Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

chodziło oczywiscie o tersihala który dostał banna
tylko oczywiscie nie mozna edytowac postów
kto u was jest odpowiedziany za te forum ?
chłopak chyba musiał skonczyc ledwo podstawówke dlaczego ? poniewaz mamy
21 wiek i nie mozna edytowac postów ludzie za chwile zeby do was napisac to będzie trzeba wysłac lista przez tradycyjną poczte.
po drugie kto jest u was odpowiedzialnyza licencje kolejny hicior jakim jest mark of chaos i co zostaje przejęty przez konkurencje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arclight to mi sie podoba
dobre naprawde dobre
fifa 2007 wielka polska premiera 2020
skąd te opóznienie ?
no namawialismy do wspólpracy przy spolszczeniu trenera janasa
a ze w redakcji pracujemy na amigach i atari to obróbka głosu zajeła nam lata ale i tak jestesmy dumni z szybkosci wydania tej gry
drogi redaktorze prosze zauwazyc postęp
4 dodatek do dawn of war nadal jest w produkcji
bo mamy problem ze specjalistycznym słownictwem angielskim
bo jak tu przetłumaczyc słowo hive albo assult prosze to zrozumiec a dodatkowo nie moge wywalic człowieka odpowiedzialnego za ten malutki pośilzg bo przeciez to mój siostrzeniec
he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję znajomości zasad polonizowania gier. Tylko chyba chodzi tu o gry planszowe... -_-
Nie chcesz czekać, to nie. Kup angielską wersję. Nie ma problemu! Nie znasz języka? To się naucz. Proste? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adhan - jestem nowy na forum, więc regulamin czytałem całkiem niedawno. zabrania on min. używania słow obraźliwych i wulgarnych, zwłaszcza kierowanych do konkretnych osób w tym pracowników firm. Twoja wypowiedź zaniża poziom dyskusji. Osobiście jestem również rozczarowany zmianą zapowiadanego terminu polskiej premiery ale nie obrażam ludzi.
Z drugiej strony, CDP mógłby podac konkretną wiarygodną datę a nie jakieś ogólniki typu "już w listopadzie". Bo jak dostanę DC to pewnie wsiąknę na trzy dni i wolałbym zaopatrzyc lodówkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 18:33, adhan napisał:

po drugie kto jest u was odpowiedzialnyza licencje kolejny hicior jakim jest mark of chaos
i co zostaje przejęty przez konkurencje .

Mark of Chaos wydaje i tłumaczy Cenega. Jest tak, ponieważ wydawcą gry jest Namco, a CDP nie ma z nimi umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sentinel nie będzie miał dodatkowej broni bo w bitewniaku jej nie ma i to jest główna przyczyna. Może miec autocannon lascannon multilaser. Jedynym przydadkiem 2 broni jest catachanski sentinel z heavy flamerem i close combat weaponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 17:27, adhan napisał:

olmagato widze ze nalezysz do bandy nierobów z cd projekta

Pewnie nie wiesz o tym, ale moderatorzy nie są pracownikami CD Projekt, a tylko forumowiczami, którzy starają się, żeby to forum dobrze służyło tym, którzy chcą z niego korzystać. I wszyscy robią to z własnej woli i w swoim wolnym czasie. Najpierw myśl i czytaj. A potem dopiero pisz.

Dnia 13.10.2006 o 17:27, adhan napisał:

do tego jestes pozbawiony honoru

Może zdefiniuj honor w tym kontekście?

Dnia 13.10.2006 o 17:27, adhan napisał:

ale czego mozna sie spodziewac od leni .

Na większości forów PHP BB Twój post byłby wyedytowany/skasowany, a ty sam zbanowany. :)
Na szczęscie to forum jest nieco inne. Dopóki nie obrażasz innych użytkowników i nie łamiesz regulaminu nic złego Cię tu nie spotka. Forum to jedno, wydawca, to drugie, a lokalizacja to trzecie. Jednak "ekspert" powinien to wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Crusade jest super!! Polecam wszystkim! Sam blood ravensami pokonałem już gwardię imperialną (niestety trzeba z nią walczyć, gubernator nie posłuchał rozkazku i można powiedzieć że zdradził) aczkolwiek kiedy atakuje się ich twierdzę, pod koniec przy zdobywaniu działa tytana połowa gwardii przechodzi na naszą stronę. No i jeśli kogoś ciekawi jak będzie wyglądało "uruchamianie" ras z dawn of wara podstawki to powiem że trzeba wpisać cd key, tak samo jest potem z gwardią (trzeba wpisać cd key). Cóż jeżeli chodzi o samą grę to znacznie zwiększyli żywotność jednostek ale też podwyższyli obrażenia (teraz gwardia schodzi jakby jeszcze szybciej...). Wprowadzili durne limity - teraz można mieć tylko 1 oddział termosów szturmowych i 1 zwykłych. Predator bierze aż 5 limitu! (autorzy wyraźnie chcą aby gracz budował land speedery które polepszono). No i dodano grey knightów :) mają fajną moc psychiczną i nie mają morale. Zmieniono też infiltrację tzn. już jej nie można włączać/wyłączać tylko od czasu wynalezienia (które jest droższe) jednostka jest stale niewidzialna, chyba że zostanie wykryta. Commander blood ravensów oprócz dziwnego wyglądu i ochydnego głosu mówi wszystkie te same kwestie co poprzedni, tylko gorzej :/ no ale ten stuff który można mu dokupić 8)
Na dzisiaj starczy :P jakby ktoś chciał się o coś zapytać to służę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest świadom tego co pisze i musi ponieść tego konsekwencje.A tak poza tym czy wy myślicie, że normalna firma jak CDP specjalnie działa sobie na szkodę nie podając dokładnej daty premiery DC?.Myślicie, że robią nam na złośc czy jak?Jak nie mogą wydać gry wcześniej to nie mogą, musi byc jakiś powód, natury technicznej czy innej, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 00:22, Czedwik napisał:

Heh, czyli kolejny ban? Chyba jeszcze żadna osoba tutaj wypowiadająca się o wrażeniach z DC
nie miała legalnie tej gry sprowadzonej.


panowie, nie bądźcie czekistami ;-P i zazdrośnikami, trzeba było miec znajomego w Stanach (stara znajomośc) albo kuzyna w Związku Radzieckim 8-: tym razem stawiam na wójka z Niemiec albo brata z Australii...
a poważnie, to zdradzanie elementów fabuły nawet na podstawie legalnej wersji uważam za przegięcie gdyż osobiscie wolałbym ją poznac grając, a na podstawie "pirata" to po prostu niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 23:56, Pavonius napisał:

Dark Crusade jest super!! Polecam wszystkim! Sam blood ravensami pokonałem już gwardię imperialną



a powiedz kolego skąd masz tą grę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ja wiem skąd on ma tę gre kuzyn z rosi brat z stanów ciocia z australi wujek z niemiec siostra z franci tata z norwegi mama z chin babcia z wielkiej brytani dziadek z hiszpani mu ją przysłali. Albo poprostu ściągnoł ją na wersi pirackiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - mam rodzinę w stanach. Wujka dżordża dablju busza, oprócz tego w niemczech, urugwaju, pakistanie, rosji, azerbejdżanie jakoś tak się wszyscy rozjechali ;) A np. winter assault znalazłem w sedesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne CDP wyda CD 1 listopada tak jak i GB :) widocznie taka data jest przewidziana na "ogulnoeuropejska premiere" wszak w zapowiedzi jest napisane poczatek listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie tak najgorzej by było gdyby DC wyszło by 1 listopada ale ja i tak wolałbym rzeby gra jeszcze w październiku wyszła. A co sie tyczy Pavoniusa zapomniałeś o rodzinie w nigeri i na madagaskarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować