Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Zasysam już demo, jeżeli będzie fajne chodziło to zamówie sobie Ekksluzywną edycję tej gry. Teraz mam tylko jedno pytanie do kiedy można składać zamuwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do kogoś z CDP: jeśli już zamówiłem to czy mam 100 % pewność żę paczka przyjdzie nawet jeśli bedą jakieś limity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie grałem nawet w demo gry, ściąganie dema to jak na moje możliwości - 10 bądź więcej godzin.
Jednakże taka edycja jest grzechu warta, więc nie będę się w dema jakieś bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówię to grę, chodźbym miał w nią nawet nie grać... Wydanie jest extra i cena nie wysoka, więc zamówię chodźby dla ładnej prezentacji na pułeczce ^^. Muszę dowiedzieć się jeszcze czegoś o CoH... Może i gra przypadnie mi do gustu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 14:21, Woko11 napisał:

A czy pójdzie na
Intel Celeron 2,4Ghz
512MB RAM
ATi Radeon 9200SE 128MB Cross Fire



Nawet jeśli pójdzie to o komfortowymn graniu nie ma mowy. I to na najniższych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 14:25, Jester napisał:

> A czy pójdzie na
> Intel Celeron 2,4Ghz
> 512MB RAM
> ATi Radeon 9200SE 128MB Cross Fire


Nawet jeśli pójdzie to o komfortowymn graniu nie ma mowy. I to na najniższych ustawieniach.



To w koncu jakie ta gra ma wymagania? Optymalne...

PS. takie pytanie do CDP. Na zdjeciach jest taka klimatyczna poobdzierana puszka. ;) My dostaniemy cala ladnie i dokladnie obmalowana czy juz lekko sciorana by wgladalo to bardziej klimatycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę przedstawić jak demo działa na moim sprzecie.

Mój sprzet to:

AMD Sempron 2600 (podkręcony do 2150 MGhz)
1GB DDR400
R9600

I przy ustawieniach pomiedzy LOW a MEDIUM wbudowany tester wylicza mi średnia ilość FPS na... 15 :)

PS. Tak dla porównania w 3DMarku03 wyciagam ponad 2800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja tam nigdy nie wiem jakie radki maja odpowiedniki u NVidii...

Gdyby ktos nie zauwazyl...

Oficjalnie:

Minimalne wymagania systemowe: Windows(R) XP lub Vista * 2.0 GHz Intel Pentium IV lub AMD Athlon XP * 512 MB RAM * karta graficzna 64MB zgodna z DirectX(R) 9.0c obsługująca technologię Pixel Shader 1.1 (z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami) oraz najnowsze sterowniki do karty * 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 9.0c * Napęd DVD * Klawiatura, mysz * 6.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym (zalecamy pozostawienie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym po instalacji gry)

Rekomendowane wymagania systemowe: 3.0 GHz Intel Pentium IV * 1 GB RAM * karta graficzna 256 MB NVIDIA(R) GeForce(TM) z serii 6800 lub lepsza


Wiec ja sie spokojnie mieszcze w rekomendowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:13, morthi napisał:

a jak sie wlącza ten tester ? chetnie sprawdze :) ja amm problem tylko z brakującymi teksturami
na krzakach (sa czarne)


Wchodzisz w ustawienia grafiki i tam masz taki wielki przycisk "Performance Test" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2006 o 15:12, metal_man napisał:

Wiec ja sie spokojnie mieszcze w rekomendowanych :)



No to po co zawracasz glowe? ;)

No i podalem wynik smarka wiec mozesz sobie empirycznie porównac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry ftp: http://www.gamershell.com/download_15378.shtml

AMD Athlon 64 3000+ @ 2565 MHz
GF 6600GT 128 MB
1 GB RAM
ustawienia wszystko na high, a gdzie sie da to na ultra, tylko textury na high zamiast na ultra i mamy srednio 31 fps w 800x600 + AA, przy 1024x768 spadek jakies 30-40 %
w razie stopklatki na poczatku majstrujcie przy rozdzielczosci, texturach i wylaczcie AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:17, Jester napisał:

No to po co zawracasz glowe? ;)

No i podalem wynik smarka wiec mozesz sobie empirycznie porównac:)


No ja wlasnie teraz zauwazylem tego posta z wymaganiami :) A powiedzcie mi ile miejsca to demko zajmuje na dysku? Sama paczka wazy juz 1.8 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować