Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - konkurs zakończony!

288 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2006 o 09:03, tomek ostry napisał:

Ciekawe czy dzisiaj będą wyniki. Mam nadzieję, że tak


Dla mnie to bez różnicy czy dzisiaj czy jutro, ponieważ i tak o 11 wychodze do szkoly i będę musial przebolec tam 10 godzin lekcyjnych...choc w sumie to do zwycięzców przyjdzie mail, więc nie trzeba non-stop na forum czychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 09:03, tomek ostry napisał:

Ciekawe czy dzisiaj będą wyniki. Mam nadzieję, że tak


Pojecie "poczatek tygodnia", o ktorym mowil Domek moze byc dosc szerokie. Tydzien ma siedem dni, wiec dokladnie w srodku mamy dzien czwarty czyli czwartek. Na sile wiec srode mozna podpiac pod "poczatek tygodnia". A oprocz tego zawszze moga przesunac ogloszenie wynikow o kolejne kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dac już te wyniki, bo bardzo jestem ciekaw czy ktoś odpowiedział na wszystkie pytania dobrze. Nie licze na swoje dobrze miejsce, bo pewnie nawet do 30stki sie nie załapie. Ale ciekawość jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to obojętne kiedy będą wyniki, bo i tak nic nie wygram. Przy 10 turze nie mogłem się połączyć z serwisem z domu :( Na drugi dzień dowiedziałem się jakie były pytania i jakie były odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 09:11, caramon napisał:

Dla mnie to obojętne kiedy będą wyniki, bo i tak nic nie wygram. Przy 10 turze nie mogłem się
połączyć z serwisem z domu :( Na drugi dzień dowiedziałem się jakie były pytania i jakie były
odpowiedzi :(


Ja też nie miałem szczęścia - dwa (lub jeden - nie pamiętam!) ostatnie dni konkursu mnie ominęły bo zostałem odcięty od neta :( A z 10-13 punktami raczej nie wygram nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 09:09, HumanGhost napisał:

Mogliby dac już te wyniki, bo bardzo jestem ciekaw czy ktoś odpowiedział na wszystkie pytania
dobrze.

Nie ma takiej osoby na 100%. Piątego dnia nikt nie odpowiedział na wszystkie Trzy pytania, więc najlepszy wynik to najwyżej 29/30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 09:11, caramon napisał:

Dla mnie to obojętne kiedy będą wyniki, bo i tak nic nie wygram. Przy 10 turze nie mogłem się
połączyć z serwisem z domu :( Na drugi dzień dowiedziałem się jakie były pytania i jakie były
odpowiedzi :(


Miałem tak samo... :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 11:46, BiShopKF napisał:

Miałem tak samo... :-|


Problemy z DNSami dotknely wszystkich. Jedynym sposobem dostania sie na strone www.gram.pl bylo uzycie adresu IP: 70.84.0.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie... trochę spokoju i opanowania by się Wam przydało :) Pamiętajcie, że my nie wzięliśmy udziału w konkursie, w którym każdy wrzucił do puli po 10,000 zł i teraz mamy prawo żądać wyników ;] Ja też jestem ciekaw tego, kto wygrał i które miejsce zająłem ale patrzę na to wszystko z nieco innej perspektywy - CDP zorganizowało ciekawy konkurs, w którym pozwolili mi wziąć udział i w którym miałem szansę dobrowolnie powalczyć o nagrody :) Fajne podejście, nie? Zawsze staram się w ten sposób podchodzić do różnych konkursów, dzięki czemu później nie czuję rozczarowania przegraną, bądź właśnie nieco odwlekającym się ogłoszeniem wyników. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 11:48, Klimos napisał:

> Miałem tak samo... :-|

Problemy z DNSami dotknely wszystkich. Jedynym sposobem dostania sie na strone www.gram.pl
bylo uzycie adresu IP: 70.84.0.10

Mogli wysłać na emaile wszystkim ten adres IP

Podajcie chociaż na jakim etapie liczenia glosów jesteście. (%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:49, Maker3 napisał:

Podajcie chociaż na jakim etapie liczenia glosów jesteście. (%)


Szczerze watpie, ze licza wszystko recznie. Konkurs byl przeprowadzony w formie elektronicznej. Wszystkie dan sa zgromadzone w bazie danych. Zatem otrzymanie rankingu uczestnikow jest kwestia jednego zapytania SQL do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie CDP powinno zarzucić jakieś info, choćby tu, na forum o danej sytuacji związanej z konkursem. Poczułbym się ciut lepiej ;) Albo i nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ma dużo roboty, aż za dużo, gdybysmy wiezieli ile osób podało swoje odpowiedzi to moglibyśmy stwierdzić ile oni mają do zrobienia. Ja też się niecierpliwie, ale oni mają tyledo policzenia, że trochę jeszcze poczekamy na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować