. Są świetnymi zabójcami bohaterów. I ludzie już krzyczą, że są imba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie jak mam w takim razie SM pokonać Chaosów jeżeli ja mam te 2 odziały terminatorów 2 predatory bo będzie chyba takie ograniczenie u SMów i Kosarza lande no i ten odział Grey knight a chaosi Demon prinsa krwiopijce czy jak on sie tam nazywał bo zapomniałem no i predatory chaosu pewnie też dwa. Wygram nie guzik padne trupem na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:43, reset12 napisał:

Kto mi powie jak mam w takim razie SM pokonać Chaosów jeżeli ja mam te 2 odziały terminatorów
2 predatory bo będzie chyba takie ograniczenie u SMów i Kosarza lande no i ten odział Grey
knight a chaosi Demon prinsa krwiopijce czy jak on sie tam nazywał bo zapomniałem no i predatory
chaosu pewnie też dwa. Wygram nie guzik padne trupem na raz.

Normalnie...ograniczenie będzie dotyczyc wszystkich ras w grze.Chaos np. będzie mógł miec tylko jeden oddział Obligatorów.
Poza tym było mówione,że co prawda limit bedzie wprowadzony,ale jednostki specjalne zostaną przy tym wzmocnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobili wprowadzając takie ograniczenia, wczesniej jak ich niebylo można bylo tak zabezpieczyc baze ze nikt niemial szanst wiechać. W jaki sposob?? mozna bylo budować wiże i terminatorów bez ograniczeń czyli jak miałeś trche czasu na rozbudowe bodowales ze strone swojego gluwnego budynku nastepny głoówny a naokolo niego budowales tyle ciezkich bolterów aż zabraknie miejca na rozbudowe od zawnatrz same rakietowe a wewnatrz zykle i to juz byl dobry sposob na powstrzynamnie przeciwnika no najwyrzejjesli ktos juz zupewnie nieumie grac to niepotrafil tego obronic hehehehe sam tak robilem :P i wiem ze bylo za latwo teraz jak wprowadzili takie ograniczenia wyrownali wszystkie ;) to mi sie podoba! a co do nowych ras to uwarzam ze nekroni sa nieco za slabi jak na nowa rase... przynajmniej ja tak uwazam chdz maja dobre skile ze potrafia wskrzesic armie to sa zbyt wolni i niemaja juz zadnych szans z rozbudowana dobrze grardia imperialna...Ale gre UWAŻAM ZA WSPANIAŁĄ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:42, Resiu napisał:

Dobrze zrobili wprowadzając takie ograniczenia, wczesniej jak ich niebylo można bylo tak zabezpieczyc
baze ze nikt niemial szanst wiechać. W jaki sposob?? mozna bylo budować wiże i terminatorów
bez ograniczeń czyli jak miałeś trche czasu na rozbudowe bodowales ze strone swojego gluwnego
budynku nastepny głoówny a naokolo niego budowales tyle ciezkich bolterów aż zabraknie miejca
na rozbudowe od zawnatrz same rakietowe a wewnatrz zykle i to juz byl dobry sposob na powstrzynamnie
przeciwnika no najwyrzejjesli ktos juz zupewnie nieumie grac to niepotrafil tego obronic hehehehe
sam tak robilem :P i wiem ze bylo za latwo teraz jak wprowadzili takie ograniczenia wyrownali
wszystkie ;) to mi sie podoba! a co do nowych ras to uwarzam ze nekroni sa nieco za slabi jak
na nowa rase... przynajmniej ja tak uwazam chdz maja dobre skile ze potrafia wskrzesic armie
to sa zbyt wolni i niemaja juz zadnych szans z rozbudowana dobrze grardia imperialna...Ale
gre UWAŻAM ZA WSPANIAŁĄ:D


Słabi Necroni? Uhahhahaahaa!!! Już gracze znaleźli bug, że można mieć armię necronów ponad dostępny limit, co stwarza mega imba masę necronów maszerującą na twoją bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:57, Grond napisał:

Słabi Necroni? Uhahhahaahaa!!! Już gracze znaleźli bug, że można mieć armię necronów ponad
dostępny limit, co stwarza mega imba masę necronów maszerującą na twoją bazę.

Czyli zostanie usuniety w patchu i go niebedzie a wtedy zostanie armia slimaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno już wkrótce pojawi się patch ze znaczną ilością modyfikacji. Ta gra ma dużą społeczność graczy, więc ich głosy nie pozostaną bez echa i twórcy na pewno coś zrobią. W każdym razie i tak widać, że gameplay w DC będzie dużo inny od tego w WA. Inne drzewka technologiczne, limity, dzięki którym jednostki elitarne będą naprawdę elitarne, a trzon armii będą stanowić jednostki podstawowe (i w końcu przestaną być nieprzydatne w późniejszej grze). Np. wielu grających Gwardią stosowało prymitywną taktykę techowania do Kasrkinów, podobnie z tworzeniem masy psm u Chaosu ;) Teraz nie jest to możliwe i gracze będą musieli opracować bardziej przemyślane taktyki. I to jest spory plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2006 o 13:42, Resiu napisał:

... to mi sie podoba! a co do nowych ras to uwarzam ze nekroni sa nieco za slabi jak
na nowa rase... przynajmniej ja tak uwazam chdz maja dobre skile ze potrafia wskrzesic armie
to sa zbyt wolni i niemaja juz zadnych szans z rozbudowana dobrze grardia imperialna...


A skąd wiesz, ze Necroni są za słabi ? Grałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:57, Grond napisał:

> Dobrze zrobili wprowadzając takie ograniczenia, wczesniej jak ich niebylo można bylo tak
zabezpieczyc
> baze ze nikt niemial szanst wiechać. W jaki sposob?? mozna bylo budować wiże i terminatorów

> bez ograniczeń czyli jak miałeś trche czasu na rozbudowe bodowales ze strone swojego gluwnego

> budynku nastepny głoówny a naokolo niego budowales tyle ciezkich bolterów aż zabraknie
miejca
> na rozbudowe od zawnatrz same rakietowe a wewnatrz zykle i to juz byl dobry sposob na
powstrzynamnie
> przeciwnika no najwyrzejjesli ktos juz zupewnie nieumie grac to niepotrafil tego obronic
hehehehe
> sam tak robilem :P i wiem ze bylo za latwo teraz jak wprowadzili takie ograniczenia wyrownali

> wszystkie ;) to mi sie podoba! a co do nowych ras to uwarzam ze nekroni sa nieco za slabi
jak
> na nowa rase... przynajmniej ja tak uwazam chdz maja dobre skile ze potrafia wskrzesic
armie
> to sa zbyt wolni i niemaja juz zadnych szans z rozbudowana dobrze grardia imperialna...Ale

> gre UWAŻAM ZA WSPANIAŁĄ:D

Słabi Necroni? Uhahhahaahaa!!! Już gracze znaleźli bug, że można mieć armię necronów ponad
dostępny limit, co stwarza mega imba masę necronów maszerującą na twoją bazę.


bo są slabi czytam wszystkie opisy dotyczace tej gry i wiem tyle ze sa starsznie wolni a tylke wiem ze z piewrszego dodatku IG jest starasznie mocne na ogleglosc i necroni chodz moga miec duza armie to i tak beda latac po mapie wiec niewcisakaj mi kitu :) hehe cos o tej grze wiem. a Cze gralem?? nie ale kolega ma tą gre..heh i jzu u niego widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj resiu resiu zapomniałeś o paru podstawowych żeczach po piwewsze nekroni mają latającą krypte zwaną Monolith. po drugie odział nekronów zwany Flayed Onespotrafi sie po tak jakby teleportować wkopując sie w ziemie a potem wykopując sie w innym miejscu. Po trzecie posiadają Destroyers czyli mobilne wsparcie jednostka ta jest podobno nietaka wolna jak Necron Warriors. Po czwarte lord necronów posiada zdolność wskrzeszania wszystkich odziałów. Te dowody wskazują że nekroni niesą tacy słabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 15:16, Mroku21 napisał:

Na podstawi tego replaya stwierdzam, że z Necronami nie bedzie tak łatwo.Mam nadzieje, że przegrana
Tau była spowodowana czynnikiem ludzkim, a nie megadopakowaniem Necronów ;p

Ale to chyba właśnie Tau wygrało :) Przejeli punkty strategiczne które utrzymali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować