Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 17:23, Kodi127 napisał:

To jednak trochę za drogo na mój gust.

nom troszke ale moze odbije sie to super zayebistągrą !!!
>Ale ja mam wpln!!!
kazdy je ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że cena stanieje bardzo bym to chciał. Taka prawda czym tańsze wiecej osob kupi i weicej zysku. Droższe mniej osob kupi zmiejszy zysk jak G3 bedzie kosztowac 99zł to bedzie bradzo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh te głosy sa troche... drętwe ale w oryginale powinno byc lepiej pożyjemy zobaczymy niekturzy czekają tak na Gothica 3 jak otumanieni ehh lubie gothica aleł nic oprucz screenow i filmow spokojnie nie pokazali niemce z PB ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:26, Carl92 napisał:

Mam nadzieje że cena stanieje bardzo bym to chciał. Taka prawda czym tańsze wiecej osob kupi
i weicej zysku. Droższe mniej osob kupi zmiejszy zysk jak G3 bedzie kosztowac 99zł to bedzie
bradzo ok:)

Brawo, tyle szkół o finansachi i przedśiębiorczosći powstało,a nikt do tej pory nie wpadł na taki genialny pomysł jak Ty: sprzedawać jak najwiecej,za jak najmniejszą cene. Gratulacje,spróbuj tak z samochodami.

Gra będzie pewnie kosztować 99zł po dopłaceniu wPLN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się Gawliński nawet podoba... może teraz popiszę się wybiną niewiedzą, ale czy Boberek grał jakąś postać w poprzedniej części? Głosu nie mogę jakoś z Gothicem skojarzyć :P

Bezimienny jak bezimienny, nihil nowi i bardzo dobrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:31, Darkstar181 napisał:

> Mam nadzieje że cena stanieje bardzo bym to chciał. Taka prawda czym tańsze wiecej osob
kupi
> i weicej zysku. Droższe mniej osob kupi zmiejszy zysk jak G3 bedzie kosztowac 99zł to
bedzie
> bradzo ok:)
Brawo, tyle szkół o finansachi i przedśiębiorczosći powstało,a nikt do tej pory nie wpadł na
taki genialny pomysł jak Ty: sprzedawać jak najwiecej,za jak najmniejszą cene. Gratulacje,spróbuj
tak z samochodami.

Gra będzie pewnie kosztować 99zł po dopłaceniu wPLN:)

jezeli bedziesz chcial kupic gre za 99zl z przesylka to musisz mniec co najmniej 47 wpln :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśtaki bogaty to moze zawunduj mi na urodziny mam teraz 11 września ;))) Według mnie 99zł to przyzwojita cenna na tą gre. A z ze sklepu gram.pl to sie troche nie oplaca bo przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 17:35, vip konius napisał:

jezeli bedziesz chcial kupic gre za 99zl z przesylka to musisz mniec co najmniej 47 wpln :P

Fan Gothica ma przynajmniej 60 wPLN (tyle dostaje się za gothic2 i Noc kruka)

Kolotko Tanker: A może bys najpierw sprawdził,czy da się ściągać,zamiast pytać? Po kliknieciu pokazuje sie rozmiar,jest mniejszy niż 1 mb.I da się ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:36, Carl92 napisał:

Jak jesteśtaki bogaty to moze zawunduj mi na urodziny mam teraz 11 września ;)))

Czy ja gdzieś piszę że raduje się z ceny? Każdy by chciał by była jak najmniejsza,ale nie zawsze jest to możliwe
>Według mnie

Dnia 08.09.2006 o 17:36, Carl92 napisał:

99zł to przyzwojita cenna na tą gre. A z ze sklepu gram.pl to sie troche nie oplaca bo przesyłka.

Za przesyłke też bedzie można zapałcić przy pomocy wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

129,90 - cena rozsądna. Poco to marudzenie, że za dużo. Dobra gra musi dużo kosztować (choć nie zawsze). Prawdziwy fan Gothic''a powinien zbierać kase na grę od momentu, gdy tylko było wiadomo, że G3 będzie. Ja sobie zbierałem kasę na G3 od stycznia biezącego roku. Mam zebrane 400zł, a że gra kosztuje tylko 129 to zostanie mi dużo reszty. No i jeszcze mogę wykorzystać wPLN.

Co do próbrek głosu:

Bezimienny - dobrze usłyszeć ten głos. Niektórym się nie podoba, ale słuchają i grając głos będzie pasował każdemu.

Jarosław B. - czuć w głosie jego doświadczenie, jest dobrze.

Gawliński - z tego co wiem nigdy nie podkładał głosu pod postać z gry. Pewnie stąd ten niesmak podczas słuchania próbek. Tak jak pisałem wyżej, słuchając i grając wszystko powinno być dobrze.


Pozdrawiam fanów serii Gothic. Gothic Rulez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna płacić jak się ma zakupy powyżej 160zł ja takich nie robie. Ja bym chciał kupić samego Gothica i co moze 99zł+16zł koszt przesyłki =116zł a Gothic 129zł 14 zł różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, tylok jest pewna subtelna roznica, ze jedni moga uzbieraz na miesiac 50 zl a inni 10 zl...:/ To raz, dwa to to, ze takie tlumaczenie, ze Gothic 3 to taka wspaniala gra i musi kosztowac jest dla mnie smieszne.:/ A poprzednie Gothic''ki? One kosztowaly po 99 zl i tez takie wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować