Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 13:44, morthi napisał:

tak wyglada po zainstalowaniu :) mysle ze warto sie pobawic w oczekiwaniu na DC :)


zainstalowałem, zagrałem, odinstalowałem - jednak nie :-P ... i nadal czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:49, Grond napisał:

Jest tak, że w trakcie instalacji gra zapyta o CD-Keye DoWa i WA, ale TYLKO wtedy, jeżeli mamy
te gry zainstalowane. Niektórzy mówią nawet, że usunięcie DoWa i WA po zainstalowaniu DC blokuje
dostęp do starych ras w multi.

Nie tylko co blokuje, ale mogą wystąpić pewne błędy i mogą nie działać. Tak więc lepiej mieć zainstalowane DoW i WA, przynajmniej tak na forum Relica zalecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sciągnij sobie TableTop Round Up mod.Świetny ale zamiast nazw jednostek jest *Range$(Ciąg nic nie mówiących liczb).Ale za to full realizm.Damag x4 normalnie.Goście momentalnie padają.A jednostki do walki wręcz słabe niesamowicie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 20:58, Adamido napisał:

To sciągnij sobie TableTop Round Up mod.Świetny ale zamiast nazw jednostek jest *Range$(Ciąg
nic nie mówiących liczb).Ale za to full realizm.Damag x4 normalnie.Goście momentalnie padają.A
jednostki do walki wręcz słabe niesamowicie xD

Eee, na razie podziękuję. czas zajęty na mody, przeznaczę na ściąganie patchy, nie mam jeszcze wszytkich. Ale czy naprawdę ważne jest, że np. czas stworzenia ciężkiego boltera zmniejsza się o sekundę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ta sekunda może zaważyć o losie kilku orków bądź heretyków:PP
A takie *kosmetyczne* poprawki zawszę coś zmieniają:PP

A wracając do Nekronów.To ostra IMBA będzie z ich skillami.Nie dość że się składają to jeszcze mają tych Wraithów.
Naprawdę to że są wolni niewiele zmieni.Chyba że będą wrażliwi na wyrzutnie rakiet i granatniki.Wtedy można by ich powybijać zanim dojdzie do otwarcia przez nich skutecznego ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 21:22, Adamido napisał:

Wiesz, ta sekunda może zaważyć o losie kilku orków bądź heretyków:PP
A takie *kosmetyczne* poprawki zawszę coś zmieniają:PP

A wracając do Nekronów.To ostra IMBA będzie z ich skillami.Nie dość że się składają to jeszcze
mają tych Wraithów.
Naprawdę to że są wolni niewiele zmieni.Chyba że będą wrażliwi na wyrzutnie rakiet i granatniki.Wtedy
można by ich powybijać zanim dojdzie do otwarcia przez nich skutecznego ognia.

O, w ich wypadku, pewnie łatki będą nieodzowne:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład że na starcie Nekroni będą mega Imba:PP
Ale spójrzmy na Tau bo zapowiadają się ciekawie.Gdyby ich stealth suity były mocniejsze to bym nimi grał.
Bo ponoć 18-21 dmg mają:/ A wie może ktoś jak mocne są Crysis Suity??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja.Gdzieś ktoś pisał że w DC oddziały elitarne będą naprawdę ELITARNE więc się ślinię na widok moich Grey Knightsów wyrzynających w pień całe armie orkuFF(to nie błąd ortograficzny tylko oRkUska wymowa:PP)
a i ja bym chciał większy damag od snajperek.Bo lubię takie akcje.A i w Gwardii Imperialnej z Assasina zrobi się ostry wymiatacz.Ja stosuje takie cóś.Biorę Assasina ukrytego wrzucam tak żeby miał wroga na widoku ale żeby commandery wroga go nie detectneły i za osłoną dzielnych gwardzistów kilka basilisków i leman russów.I masakra:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:34, Adamido napisał:

Idę o zakład że na starcie Nekroni będą mega Imba:PP
Ale spójrzmy na Tau bo zapowiadają się ciekawie.Gdyby ich stealth suity były mocniejsze to
bym nimi grał.
Bo ponoć 18-21 dmg mają:/ A wie może ktoś jak mocne są Crysis Suity??

To się przekonamy już po premierze. Co do stealth suitów i crysis suitów to opinie są podzielone. Jedni twierdzą, że są to słabe jednostki, inni, że są przydatne, ale trzeba nimi dobrze umieć grać i zapewnić im właściwą ochronę. A co do Necronów to oni aż tacy przepakowani nie są, z tego co można wyczytać na forum DoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:41, Adamido napisał:

To tak jak ja.Gdzieś ktoś pisał że w DC oddziały elitarne będą naprawdę ELITARNE więc się ślinię
na widok moich Grey Knightsów wyrzynających w pień całe armie orkuFF(to nie błąd ortograficzny
tylko oRkUska wymowa:PP)


Nic takiego pewnie nie zobaczysz. Grey Knightsi są b. dobzi przeciwko demonom (Chyba specjalnie stworzono ich do tego celu ;) ). A jako jednostka CC, w Dark Crusade wtfpwnd są Flyed Ones. Oni ownują prawie wszystkie jednostki CC, można ich w każdej chwili cofnąć do monolitu i w każdej chwili zrzucić na pole bitwy. EEEMMMBBBAAA!

A co ciekawe, już chyba nie zobaczymy chaosu bez Kosmicznych Marines Chaosu. Staną się oni chyba trzonem każdej armii chaosu w DC. Bo taki spam Berserkerów to w DC nie wyjdzie na dobrze. Predatorów też. Bo bez CSM z plazmami to krootów się chaosem nie da pokonać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:24, Grond napisał:

A co ciekawe, już chyba nie zobaczymy chaosu bez Kosmicznych Marines Chaosu. Staną się oni
chyba trzonem każdej armii chaosu w DC. Bo taki spam Berserkerów to w DC nie wyjdzie na dobrze.
Predatorów też. Bo bez CSM z plazmami to krootów się chaosem nie da pokonać ^^

No Predatorami to na pewno już nie będzie można spamować, bo będą mieć limit 2. Podobnie z Obliteratorami, mają oni mieć limit 1. Mnie przywrócenie plazm cieszy, w końcu CSM staną się naprawdę użyteczn, niemal tak jak podstawowego DoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że odziały terminatorów też będą zlimitowane będzie można mieć jeden odział terminatorów i jeden odział terminatorów wsparcia, a tak mi sie cudownie zrzuca na baze przeciwnika pare odziałów terminatorków i już tego niebęde mugł robić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:44, Czedwik napisał:

Podobnie z
Obliteratorami, mają oni mieć limit 1. Mnie przywrócenie plazm cieszy, w końcu CSM staną się
naprawdę użyteczn, niemal tak jak podstawowego DoW''a.


Obliterorzy limit 1 ????????? O rany... Najfajniejsza jednostka chaosu.... Ale dowalili... I 2 predadory... WE MUST KILL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:36, reset12 napisał:

szkoda że odziały terminatorów też będą zlimitowane będzie można mieć jeden odział terminatorów
i jeden odział terminatorów wsparcia, a tak mi sie cudownie zrzuca na baze przeciwnika pare
odziałów terminatorków i już tego niebęde mugł robić ;(


Dlatego wprowadzili ten limit... Część gier sprowadzała się do ostrego techu do termosów, i zrzut do bazy przeciwnika. Teraz jednostki z wszystkich tierów będą przydatne, i ograniczy to T3 spam. Ale co z T2 spamem... tego nie wie nikt (już wiadomo, że ostro będą spamowane drednoty...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:05, Grond napisał:

> szkoda że odziały terminatorów też będą zlimitowane będzie można mieć jeden odział terminatorów

> i jeden odział terminatorów wsparcia, a tak mi sie cudownie zrzuca na baze przeciwnika
pare
> odziałów terminatorków i już tego niebęde mugł robić ;(

Dlatego wprowadzili ten limit... Część gier sprowadzała się do ostrego techu do termosów, i
zrzut do bazy przeciwnika. Teraz jednostki z wszystkich tierów będą przydatne, i ograniczy
to T3 spam. Ale co z T2 spamem... tego nie wie nikt (już wiadomo, że ostro będą spamowane drednoty...).

Ja jestem bardzo zadowolony z tego limitu, koniec ze spamem najlepszych jednostek, będą służyć (tak jak powinny) jako wsparcie....i te piekielne F.prismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit jednostek jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Elitarne jednostki,to elitarne jednostki,zbyt wiele ich nie może byc.

I bardzo dobrze ze teraz nie bedzie takich numerów jak zrzut terminatorów do bazy.Trzeba grac taktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować