Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Qrczę, miałem przeczucie, ze jak tylko skończy mi się prenumerata, to dadzą Fratra, albo coś lepszego jeszcze :D To spisek, spisek powiadam wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:14, Pyton01 napisał:

a jakie są pełne wersje bo widziałem tylko dema?

Wszystko jest w pierwszym poście.

Na płytkach wyczeeeekiwany Frater PL (no w końcu, prawda...?), Trainz 2004 PL, Gulilty Gear X2 Reloaded i na deser - już tylko na DVD - F.E.A.R. Combat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz :D jednak wole sacred od fratera :D

i znowu nic dla mnie w cda :D

zastanawia mnie czy i w tym numerze autorzy recenzji beda pisac rownie "genialne" i "bardzo smieszne" komentarze do screenow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:36, Krejt napisał:

> a jakie są pełne wersje bo widziałem tylko dema?
Wszystko jest w pierwszym poście.

Na płytkach wyczeeeekiwany Frater PL (no w końcu, prawda...?), Trainz 2004 PL, Gulilty Gear
X2 Reloaded i na deser - już tylko na DVD - F.E.A.R. Combat.

Guilty Gear? Nieee....:D
Muszę wykupić jedyne wydanie DVD w moim kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić, że nowy numer zakupię tylko ze względu na Fratera i demo Dark Messiah. Może jeszcze dla recenzji Call of Juarez, poza tym nie widzę nic, co by mnie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 22:40, morthi napisał:

smieszne" komentarze do screenow...

Nie jest źle, ale masz rację, część z nich mnie irytuje. A część to dno. Ale walnięcie śmiesznego podpisu do 12456 screena, łatwę nie jest, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trainz Symulatro tez jest interujacy. Wogole kupuje CD-A ze wzgledu na Frtaera, Traina 2004, FEAR Combat, No i wszystkie recenzje gier. Poczytac mozna. No i sie oplaca kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako wierny czytelnik mówię wam zamiast iść na siłownię pakować, lepiej wziąć 50 egz. CDA i bawić się nimi zamiast hantlami czy sztangami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię jak zwykle, choć numer do najlepszych nie należy.
Wydaje mi się, że zamiast grać we Fratra (tak to się odmienia? O_O) , będe wolał po raz któryś-tam zagrać w Sacred inną postacią. Trainz 2k4- to nei zabawa dla mnie :P, GG XR mam z Clicka! (specjalnie kupiłem tamten numer :P), GG X Isuka (chyba) jest nowsze :O.

Co do numeru, zbyt wiele artykułów mnie nie intresuje. Mam nadzieję, że sezon ogórkowy wynagrodzi nam ogólna jakość felietonów. Ostatnio w CDA wolałem przeczytać jakiś text okołogrowy niż recenzję :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaka ocene dostala Red Orchestra. Mnie sie podoba. Z pelnych to FEAR''a Combat''a i Trainz''a zobacze. Frater to gniot (sadzac po demie). Space Hack byl lepszy. Fajny temat numeru i kilka recek (CoJ). Ogolnie dobry numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 08:22, Baali napisał:

Kupię jak zwykle, choć numer do najlepszych nie należy.
Wydaje mi się, że zamiast grać we Fratra (tak to się odmienia? O_O).

Tak, odmienia się Frater-Fratra, sam się ździwiłem, ale skoro tak było w CD-A, to wina ich korektora:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 12:48, Krejt napisał:

Sweter - Swetera?
Czy Swetra? :P


ja bym mowil FRATERA ale skoro sami tworcy uwazaja, ze FRATRA, no to widac tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować