Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 14:35, Azuredragon napisał:

Myślałem, że po wydaniu Heoresa V nigdy więcej nie zobaczę, aż tak odjechanej edycji kolekcjonerskiej
gry i cieszę się, że się myliłem :-).



spoko sie dopiero CDP rozkreca :P obaczymy co zrobia z NWN 2 ,a potem z Wiedzminem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłe. Pozostaje nam tylko czekać na podanie daty premiery, a w tym czasie można grać w demko CoH :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:59, kulken napisał:

A powiedzicie jakie wymagania to bedzie miałO ??


Przeczytaj ten wątek to się dowiesz. Nie jest on tak strsznie długi aby go nie przeczytać a nie zadawałbyś pytań, które już padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:57, Lex napisał:

Już zamówiłe. Pozostaje nam tylko czekać na podanie daty premiery, a w tym czasie można grać
w demko CoH :PP

W reklamie w KŚG pisze, że premiera nastąpi 29 września :) Już niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biore sie za demo :) jak sie spodoba, to kupuje to cudo, ale nic nie obiecuje, bo moze sie nie spodobac... chwala, ze jest demo :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osoby tłymaczącej tę grę. Jakiż to szalony pomysł trafił do głowy tegoż tłumacza, aby do oryginalnego tytułu gry dodawać "Kompania braci". Moim zdaniem jest to bezsensowne, gdyż jest to polski tytuł serialu HBO "Band of Brothers" i nie sądzę aby należało z niego korzystać. Nawet jeżeli twórcy gry korzystali z pomysłów zawartych w tym serialu to nie jest gra oparta na nim. Dlatego też uważam że nie powinno być tego dopisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować