Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Ej, jak mam dodać do DC pozostałe klucze? Formatowałem dysk i po załączeniu Warhammera okienko się nie pojawiło. Ktoś wie? Joannita mówił, że coś z rejestrem, ale nie wiedział dokładnie (a propo niezłą passę mieliśmy z Joasiem - 3 zwycięstwa pod rząd dzisiaj 2 na 2 ^_^)
P.S Kerigun musiałeś wypaść z gry!!?? Mimo moich heroicznych starań roznieśli mnie w pień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 23:06, Piotrekgościu napisał:

Ej, jak mam dodać do DC pozostałe klucze? Formatowałem dysk i po załączeniu Warhammera okienko
się nie pojawiło. Ktoś wie? Joannita mówił, że coś z rejestrem, ale nie wiedział dokładnie

Musisz zainstalować DoW''a i WA. bez instalacji to inni Ci muszą powiedzieć

Dnia 04.05.2007 o 23:06, Piotrekgościu napisał:

P.S Kerigun musiałeś wypaść z gry!!?? Mimo moich heroicznych starań roznieśli mnie w pień :/

Ja nie chciałem ale jak ten koleś tak lagował że mnie wywaliło. Nie pierwszy raz tak miałem że ktoś laguje a mnie rozłącza :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 23:06, Piotrekgościu napisał:

Ej, jak mam dodać do DC pozostałe klucze? Formatowałem dysk i po załączeniu Warhammera okienko
się nie pojawiło. Ktoś wie? Joannita mówił, że coś z rejestrem, ale nie wiedział dokładnie


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\Dawn of War]
"CDKEY"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"CDKEY_WXP"="xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx"
"InstallLocation"="C:\\Program Files\\THQ\\Dawn of War - Dark Crusade\\"

Gdzie 1 to miejsce gdzie masz uruchamiające exe z podstawki i WA
2 i 3 to serial z podstawki i WA
4 miejsce gdzie masz zainstalowanego DC
I tym sposobem nie musisz mieć nawet zainstalowanej podstawy i WA aby mieć w multi wszystkie rasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 23:22, ChrisBgnr napisał:


<mniam, nawet dobre było>
Ciekawe czy jakbym wpisał jakiś piracki klucz to by u mnie na multi IG było. Pozostałe 2 mam orginalne. Zobacze może się uda, a jak nie to kupie WA w Ekstra Klasyce next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:04, Joannita napisał:

<mniam, nawet dobre było>
Ciekawe czy jakbym wpisał jakiś piracki klucz to by u mnie na multi IG było. Pozostałe 2 mam
orginalne. Zobacze może się uda, a jak nie to kupie WA w Ekstra Klasyce next.

nie żebym miał pirata
ale zmartwie cię nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:30, Iroks1 napisał:

nie żebym miał pirata
ale zmartwie cię nie działa

No a oprócz samego seriala trzeba mieć na dysku exe od WA, a skoro gra chodzi bez płyty to nawet może być tak, że cracków do niej nie ma... Tym niemniej postawa Relica bardzo mi się podoba, bo dobra gra wybroni się sama i zabezpieczeń uprzykrzających życie uczciwym graczom nie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:30, Iroks1 napisał:

nie żebym miał pirata
ale zmartwie cię nie działa


Ostatnio mi się kolega pochwalił że ma DC. Ja pytam się czy orginała. On na to pyta się czy zwariwałem. Ostro go pojechałem bo przez takich jak on DC się nie rozwija. Całe szczęście że innego kolegege namówiłem do kupna mega pcka. Rozmowa wyglądała tak:
Ja: Deo kup DC będziemy przez sieć grali
On: No nie wiem
Ja: No kup
On: No dobra
To jest chyba jego jedyna oryginalna gra. A w klasie na 32 osoby to tylko ja i jeszcze jeden qmpel mamy tylko ORYGINALNE GRY. 30 osób patrzy na nas dziwnie i mówią że to bez sensu. Nie dla mnie i nie dla niego. A do DCoWanir przekonał mnie pirat tylko demo z CD-Action. Ale by była lipa gdybym nie kupił CDA nie zagrał w demo i nie kupił DoWa. Więc namawiajcie znajomych do kupna DC by się rozwijał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym mógł się wypowiedzieć chętnie w tej sprawie. Ale niestety admin uzna to za piractwo, więc się wstrzymam jeżeli chcesz o tym ze mną pogadać napisz do mnie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL ROTFL ROTFL:D
Zakładam grę pod tajemniczym tytułem "no noobs pls";) Tak żeby mi się znowu jakieś ultra super towarzystwko nie wbiło... Żebym sobie poćwiczył na poważnie... Ok... Wchodzą - do mnie Eldar, a na vs Nekron i Tau.... Gier wszyscy coś mało mają, no ale może smerfują... No chyba nooby by mi do takiej gry nie weszły?? Ok, zaczynamy - panarea go! Robię rapty i lecę na harras - w połowie drogi słyszę OMG... wft?? "alajs"? Nieee, nie ta ksywa... Dolatuję - oooo... Tau i.... ROTFL - w budowie z 5 genów, jeden zajęty punkt, kilku budowniczych się krząta a jeden oddziałek coś tam próbuje strzelać w moje rapty:D Nekron też się okazał jakimś bystrzakiem bo mu pod samą bazą punkt zabudowałem;] Eeeeech moje gry to sinusoida - albo noobię ja, albo trafiam na takich twardzieli, że masakra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na podobnego "pro'' trafiłem na auto... Grał SM - więc zastosowałem "ostrożniejsze" BO, a tu chamski teach do GK... Kiedy trochę go podenerwowałem GM - zaczeło się szaleńcze teachowanie - miałem cała armię z bb, lemanami
włącznie. Atak a ten 2 x Takticale + GK + bohaterzy... Na widok mojej armii od razu wyszedł z gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w nazwie gry znajdą się słowa "no noobs", "gg", "good players" w 70% przypadków wejdą do niej właśnie nuby. I wiem to z własnego (i Jaracza) doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:20, ChrisBgnr napisał:

ROTFL ROTFL ROTFL:D


jak to czytam to naprawde wole miec a) kompa za przeciwnika b) kompa za sojusznika ;-PPP


Chris (a takze Mroku i Lord Avatar) - grasz chaosem, wiec na pewno wiesz ze:

- ChSM i Kultysci zadaja zdecydowanie wiecej obrazen w DC niz w WA, zwlaszcza Kultysci w CC
- UP "dodatkowe ciezkie bronie" zwieksza dwukrotnie obrazenia zadawane przez HB marines Chaosu
- Defiler zadaje w CC duzo wieksze obrazenia DPS niz Drednota i ma ten sam pancerz choc mniej hp
- Defiler ze swego dzialka automatycznego zadaje wiecej DPS niz predator ze wszystkich dzial
- Defiler jako artyleria ma 80 zasiegu (wiecej tylko whirlwind 90 i basilisc 120) i spowalnia o polowe ruch na 5sec
- Champion Chaosu dodaje +1 do limitu piechoty a po upach ma ponad 1300 hp i pancerz heavy high co czyni go wytrzymalszym od Termosa z Bionika moze miec infiltracje, zas zadawany przez niego DPS przebija dwukrotnie Zerki, jest lepszy od PSM czy Termosow Szturmowych a Berserk Fury zwieksza go jeszcze o 40% !!!
- Lasery Predatora Chaosu sa bardziej niszczycielskie od tych SM podobnie plazmy, energo-miecze i rekawice !


Wnioski ?! Zerk-Tech to przyzwyczajenie z WA gdzie nie bylo sensu budowac marines, ktorzy zadawali prawie o polowe mniej obrazen niz obecnie i nie posiadali takich UPow jak Purge the Weak czy ciaglej infiltracji - obecnie jesli Zerki dobiegna pod ogniem HB do ChSM stopowani przez granaty to ci stawia im opor w berserk fury zadajac podobne do zerkow obrazenia ! kolejne zle przyzwyczajenie to wybor Predatora w T2, ktory jest slabszy w od Defilera w ostrzale o walce w zwarciu nie wspominajac, Predator jest lepszy od Defilera w zwalczaniu pojazdow i to dopiero po uzbrojeniu go w lasery w T4 !!! zatem bezlitosne cyfry dowodza, ze ChSM + defilery to zdecydowanie mocniejszy argument niz Zerki + Preadatory w dodatku radzacy sobie z kazdym wrogiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To chyba jest ten sam mechanizm co w przypadku gier 4FUN... Tyle, że tu szanse na wejście cwaniaka techera/abusera określiłbym tak pół na pół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:24, Teokrata napisał:

jak to czytam to naprawde wole miec a) kompa za przeciwnika b) kompa za sojusznika ;-PPP

Ekhmm... ja czasami też...;]

Dnia 05.05.2007 o 18:24, Teokrata napisał:

Chris (a takze Mroku i Lord Avatar) - grasz chaosem, wiec na pewno wiesz ze:
(ciach)
Wnioski ?! (ciach)


Człowiek uczy się całe życie... Ja do niedawna byłem przekonany, że zerki są takie imba... Potem nastąpiło kilka gier gdzie udowodniono mi bez specjalnego wysiłku, że aż takie imba nie są... Także głupot o zerk potędze pisać już nie będę;p Do tego co piszesz przyłączam się i dodam jeszcze słówko od siebie... Naprawdę rzadko trafiam na kejosa grającego "normalnie" czyli marines/kultyści, zbrojownia itd... I jest teraz piękny okres bo wielu loli jak widzi kejosa który wali do niego z niewidzialnych granatników wpada w panikę:p Szczególnie SM ze swoją wykrywalnością mają problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:24, Teokrata napisał:

> ROTFL ROTFL ROTFL:D

jak to czytam to naprawde wole miec a) kompa za przeciwnika b) kompa za sojusznika ;-PPP


Chris (a takze Mroku i Lord Avatar) - grasz chaosem, wiec na pewno wiesz ze:

- ChSM i Kultysci zadaja zdecydowanie wiecej obrazen w DC niz w WA, zwlaszcza Kultysci w
CC
- UP "dodatkowe ciezkie bronie" zwieksza dwukrotnie obrazenia zadawane przez HB marines Chaosu
- Defiler zadaje w CC duzo wieksze obrazenia DPS niz Drednota i ma ten sam pancerz choc mniej
hp
- Defiler ze swego dzialka automatycznego zadaje wiecej DPS niz predator ze wszystkich dzial
- Defiler jako artyleria ma 80 zasiegu (wiecej tylko whirlwind 90 i basilisc 120) i spowalnia
o polowe ruch na 5sec
- Champion Chaosu dodaje +1 do limitu piechoty a po upach ma ponad 1300 hp i pancerz heavy
high co czyni go wytrzymalszym od Termosa z Bionika moze miec infiltracje, zas zadawany przez
niego DPS przebija dwukrotnie Zerki, jest lepszy od PSM czy Termosow Szturmowych a Berserk
Fury zwieksza go jeszcze o 40% !!!
- Lasery Predatora Chaosu sa bardziej niszczycielskie od tych SM podobnie plazmy, energo-miecze
i rekawice !


Wnioski ?! Zerk-Tech to przyzwyczajenie z WA gdzie nie bylo sensu budowac marines, ktorzy
zadawali prawie o polowe mniej obrazen niz obecnie i nie posiadali takich UPow jak Purge the
Weak czy ciaglej infiltracji - obecnie jesli Zerki dobiegna pod ogniem HB do ChSM stopowani
przez granaty to ci stawia im opor w berserk fury zadajac podobne do zerkow obrazenia ! kolejne
zle przyzwyczajenie to wybor Predatora w T2, ktory jest slabszy w od Defilera w ostrzale o
walce w zwarciu nie wspominajac, Predator jest lepszy od Defilera w zwalczaniu pojazdow i to
dopiero po uzbrojeniu go w lasery w T4 !!! zatem bezlitosne cyfry dowodza, ze ChSM + defilery
to zdecydowanie mocniejszy argument niz Zerki + Preadatory w dodatku radzacy sobie z kazdym
wrogiem !!!



Tak sobie czytam i prawie nic nie rozumiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:50, MateoKiszlo napisał:

Tak sobie czytam i prawie nic nie rozumiem ;]


1) Tnij posty!
2) Bo to po kejosowemu jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 18:42, ChrisBgnr napisał:

Człowiek uczy się całe życie... (ciach)


...to widze, ze nalezysz do tych prawdzich wyznawcow Chaosu, ktorzy wiedza, ze najwieksza potega ChSM to wlasnie ChSM ];->>> a maszyna opetana przez demona (defiler) jest lepsza niz nie opetana (predator) ;-PPP zas co do infiltracji to malo detekcji maja SM (na "twoim" terytorium tylko Kronikarz w zasadzie), Tau (pathfinders oraz vespy padaja jak muchy) a takze Orki (jesli nie ma dowodcy albo wlasnie padl rozplazmiony), dodam jeszcze uparcie ze wole uzbrajac Kultystow w plazme kiedy juz mam taka mozliwosc bo walcze nimi w CC korzystajac z dobrodziejstw furious charge (kultysci maja wtedy prawie taki dmg jak ChSM czy Raptorzy), berserk fury oraz poteznych broni Championow ;-))) osobiscie nie wyobrazam sobie grania chaosem bez zbrojowni, czyli bez plazmy dla bohaterow i Championow, bez poteznych i wytrzymalych Championow, bez granatow odlamkowych (poza obrazeniami blokuja ruch, walke i zdolnosci na 3 sekundy), ciezkiego uzbrojenia i niewidzialnosci dla mojej armii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:
- SM do czasu Kronikarza chcąc nie chcąc bazują na czachach albo giną;] Słabeusze! Nie ma to jak prawie darmowy przeklęty wzrok u kultystów czy sidła Lorda! MUAHAHA <zaśmiał się Demon Prince i odgryzł głowę serwitora>;p
- Ja jenak wolę preda od defilera... Powód? Pred jest bardziej mobilny i jeżeli ktoś wyskakuje mi z av to jest szansa aby uciec (pardon - przegrupować się) i albo dać go mechanikowi albo uderzyć tam gdzie av nie ma... Oczywiście wybór defiler/pred zależy od sytuacji na polu bitwy, a nie osobistych sympatii... (i nalepiej mieć tyle kapuchy żeby starczyło i na defa, i predy;p)
- a co do dobrodziejstw zbrojowni to mam teraz problemy z zachowaniem równowagi między upami a techem, co kończy się czasem tragicznie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować