Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Kaziu jako minister edukacji ? pomysł ciekawy, napewno byłby dużo lepszy od Giertycha który nie ma o tym zielonego pojęcia. Kazik zna działanie szkoły od wewnątrz także mogłoby to mieć dobry skutek.

Jest to możliwe o ile Kaczyński nie bałby się tego zrobić, ale patrząc na ich żądzę władzy to można się domyśleć że im to lata kto jest ministrem, a wiadomo tym więcej ciemnego ludu tym łatwiej nimi manipulować, także dla kaczki jest lepiej że system edukacji się rozlatuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:13, PioTRaS napisał:

Kaziu jako minister edukacji ? pomysł ciekawy, napewno byłby dużo lepszy od Giertycha który
nie ma o tym zielonego pojęcia. Kazik zna działanie szkoły od wewnątrz także mogłoby to mieć
dobry skutek.

Sam nie wiem :/ Jak tak patrzę na nasz sejm, to chyba nikt niebyłby lepsze od Giertycha, który i tak jest na poziomie dosyć niskim (moje opinie na jego temat na wcześniejszych stronach ;))

Dnia 27.11.2006 o 17:13, PioTRaS napisał:

Jest to możliwe o ile Kaczyński nie bałby się tego zrobić, ale patrząc na ich żądzę władzy
to można się domyśleć że im to lata kto jest ministrem, a wiadomo tym więcej ciemnego ludu
tym łatwiej nimi manipulować, także dla kaczki jest lepiej że system edukacji się rozlatuje
:-/

Zgadzam się, przykład- Lepper. Wiecie, że nie zdał matury? Że w podstawówce go przenieśli do innej szkoły, bo kogoś pobił? Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:47, Full Wypas napisał:

> Kaziu jako minister edukacji ? pomysł ciekawy, napewno byłby dużo lepszy od Giertycha
który
> nie ma o tym zielonego pojęcia. Kazik zna działanie szkoły od wewnątrz także mogłoby to
mieć
> dobry skutek.
Sam nie wiem :/ Jak tak patrzę na nasz sejm, to chyba nikt niebyłby lepsze od Giertycha, który
i tak jest na poziomie dosyć niskim (moje opinie na jego temat na wcześniejszych stronach ;))

> Jest to możliwe o ile Kaczyński nie bałby się tego zrobić, ale patrząc na ich żądzę władzy

> to można się domyśleć że im to lata kto jest ministrem, a wiadomo tym więcej ciemnego
ludu
> tym łatwiej nimi manipulować, także dla kaczki jest lepiej że system edukacji się rozlatuje

> :-/
Zgadzam się, przykład- Lepper. Wiecie, że nie zdał matury? Że w podstawówce go przenieśli
do innej szkoły, bo kogoś pobił? Żenada...


Zgadzam się z tobą w 100 %... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 17:47, Full Wypas napisał:

> :-/
Zgadzam się, przykład- Lepper. Wiecie, że nie zdał matury? Że w podstawówce go przenieśli
do innej szkoły, bo kogoś pobił? Żenada...

Och, nawet nie wiedziałem...:) Ale wiesz... W "102 dalmatyńczyki" było takie coś: "Ludzie się zmieniają... każdemu trzeba dać szanse:)"

A u mnie w mieście są takie plakaty:
Roman dostał się do rządu za dobre wychowanie,
następnie za pracowitość został Ministrem Edukacji Narodowej
I Ty możesz zatrudnić niepełnosprawnych intelektualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 09:18, rogoz94 napisał:

A u mnie w mieście są takie plakaty:
Roman dostał się do rządu za dobre wychowanie,
następnie za pracowitość został Ministrem Edukacji Narodowej
I Ty możesz zatrudnić niepełnosprawnych intelektualnie:)


Nie wiem gdzie mieszkasz, ale troche odbiegasz od tematu.
U mnie we Wrocławiu ( dla znajomych Wrocek ) nie widziałem czegoś takiego (może źle pratrzyłem ? ).
Jest tylko (może już nie ma ) na rynku wielki bilbord z Klose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:35, Sonic1575 napisał:

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale troche odbiegasz od tematu.
U mnie we Wrocławiu ( dla znajomych Wrocek ) nie widziałem czegoś takiego (może źle pratrzyłem
? ).
Jest tylko (może już nie ma ) na rynku wielki bilbord z Klose.

Dokładnie takich nie ma, ale kilka zaproszeń na antygiertychowskie manifestacje było. Teraz nieco ucichło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że społeczeństwo polskie ostatnio bardzo zgłupiało. Podam trzy przykłady czemu:
1. Rok temu w Sopocie Mandaryna zaśpiewała, że mi się jej żal zrobiło, ale publiczność dała jej drugie miejsce! A każdy widział, jak śpiewała.
2. Pan Lepper nie zdał matury, a jest ministrem. To ja równie dobrze mógłbym na tym stanowisku posadzić 7-latka, nie byłoby różnicy.
3. Pan Kononowicz, ostatnio dosyć sławny. Jak oni go w ogóle dopuślici do wyborów? Przecież to absurt, teraz każdy chłop (bez obrazy) może się już do wyborów zgłośić i być sławnym na cały kraj... Żenada
Nie wiem, czemu tak się dzieje... może to resztki komunizmu, sam nie wiem.
Warto też zauważyć, czemu śmiejemy się z polityków. Przecież tak naprawde śmiejemy się z siebie! Kto głosował na człowieka, który nie umie hymnu narodowego zaśpiewać? MY (ja akurat byłem za Tuskiem ;))! A to, że Polska przez władzę naszych braci nie upadła zawdzięczamy tylko i wyłącznie Unii! To ona daje nam funusze, a nasi Kaczńscy mają o tyle łatwo, że te pieniądze dostają, tylko jak widać nie umieją ich użyć (przykład: Unia dała nam na autostrady, w pewnym momencie okazało się, że coś jest nie tak, trzeba robić od nowa). I gdyby nie Unia, to Polska już dawno by leżała...
Ale nie myślcie sobie, że ta wypowiedź nie dotyczyła Romana G. To był wstęp, by zwrócić uwagę na pewien, moim zdaniem idiotyczny, pomysł pana Romana. Mianowicie chodzi o lekcje patriotyzmu. Co on sobie myśli? Że jak w szkole będzie patriotyzm, to każdy Polak zostanie w kraju, nie wyjedzie. Co z tego, że listonosze i lekarze strajkują, co z tego, że średnia pensja w Polsce, to ok. 1500 zł, a po zapłaceniu podatków ledwo na własne wydatki starcza. Na pewno po tych lekcjach każdy Polak zostanie w Polsce, będzie bronił swojego kraju, do Afganistanu za ojczyznę pojedzie (swoją drogą wyjazd do Afganistanu to kolejny idiotyczny pomysł) i wszystko będzie dobrze... Żenada, radzę się najpierw zająć gospodarką, a dopiero potem lekcjami patriotyzmu.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:35, Ryan Kam napisał:

Dla innych dobrze dal innych nie , on chce wprowadzic religię ktora ma sie wliczać do średniej
:/ , :D



i c0 z tego? w mojej szkole religia wlicza się do średniej ( salezjanska)
i jakos z tym mi dobrze :D;p

ale inne jego pomysłu.. spadł z plutona dziwoląg jeden.. TUSK NA PREZYDENTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem święcie przekonany że pomysły tego człowieka są chore ale nie wiadomo co też ów ''''pan'''' wykombinuje choć musze powiedzieć że żyjemy w dziwnym kraju gdzie wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roman Giertych jest ministrem edukacji chyba tylko przez niefortunną pomyłkę. Chyba żaden polityk nie wymyślił tylu głupich pomysłów, co on. :( I jeszcze się dziwi, że są w Warszawie protesty przeciw jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej szkole też do średniej wlicza się religia ale,mam pytanie jak można oceniać wiarę, jak ktoś jest ateistą to co, to jego sprawa czy wierzy w boga czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:41, WWJ napisał:

> Dla innych dobrze dal innych nie , on chce wprowadzic religię ktora ma sie wliczać do
średniej
> :/ , :D


i c0 z tego? w mojej szkole religia wlicza się do średniej ( salezjanska)
i jakos z tym mi dobrze :D;p

ale inne jego pomysłu.. spadł z plutona dziwoląg jeden.. TUSK NA PREZYDENTA!

to masz nie za mądra szkołę, bez urazy;P ale ja np. nie uczeszczam na religie i co miałbym zrobić??/niższa średnia z powodu jakiegoś nie potrzebnego przedmiotu. kiedys była etyka i jak ktoś chciał to chodził na zajęcia do kościoła. i to było dobre wg mnie.
pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:08, Panki2000 napisał:

W mojej szkole też do średniej wlicza się religia ale,mam pytanie jak można oceniać wiarę,
jak ktoś jest ateistą to co, to jego sprawa czy wierzy w boga czy nie.

dobrze to ujałeś;) ja jestem ateistą, i ten pomysł jest bez sensuuuuu;Ptylko Giertych mógł to wymyślić...

"giertych do wora i do jeziora";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giertych po prostu nie może zrozumieć tego, że niektórzy są ateistami. On cały czas siedzi w średniowieczu i myśli, że niewiernych trzeba nawracać. Ci, co nie chcą chodzić na religię, niech nie słuchają romka i tyle. W końcu może go ktoś wywali z MENu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:35, pan m. napisał:

Hej.Ja myślę że w mgnieniu oka powinni zmienić tego ministra.


A mógłbyś to uzasadnić? Bo Twój post do dyskusji nic nowego nie wnosi... rozwiń temat :)
Największa katastrofa to lekcje patriotyzmu. Na pewno po nich każdy w Polsce zostanie, nie będzie zwracał uwagi na gospodarkę... Tjaa, już to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem w "Szkle Kontaktowym" wypowiedź pana Giertycha, który zgadza się, że pan Marcinkiewicz byłby lepszym ministrem edukacji tak samo jak był lepszym premierem. Lałem z tego jak nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować