Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Właśnie odkryłem prawdę uniwersalną - włączony podział zasobów to beznadzieja!
2vs2 - ja kejosss + sm vs kejos i eldar... Robię harras raptami (UDAŁ SIĘ:))) - ubijam budowlańca, skład wzmacniam i zabieram się za goły gen. Eldar przychodzi na pomoc a mnie wspiera sm, w sumie kejos ma eco w agonii. I co się oakzuje? Nie dość że wszedł w zerki bez żadnego gena (po stracie tego pierwszego kolejnych przez dłuższy czas nie dał rady postawić) to jeszcze potem szybko stanął na nogi i jechane dalej techowanie. Coś mi cały czas nie pasowało dopiero na powtórce zrozumiałem, że były zasoby dzielone. A że jego alajs to był falcon techer to i genów nastawiał ile wlezie. Na szczęście jest sprawiedliwość na świecie bo im te zerki i falcony wsadziliśmy tam gdzie ich miejsce, tym samym udowadniając, że samo cwaniactwo wojny nie wygra. Oczywiście staty mieli wyższe ode mnie;] Ech dzieci techu uczyć się bo mamy dla was zero tolerancji:D
A tak na marginesie jak oglądałem tego repa, to tylu "fucków" w jednej grze nie widziałem jeszcze nigdy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:04, ChrisBgnr napisał:

A tak na marginesie jak oglądałem tego repa, to tylu "fucków" w jednej grze nie widziałem jeszcze
nigdy:p


To weź ją zapodaj, chętnie się pośmieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:26, Everial napisał:

Mnie wkurza dred w t2 u SMów, już bym wolał żeby predator był t2, tak jak w Kejoza, bo tak
szczerze, to on jest beznadziejny w zwalczaniu piechoty, a dred pwnuje wszystko w cc, i pojazdy
i budynki.


I dla tego uwielbiam SM i ich dredy. Skuteczne na dredy są Sentiele u IG. Miałem kilka poszedłem na IG i 2-3 sentiele sie z dredami uporało. Drendoty rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz się uczyć harrasu na Wyłomie? -_- Naprawdę, grajcie na mapach, które stwarzają jakieś możliwości taktyczne a nie na wyłomie, gdzie jest tylko tech i spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:13, Grond napisał:

Ty chcesz się uczyć harrasu na Wyłomie? -_- Naprawdę, grajcie na mapach, które stwarzają jakieś
możliwości taktyczne a nie na wyłomie, gdzie jest tylko tech i spam...


Ano racja, tylko że przed południem ciężko jest znaleźć coś ciekawego do pogrania...
A tak przy okazji to właśnie mi wybiło setnego wina:) TADAAAAAAA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:21, ChrisBgnr napisał:


Ano racja, tylko że przed południem ciężko jest znaleźć coś ciekawego do pogrania...
A tak przy okazji to właśnie mi wybiło setnego wina:) TADAAAAAAA:p


a mi mózg na ścianę i co z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:30, Dyzio Diablo napisał:

Tyle, że na Cadianie poziom graczy jest strasznie niski. Więc nie ma się zbytnio czym chwalić.
;p


Powiedz to Paxowi z CiC. :P

Dnia 03.05.2007 o 15:30, Dyzio Diablo napisał:


Czy to nie porywanie się z motyką na Słońce? ;) MDT to strasznie mocny klan...


Strrrrasznie...ufff...:D

MDT to silny klan (o tak..), ale mają spory przestrzał zawodników. Od średnio rozgarniętych po pr0. Zależy więc kogo wystawią. (Oczywiście, nie spodziewam się, żeby jakikolwiek klan wystawił w lidze swoja lokalną klikę lamerów. No, może poza PtG i SS, które to klany z lamerów sie składają :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:40, Joannita napisał:

Jak chcecie zobaczyć coś śmiesznego to obejżyjcie ten repek. Zatytuje go "rzeź sługusów". Everial
wie o co chodzi bo z nim wtedy grałem.

http://www.mytempdir.com/1317830


450 slugasów podało pod ogniem SMów w tej grze bodajże :D. Jak widać, samymi sluugfasami wojny sie nie wygra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:28, Lord Avatar napisał:

MDT to silny klan (o tak..), ale mają spory przestrzał zawodników. Od średnio rozgarniętych
po pr0. Zależy więc kogo wystawią. (Oczywiście, nie spodziewam się, żeby jakikolwiek klan wystawił
w lidze swoja lokalną klikę lamerów. No, może poza PtG i SS, które to klany z lamerów sie składają
:P)

ta ja się przekonałem że mają tam tylko 2 dobrych graczy reszta to lolki/techerzy/lamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:15, Iroks1 napisał:

ta ja się przekonałem że mają tam tylko 2 dobrych graczy reszta to lolki/techerzy/lamki


Dlatego MDT ma 2 składy; Mocny MDT, czyli wszystko trzyma się w kupie dzięki RgB i słaby MDT2, czyli lamki i nooby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 16:13, Everial napisał:

450 slugasów podało pod ogniem SMów w tej grze bodajże :D. Jak widać, samymi sluugfasami wojny
sie nie wygra :D

Zabiłęm łącznie 480i wszystko to były orki, żadnego chaosowego chłopaka. Ile w tym było sługusów tego nioe wiem, ale napewno ponad 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:43, Ziomuś SmS napisał:

Hehe dobra robota ale swoją drogą co on sobie myślał??? Już komp ma lepsze taktyki :P

Zobacz na repku to się dowiesz. Mozna powiedzieć żę niewykorzystał przewagi liczebnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:41, Everial napisał:

Bo wysyłał po 3 nieuzupełnione grupki na rzeź, po prostu n00b ]:->


Też tak miałem z moim tylko że to był sojusznik. On tym zawracał dupe wrogowi a gdzie indziej prowadził akcje dywersyjną. Proste. Ale jeśli tym się atakuje to n00b jakich mało. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować