Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 15:12, Krzysztof111177 napisał:

Jak tam zawody ludzie?Dawno mnie nie było i nie chce mi sie jakos czytać tych 50 stron off
topu . ;P


SPAM wyszedł z fazy grupowej, a ja mialem wypadek. Nic ciekawego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:17, Dyzio Diablo napisał:

> Jak tam zawody ludzie?Dawno mnie nie było i nie chce mi sie jakos czytać tych 50 stron
off
> topu . ;P

SPAM wyszedł z fazy grupowej, a ja mialem wypadek. Nic ciekawego. :P


Wypadek? Jakiż to? Coś poważnego? Czy kompa wywaliło Ci?No bo jak napiszesz że tylko piwo na spodnie wylałeś to lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NISKI?

LOL

Wszystkie ostatnie treningi na Cadianie uzmysławiają mi jacy jesteśmy nieźli. Na 4 starcia, 3 wygrywamy GNIOTĄC oponentów (ot dziś, ja & Ever - wygrana w 7 minucie).

Co do samej idei klanu, ja w dalszym ciągu jestem mocno za (marnie by było, gdyby CL NIE był "za"..). Po prostu potrzeba nam nieco świeżej krwi i jakiegoś konkretnego zwycięstwa w lidze (rozjechanie SS czy PtG to nie jest konkretne zwycięstwo..). MDT nada się w sam raz. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:23, Krzysztof111177 napisał:

Wypadek? Jakiż to? Coś poważnego? Czy kompa wywaliło Ci?No bo jak napiszesz że tylko piwo na
spodnie wylałeś to lol...


Samochód---->Dyzio----->BUM!!--->Ała--->gips i inne akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:23, Lord Avatar napisał:

Wszystkie ostatnie treningi na Cadianie uzmysławiają mi jacy jesteśmy nieźli. Na 4 starcia,
3 wygrywamy GNIOTĄC oponentów (ot dziś, ja & Ever - wygrana w 7 minucie).


Tyle, że na Cadianie poziom graczy jest strasznie niski. Więc nie ma się zbytnio czym chwalić. ;p

Dnia 03.05.2007 o 15:23, Lord Avatar napisał:

MDT nada się w sam raz. :]


Czy to nie porywanie się z motyką na Słońce? ;) MDT to strasznie mocny klan...

Krzysztof ------> zobacz na Gramsajta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:23, Lord Avatar napisał:

NISKI?

LOL

Wszystkie ostatnie treningi na Cadianie uzmysławiają mi jacy jesteśmy nieźli. Na 4 starcia,
3 wygrywamy GNIOTĄC oponentów (ot dziś, ja & Ever - wygrana w 7 minucie).

Co do samej idei klanu, ja w dalszym ciągu jestem mocno za (marnie by było, gdyby CL NIE był
"za"..). Po prostu potrzeba nam nieco świeżej krwi i jakiegoś konkretnego zwycięstwa w lidze
(rozjechanie SS czy PtG to nie jest konkretne zwycięstwo..). MDT nada się w sam raz. :]


Dokładnie, forma SPAMu rośnie, klan się rozwija :P, a mniejsze przeszkoda powinny nas tylko umacniać.
I wszyscy mają się zastosować do Dekretu War-arrangera(czyli mnie :P ) który jest na naszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej masterzy pola bitwy możecie mi pomóc? Szukam plików z muzyka z DoWa ale za diabła ich nie moge znaleźć.

Mam złotą kolekcję tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 14:54, Iroks1 napisał:

wypisałem wszystkie swoje żale i jak to wygląda w walce z dobrym/szybkotechującym wrogiem :)

Dnia 03.05.2007 o 14:54, Iroks1 napisał:

i jednak wyszliśmy z grupy ?!


Iroks to pokiego wała grasz tymi slabymi SM, ktorymi nie umiesz grać ? graj IMBA necronami i masakruj wrogow FO puki masz ich jeszcze w T1 - widzialem twoje repy 1na 1 z chaosem w lidze - graj tak samo i bedzie ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:48, Mroku21 napisał:

> Hej masterzy pola bitwy możecie mi pomóc? Szukam plików z muzyka z DoWa ale za diabła
ich nie
> moge znaleźć.

Oto i sposób na wyciągniecie muzyki z gry: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=160086&n=27
Dość czasochłonny i skomplikowany, ale innej metody nie ma.



Dzięki. Nuta warta poświęcenia tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:48, Mroku21 napisał:

> Hej masterzy pola bitwy możecie mi pomóc? Szukam plików z muzyka z DoWa ale za diabła
ich nie
> moge znaleźć.

Oto i sposób na wyciągniecie muzyki z gry: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=160086&n=27
Dość czasochłonny i skomplikowany, ale innej metody nie ma.



Hmmmm wpadłem na gramsajta i.... nie wiem co robić ..... Help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem teraz na wyjeździe i nie mogę sobie zagrać,ale po powrocie do domu nie omieszkam wpaść na obskurasa,by trochę się powkurzać przegrywając z wami.SPAMom życzę owocnych wirtualnych wojenek,a Dyzio niechaj do zdrowia wraca.W poniedziałek się pojawię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:48, Mroku21 napisał:

> Hej masterzy pola bitwy możecie mi pomóc? Szukam plików z muzyka z DoWa ale za diabła
ich nie
> moge znaleźć.

Oto i sposób na wyciągniecie muzyki z gry: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=160086&n=27
Dość czasochłonny i skomplikowany, ale innej metody nie ma.



Sorki za wtopę - już znalazłem.

THX

Do MOda - powyższe dwa posty mozna wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 15:37, Teokrata napisał:

Iroks to pokiego wała grasz tymi slabymi SM, ktorymi nie umiesz grać ? graj IMBA necronami
i masakruj wrogow FO puki masz ich jeszcze w T1 - widzialem twoje repy 1na 1 z chaosem w lidze
- graj tak samo i bedzie ok !


ostatio rgb uzmysłowił mi jaki to ja straszny poziom reprezentuje (fakt najsilniejszy z mtd ale to szczegół mało istotny ;) ) grał edami
2:0 przy czym grałem i nec i sm, totalna masakra (nawet harrasa nie robiłem)
ale jak wyszliśmy z grupy to chyba sobie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:23, Iroks1 napisał:

ostatio rgb uzmysłowił mi jaki to ja straszny poziom reprezentuje (fakt najsilniejszy z mtd
ale to szczegół mało istotny ;) ) grał edami
2:0 przy czym grałem i nec i sm, totalna masakra (nawet harrasa nie robiłem)
ale jak wyszliśmy z grupy to chyba sobie pogram


Wiesz, jeśli spmaowałeś FO na Elda, to się nie dziwie, wystarczy fof, 3xDR na upach z t2 i można mieć FO nawet 6 grupek i nic się nie zdziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem ta nakladke na AI kompa i zagralem jakies 5-7 gier... oto moje wrazenia - owszem komp skacze micruje i uzywa zdolnosci - ale to samo robil takze normalny komp na tym poziomie trudnosci - nie robi zawsze tego samego - wyglada na to ze ma rozne strategie i wybiera losowo - efekt jest czasami oplakany np kiedy moje raptory wpadly do bazy tau tam staly juz 2 geny ale nie bylo barakow - nigdy juz ich nie zbudowal - inna sytuacja - gralem chaosem z necronami - zrobilem zerk techa a on ie zrobil ani jednego skladu FO ! owszem mial pajaki ale je zezlomowalem Horrorami - potem tech do t3 i predatorow i w kilkanascie minut blaszaki byly kupa zlomu... w zadnej grze nie czulem sie harrasowany a sam harrasowalem hardo choc z roznym skutkiem... moja konkluzja jest taka, ze coz z tego ze komp nie gra zawsze tak samo skoro czasami tak latwo daje sie pokonac ? w ogolnym rozrachunku odnioslem wrazenie ze komp jest gorszy od normalnego AI po patchu DC 1.2 - wiec na razie najlepszy komp z jakim gralem to wlasnie ten normalny ale po najnowszej latce - chociaz brak mu kreatywnosci i lubi sie powtarzac to jednak robi to co robi bardzo dobrze - a jesli komus to za malo bo rozwala go bez problemu (ja wygrywam prawie zawsze choc komp potrafi napsuc mi krwi) to zawsze moze zwiekszyc ilosc kompow w sojuszu lub free for all - tak i tak jest ostra rzeznia wymagajaca wileu umiejetnosci by przetrwac i zwyciezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza dred w t2 u SMów, już bym wolał żeby predator był t2, tak jak w Kejoza, bo tak szczerze, to on jest beznadziejny w zwalczaniu piechoty, a dred pwnuje wszystko w cc, i pojazdy i budynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować