Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 23:56, Pavonius napisał:

No i jeśli kogoś ciekawi jak będzie wyglądało "uruchamianie"
ras z dawn of wara podstawki to powiem że trzeba wpisać cd key, tak samo jest potem z gwardią (trzeba wpisać cd key).

Klasyczny BAN. Piratów żegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 18:38, Arclight napisał:

I dobrze, że nie można edytować postów. Wypowiedzi trzeba przemyśleć. Gdyby CDP zgarniało wszystkie
tytuły, to opóźnienia byłyby jeszcze większe.

no tak, ale mody to mogą sobie edytować xD
Pavonius, dzięki za ujawnienie, fabuły..... wiesz niektórzy, w tym ja nie lubią jak ktoś ujawnia janważniejsze kawałki, jalepiej przy takich wypowiedziach pisz SPOJLER dość wyraźnie.....na szczęście jednak zasłoniłem sobie oczy i nie przeczytałem wszytskiego ;].....zapewne już nie odpowiesz na mojego posta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 08:58, morthi napisał:

zapewne CDP wyda CD 1 listopada tak jak i GB :)


przyznaję, że taka informacja ze strony kogoś mającego dostęp do źródeł byłaby kojąca, człowiek mimo wszystko lepiej się czuje w sytuacji gdy rzeczywistośc jest przewidywalna i wytłumaczalna (i w tym konkretnie momencie nie mam na myśli całej rzeczywistości tylko kwestię wydania DC - proszę mnie nie wysyłac do wróżki ;-) , nie wiem komu by zaszkodziło gdyby CDP podał konkretną datę wydania i starał się jej dotrzymac, albo chociaż powód przesunięcia premiery, bo już się roi od spekulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... już połowa października a CDP nie wie (lub nie chce powiedzieć) którego listopada premiera... a w związku z tym nie wiem kiedy będą wysyłane pre-ordery... :/ coś to takie trochę niedopracowane... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 13:44, morthi napisał:

tak wyglada po zainstalowaniu :) mysle ze warto sie pobawic w oczekiwaniu na DC :)


a co ty angielską wersję warhammera masz...? czy ten mod wszystko zangielszcza? w to drugie wątpię bo słyszałem że jak się np. na polską podstawkę zainstaluje angielski WA to wszystko oprócz elementów z IG jest w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deejay ja mam polską wersie i ten mod zangielszcza ją jak sie go uruchomi ale mod zajebisty przepraszam za słownictwo i mod ten jest dowodem że można by wprowadzić tyranidow do świata dow ale trzeba chcieć. Zagrajcie sobie potyczke to sie przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 14:59, reset12 napisał:

Z tego co czytałem na forach DOW wystarczy wprowadzić klucze sieciowe by grać poprzednimi rasami
ale niewiem napewno


Tak To Prawda... Podaczas Instalacji Trzeba Tylko Wpisac CD-Kaye z DOW i WA ;) i Wszystkie rasy Wasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, że w trakcie instalacji gra zapyta o CD-Keye DoWa i WA, ale TYLKO wtedy, jeżeli mamy te gry zainstalowane. Niektórzy mówią nawet, że usunięcie DoWa i WA po zainstalowaniu DC blokuje dostęp do starych ras w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować