Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Burzą się bo mają racje (żeby nie było mam 18, a nie 15 lat). Ja bym się yeż wnerwił jak by mi jakiś młot pokroju Giertycha chciał wolność ograniczać. Moim zdaniem to doprowadzi tylko do większego znienawidzenia jego osoby,
a tak ogólnie to nic nie zmieni. Ale tak ogólnie to dla mnie to jest trudne do pojęcia jak on w ogóle ŚMIE robić tego typu zamachy na wolność osobistą tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:08, Riverex napisał:

Że zawsze ma rację to nie powiedziałem, ale jednak często ma. Sam mam 14 lat, nie mam problemów
z nałogami, policją, szkołą a wiele jego pomysłów mi się nie podoba.


Ale pomysły na poprawianie wróć źle na wprowadzenie jako takiej normalności do szkoły nie są skierowane do tych grzecznych bo oni i tak się dostosują do wprowadzonego prawa,ale do młodzieży która nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie bez narzucanych im twardych reguł.Oczywiście,że dostaje się wszystkim nie zawsze po równo,ale takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:26, Riverex napisał:

Mi się niektóre nie podobają.

Liczyłem na to, że poszukasz kilku moich wypowiedzi, ale cóż...
Uważam, że zaostrzenie rygoru w szkołach jest konieczne. Gradacyjny system kar ma dużo większe szanse na przyniesienie efektu niż rozmowa z pedagogiem szkolnym. Obecnie uczniowie są nietyklni, a przez to zuchwali. Nawet za ciężkie pobicie nie można wydalić ze szkoły. Nie mamy tak dobrej kadry nauczycielskiej, aby byle belfer znał się na pedagogice i wychowaniu. Rygor odciąża nauczycieli, a zwykłym uczniom nie szkodzi. Trochę dyscypliny nie zaszkodzi. W kwestii mudurków mam stanowisko neutralne. Narazsie tyle i tak mnie za to co napisałem wyzwiesz od nazistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzywać cię nie będę, poniieważ każdy może mieć swoje zdanie i swoją opinię na jakiś temat. A trochę zasad nie zaszkodzi, ale też bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że uczniowie już tak się wkurzyli na Giertycha że teksty typu: ''Giertych do wora, wór do jeziora!"
To znaczy że jest jedną z najbardziej nie lubianych osób w Polsce (ale z głosem Mandaryny bez playbacku nie wygra).Jedni na taką sławe śpiewają ( nie nazwał bym tego tak do końca), inni walczą w polityce o mundurki i czerwone kapturki.
Pozdro.
O O
I
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład już nie wytrzymuje. Giertych to taki ... (nie napiszę bo nie chcę mieć konsekwencji) ...jego mać!!!
Mundurki to on sobie k... może. Co z nich będzie jak po semestrze trzeba będzie znowu kupić bo będzie za mały albo jak szmata po praniu. Jeżeli ktoś oglądał serwisy informacyjne w TV mógł zobaczyć jak wyglądają: zwykły sweterek + spodnie czarne(chłopcy) albo spódniczka w kratkę(dziewczyny). Nie wiem jak reszta ludzi sądzi ale jego to chyba skrzywdzili kiedyś i teraz się wyżywa. Ja nie mam najmniejszego zamiaru nosić tego dresiarskiego ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:29, szerszeń45 napisał:

Mnie się wydaję, że to oczywiste, że burzą się właśnie te osoby, którym się najbardziej obrywa
;]


Piszesz tak bo pewnie już skończyłeś szkołę co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:28, Mastexx100 napisał:

Piszesz tak bo pewnie już skończyłeś szkołę co??

Nie. Aktualnie ucze się w 2 klasie liceum proflowanego w Poznaniu, jesli o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:29, szerszeń45 napisał:

Mnie się wydaję, że to oczywiste, że burzą się właśnie te osoby, którym się najbardziej obrywa ;]

A mnie nie bardzo.
Tak się składa, że czytuje ten temat od samego początku i niestety większość postów to bluzgi na Giertycha, ale oczywiście powodów nie ma.
Ja tam twierdzę, że pomysł Giertycha z dyscypliną w szkole jest dobry, a przynajmiej jakiś jest, bo inni politycy to pieprza o pedagogach tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:19, Vaxinar napisał:

[...]
Ja tam twierdzę, że pomysł Giertycha z dyscypliną w szkole jest dobry, a przynajmiej jakiś
jest, bo inni politycy to pieprza o pedagogach tylko...

Tak, ja też jestem za tym, by jako taką dyscyplinę w końcu do szkół wprowadzić ! Niestety to już jest wina (nie)sławnej reformy szkolnictwa, bo wg mnie większość gimnazjów po prostu ROZBESTWIŁO polską młodzież. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:22, szerszeń45 napisał:

Tak, ja też jestem za tym, by jako taką dyscyplinę w końcu do szkół wprowadzić ! Niestety to
już jest wina (nie)sławnej reformy szkolnictwa, bo wg mnie większość gimnazjów po prostu ROZBESTWIŁO
polską młodzież. Niestety...


Dobra to akurat nie jest zły pomysł ale jak wyjaśnić to że chce wprowadzic mundurki i to takie że ktoś nagi nie chciałby ich założyć. Ja jak już wcześniej napisałem nie zamierzać go kupić nawet gdybym dostał naganę albo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina powinna być, ale bez przesady. Ludzie, godzina policyjna to była za WWII, za okupacji niemieckiej. To teraz mamy ją znów wprowadzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że Roman robi to pod wpływem tych wszystkich nieszczęść które nie stały się wieczorem tylko w biały dzień, więc pomysł troszkę nie trafiony. Być może kilka procent przestępczości wśród nieletnich spadnie ale i tak będą to śladowe znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obowiązek ich noszenia to tylko i wyłącznie widzimisie dyryktoratu danej szkoły. Jeśli w tej szkole jest taki wymóg po prostu takie mundurki się nosi jeśli się w danej szkole zamierza uczyć. Jednak dla niektórych zakup takiego ubioru moze nadszarpnąć poważnie budżet (mówię o najbiedniejszych rodzinach) domowy. Nie mówiąc, że to trzeba ciągle prać i prasować.

A jakby cię mieli wyrzucić ze szkoły, bo nie chcesz nosić takiego ubioru? Ja bym chyba jednak zaczął nosić, bo dla mnie wiedza jest ważniejsza od tego co noszę na sobie. Jednak miło by było jakby każdy miał mozliwość chodzenia w tym co chce. Mnie to nigdy nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:44, pan m. napisał:

Ok.Więc uzasadnię:
1.Mundurki

Racja, powinny być jak w Anglii, tylko w elitarnych szkołach.

Dnia 01.12.2006 o 13:44, pan m. napisał:

2.Lekcje patriotyzmu

Dnia 01.12.2006 o 13:44, pan m. napisał:

3.Godziny Policyjne

Czyżby gimnazjalista miał co do roboty po 22 na ulicy?

Dnia 01.12.2006 o 13:44, pan m. napisał:

Te szkoły dla ''''innych'''' mogą być.Tyle ci wystarczy?

Dla ciebie "inny" to dresiarz? Zdecydowanie nie dla dresiarzy w normalnym gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować