Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 01:14, rob006 napisał:

U mnie podobnie (a właściwie odwrotnie :)). Po wyjątkowo udanym polskim, rosyjski był jak kubeł
zimnej wody wylany na głowę - 30%. Podobnie jak 3 inne osoby z mojej grupy. Najwyższy wynik
to 14 pkt. Z 11-osobowej grupy tylko 4 osoby uzyskały wynik powyżej 10 pkt. Najbardziej zaskoczył
wszystkich niski rezultat dziewczyny z mojej klasy (taki chodzący słownik - na lekcji same
piątki dostawała) - 11 punktów. Ogólnie panowała opinia że "ch****o oceniali". :)
Z ustnej 30%, a z pisemnej spodziewam się ok. 60-70%. Coś chyba z tą maturą jest nie tak...

Tak to już jest, polonista a polonista to dwie różne osoby... jednemu się coś podoba drugiemu niestety nie. Całe szczęście, że mało jakie szkoły biorą pod uwagę matury ustne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis oficjalnie dolaczylem do grona Wolnych Ludzi.
polski ustny 18/20 (praca pisana w pon, we wtorek sie nauczylem improwizowac i w srode zaliczylem ;])
angielski podst ustny 19/20 (toto light bez powtorek zadnych ;p)
no i pisemne poszly mniej wiecej tak jak planowalem: polski P - >80%, ang R -> ok.60%, matm R - > 40-50%
Matura to bzdura, nie wiem czym tu ludzie sie stresuja ;p juz moi rodzice to bardziej przezywali ode mnie ~~ no coz, teraz byle do 29 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA z anglika ustnego 17/20.
Pozostała ta qrcze durna prezentacja w ten poniedziałek. Eh, fajnie by tak było jakbym zdał gdzieś na więcej niz 15 :D Mam nadzieję, że pytania dadzą łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ustnego polaka. Duży stres przed egzaminem, w trakcie wszystko cały ten stres odszedł. Rezultat to 16/20 i koniec matury. Nie ma to jak wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos się oriętuje kiedy będą wyniki egz. pisemnych w necie? Słyszałem, że pod koniec maja, ale ich ani widu ani słychu. Mam nadzieje, że dowiemy się w cześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:43, dziad5 napisał:

Czy ktos się oriętuje kiedy będą wyniki egz. pisemnych w necie? Słyszałem, że pod koniec maja,
ale ich ani widu ani słychu. Mam nadzieje, że dowiemy się w cześniej.

CO????? U mnie w szkole 29 czerwca jest dopiero rozdanie świadectw maturalnych... Chyba coś ci się pomyliło...albo ja o czymś nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:48, HiroshiTakubo napisał:

> Czy ktos się oriętuje kiedy będą wyniki egz. pisemnych w necie? Słyszałem, że pod koniec
maja,
> ale ich ani widu ani słychu. Mam nadzieje, że dowiemy się w cześniej.
CO????? U mnie w szkole 29 czerwca jest dopiero rozdanie świadectw maturalnych... Chyba coś
ci się pomyliło...albo ja o czymś nie wiem...

Pomyliło i to ostro. Masz rację, wszystko jest 29 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:43, dziad5 napisał:

Czy ktos się oriętuje kiedy będą wyniki egz. pisemnych w necie?

no w necie na pewno nie bedzie ;) Chyba że chodzi ci nie o wyniki, a klucze z rozwiązanami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:48, HiroshiTakubo napisał:

CO????? U mnie w szkole 29 czerwca jest dopiero rozdanie świadectw maturalnych... Chyba coś
ci się pomyliło...albo ja o czymś nie wiem...

Rozdanie świadectw tak, ale wyniki w necie będą kilka dni wcześniej. Powinieneś przed maturą dostać dwie karteczki.: jedną z imieniem, nazwiskiem, PESELem i kodem oraz drugą z imieniem, nazwiskiem, PESELem i hasłem. Ta druga służy do sprawdzenia wyników na stronie CKE. Tak przynajmniej nas poinstruowali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... patrząc na to wszystko, należało by zadać oczywiste pytanie, waszym zdaniem spróbujcie ocenić skalę trudności tych nowych matur..
Ja jestem osobą która szła tokiem matur starych, patrząc jednak na to co zwie się nowymi maturami uśmiecham się dwuznacznie, miałem z nimi doczynienia, oczywiście nie w takiej formie jak owi zdający lecz jednak, gdy widzę sposób przeprowadzania matur ustnych, cóż, czasami pozostawiam to bez komentarza, faktem zaś niech będzie to, iż dla jednej lewej osoby, która z polskim nie miała wiele doczynienia in plus, napisałem jedną ową pracę z dokładnymi przesłankami co jak i gdzie jest zrobione co mówić ma i jak ma mówić... wynik końcowy był oczywiście pozytywnie zaskakujący, cóż może jeszcze wrócą te czasy w których to matura była maturą, stan w którym człowieczek podchodził do stołu i losował pytania i albo mówił o żesz k..... albo uśmiechał się tak, że..:):) kto zdawał ten wie, teraz, fakt może materiału jest i więcej ale test....miałem doczynienia z paroma testami z historii polskiego i geografii... jak krzyżówka miło i przyjemnie się rozwiązywało coś takowego... a teraz.... poczekać tylko aż Romek znów wygłosi swą piękną tezę dotyczącą amnestii maturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:48, HiroshiTakubo napisał:

> Czy ktos się oriętuje kiedy będą wyniki egz. pisemnych w necie? Słyszałem, że pod koniec
maja,
> ale ich ani widu ani słychu. Mam nadzieje, że dowiemy się w cześniej.
CO????? U mnie w szkole 29 czerwca jest dopiero rozdanie świadectw maturalnych... Chyba coś
ci się pomyliło...albo ja o czymś nie wiem...

jak to mozliwe? Ja miałem rozdanie świadectw wczoraj a 29 czerwca na bank są wyniki matur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 13:53, Mroczny Elf99 napisał:

jak to mozliwe? Ja miałem rozdanie świadectw wczoraj a 29 czerwca na bank są wyniki matur.

Chyba nie rozróżniasz świadectwa ukończenia liceum i świadectwa maturalnego... to dwa różne papierki... Tak jak w gimnazjum - za test i za wyniki [oceny] nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 13:58, HiroshiTakubo napisał:

> jak to mozliwe? Ja miałem rozdanie świadectw wczoraj a 29 czerwca na bank są wyniki matur.

Chyba nie rozróżniasz świadectwa ukończenia liceum i świadectwa maturalnego... to dwa różne
papierki... Tak jak w gimnazjum - za test i za wyniki [oceny] nauki.

rozróżniam kolego rozróżniam tylko nie dokładnie odczytałem twojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:48, awesome napisał:

Jak tam, boicie sie przed jutrzejszymi wynikami pisemnych? Ja tak średnio, gorzej bedzie jak
pokaze rodzicom :/

Ja tam sie ucieszę jak coś pokaże, oby (odpukać) moje świadectwo się nie "przykleiło" ...
A czemu takie czarne myśli? Hista & polski mnie dobiły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:48, awesome napisał:

Jak tam, boicie sie przed jutrzejszymi wynikami pisemnych? Ja tak średnio, gorzej bedzie jak
pokaze rodzicom :/

ja tam się narazie nie martwie bo w mojej szkole jeszcze nic nie wiadomo jak ja kocham swoją szkołe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pewny swojej historii oraz polskiego... Polski to może i nieźle zdam... Histe zapewne oblałem... A jeśli chodzi o ustne to polski na 12 a anglika na 20 zdałem więc może nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:08, haderQ napisał:

Ja byłem pewny swojej historii oraz polskiego... Polski to może i nieźle zdam... Histe zapewne
oblałem... A jeśli chodzi o ustne to polski na 12 a anglika na 20 zdałem więc może nie będzie
tak źle :)

Podstawa czy Rozszerzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować