Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2006 o 15:40, drapichrust7 napisał:

A mnie cały czas niepokoji brak konkretnej daty premiery - to nic dobrego nie znaczy.


Na GOLu pisze 29 wrzesnia. Wiec troche czasu zostalo jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:40, drapichrust7 napisał:

A mnie cały czas niepokoji brak konkretnej daty premiery - to nic dobrego nie znaczy.


Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :) Jeśli otrzymamy jutro, zgodnie z obietnicą THQ, mastera, to premiera w PL będzie równocześnie z europejską, tj. 29.IX. Jutro będziemy już wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:42, morthi napisał:

sprawdziłem i działa wyśmienicie :)
p4 2.8 1 gb ram gf 6800 mod 16/6


Kurcze, tez bym tak chciał:)

Ale niedlugo bede miec GF6600GT wiec bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:45, Jay Z napisał:

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :) Jeśli otrzymamy jutro, zgodnie z obietnicą THQ, mastera,
to premiera w PL będzie równocześnie z europejską, tj. 29.IX. Jutro będziemy już wiedzieć :)


To swietnie :) Juz nie moge sie doczekac :D Poki co sciagam demko tej gry. A na jakim papierze dacie mapke? Mapy wojskowe byly i sa na bardzo dobrej jakosci (o ile nie powlekane jakas folia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:45, Jay Z napisał:

> A mnie cały czas niepokoji brak konkretnej daty premiery - to nic dobrego nie znaczy.


Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :) Jeśli otrzymamy jutro, zgodnie z obietnicą THQ, mastera,
to premiera w PL będzie równocześnie z europejską, tj. 29.IX. Jutro będziemy już wiedzieć :)


Mam prośbę do CDP. Niech ta skrzynkla na amunicję będzie dodatkowo wypełniona gąbką (do wyciągnięcia) aby nic nie zniszczyło się podczas przesyłki (każdy zna dbałość Masterlinka :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oderwalem sie od demka. Powiem jedno - swietna gra. Wszystko pieknie wyglada. Nie wspominajac juz o dzwiekach, ktore sa miesiste i takie prawdziwe ;) Komu podobaly sie ksiazkil Kompania Braci oraz D-DAY ten bedzie zachwycony :) Dlaczego do premiery tak daleeeeeeko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo, z Gamespot ładnie leciało. I jestem w szoku. To DoW w realiach WW2. Ale... Gra jest moim zdaniem doskonała. Strategia dla każdego! W dodatku test wydajności gry kłamie - mojemu sprzętowi dał "Average" ale podczas gry na max detalach z włączonym wszystkim gra nawet nie przycięła, choćby nie wiem co się na ekranie działo. Relic znów stworzył wielką grę! Wracam do dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi sie nie podoba w grafice to cienie - na max ustawieniach ząbkują, aliasują, czy jak to nazwać. Macie podobne problemy?
Zauwazylem to tez w innych grach strategicznych ostatnio... dziwne. W Rise of Legends demo do tego stopnia to bylo brzydkie, az wylaczylem cienie w ogole.
W CoH tak bardzo nie przeszkadza, ale brzydkie jest. Macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 10:11, Bobo napisał:

Jedyne co mi sie nie podoba w grafice to cienie - na max ustawieniach ząbkują, aliasują, czy
jak to nazwać. Macie podobne problemy?
Zauwazylem to tez w innych grach strategicznych ostatnio... dziwne. W Rise of Legends demo
do tego stopnia to bylo brzydkie, az wylaczylem cienie w ogole.
W CoH tak bardzo nie przeszkadza, ale brzydkie jest. Macie podobnie?


Oj ostatnia rzecz na jaka bym spojrzal to cienie... W tej grze tak wiele sie dzieje, ze nie ma czasu na podziwianie takich szczegolow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, cienie ząbkują. Ale to nie przeszkadza. Bardziej przeszkadza mi fakt, że pojazdy przenikają przez siebie i np. czołg "schodzi się" z atakującym działem obsługiwanym przez ludzi. Oczywiście nawet nikogo nie rozjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 10:11, Bobo napisał:

Jedyne co mi sie nie podoba w grafice to cienie - na max ustawieniach ząbkują, aliasują, czy
jak to nazwać. Macie podobne problemy?
Zauwazylem to tez w innych grach strategicznych ostatnio... dziwne. W Rise of Legends demo
do tego stopnia to bylo brzydkie, az wylaczylem cienie w ogole.
W CoH tak bardzo nie przeszkadza, ale brzydkie jest. Macie podobnie?

z tego co widac to jakosc cieni zalezy od uzytej jakosci textur, ustawiles textury na ultra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 10:31, Arclight napisał:

Owszem, cienie ząbkują. Ale to nie przeszkadza. Bardziej przeszkadza mi fakt, że pojazdy przenikają
przez siebie i np. czołg "schodzi się" z atakującym działem obsługiwanym przez ludzi. Oczywiście
nawet nikogo nie rozjeżdża.


tzn. dzialem Twoim czy wroga? U mnie wrog z moim czolgiem ma niewiele do gadania... Podczas 2 misji kampanii widzialem jak to akurat ja nie mialem nic do gadania gdy wrogi czolg jezdzil beztrosko po moich zoldakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 10:48, Arclight napisał:

Wroga. Ale ja grałem na razie skirmisha, do kampanii zaraz się zabiorę.


To moge Ci tylko powiedziec jeszcze, ze filmiki zrobione sa znakomicie :D Desant na plazy to jest cos :) Jakbym ogladal "Szeregowca Ryana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować