Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

FM nie ma konkurenta.
Tym bardziej, że w tym roku dochodzi jeszcze opcja dodawania lig (ahh...) do tego ma świetny silnik meczowy.
W Fifa Manager dobra jest tylko grafika (choć nie wiem jak w tej nowej, może byś coś napisał o niej?). Dla mnie to i tak nie ma znaczenia bo będę grał na 2D. Przesiądę się na 3D tylko jak mecz będzie wyglądał jak w TV (czyli za jakieś 10-20 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenach widziałem tryb 3D z Fify 10 i wygląda to dobrze.
Ja mam nadzieję że wymagania FM 10 nie wzrosną zbyt bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w żadnego FM''a, ale jak tak patrzę na 10.. to miód! Tryb 3D całkiem dobry, masa opcji, od cholery lig, edytor... pychota :D. Chyba się skuszę, oleje FIFE 10, a zakupię FM''a i poprowadzę Portsmouth do LM... ciekawie będzie. Kiedy premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 17:37, Budep napisał:

Kiedy premiera?


Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 30 października tego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 17:49, Pawlo09 napisał:

A dało się u ciebie pobrać?

Z tej strony co podał kolega da się pobrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 17:49, Pawlo09 napisał:

A dało się u ciebie pobrać?

Z cmrev nie ma opcji. Ja podałem działający link, z którego można pobrać to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Good. Zostałem trenerem Realu, nie dość że świetny skład, to sprzedałem Kake za 50 mln a na drugi sezon dostałem nie bagatela 200 mln na transfery. Postarali się. Ale Miguel Velmoso\Velnoso, coś w tym stylu, świetny 22 letni pomocnik ze Sportingu załatał lukę po Kace który przy 3 pomocnikach środkowych nie był mi potrzebny. Świetnie idzie :) Potrójna korona. Teraz tylko czekać na fm10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej zaczynałem też Wisłą, zaczynałem Lechem, zaczynałem Newcastle United. Spróbowałem sobie od czegoś mocniejszego teraz, ot tak, Realem pokierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho granie klubami typu Real jest po prostu nudne - w sytuacji kiedy możesz wszystko, ta gra nie stanowi żadnego wyzwania. Niestety, SI mimo że całkiem niezła, to wciąż będzie znacznie odstawała od gracza (za dużo działających klubów i managerów, siłą rzeczy dokonywane obliczenia muszą być proste).
Nie zmuszam nikogo do masochistycznego HC w jakiejś trzeciej lidze włoskiej, ale mimo wszystko radzę spróbować raz na jakiś czas zagrać zespołem. który sam z siebie nie wygra nic. Po pierwsze - w końcu jest wyzwanie, ale najważniejsza jest satysfakcja ze zwycięstw. Real nigdy nie będzie tak cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego lewego, prawego i środkowego obrońcę który by chciał przejść do polskiej ligi (właściwie do Wisły). Budżet ok 6 mln €. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 10:14, jcl99 napisał:

Poszukuję dobrego lewego, prawego i środkowego obrońcę który by chciał przejść do polskiej
ligi (właściwie do Wisły). Budżet ok 6 mln €. Pomożecie?


Hmmm. Kiril Pavluchek - Dynamo Mińsk o ile dobrze pamiętam - chyba tak się pisze jego nazwisko. Perspektywiczny, młody chłopak, zawsze przechodził bez problemu :) Jest lewym i środkowym obrońcą :)

Polczak - też można sprowadzić spokojnie - sprawdza się, przynajmniej u mnie :) - on chyba środkowym jest.

Co do prawego to mam pustkę w głowie teraz, ale za godzinę, jak będę mieć czas to podrzucę Ci jeszcze parę nazwisk...

I napisz do którego Fm-a chcesz ich ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 10:14, jcl99 napisał:

Poszukuję dobrego lewego, prawego i środkowego obrońcę który by chciał przejść do polskiej
ligi (właściwie do Wisły). Budżet ok 6 mln €. Pomożecie?


Jak to FM 2k8, to na środku defensywy świetnie grał w mojej Koronie Dariusz Sztylka, co jakiś czas godnie zstępował go Adrian Napierała(a Hernani też zły nie jest). Lewa strona - Tim De Meersman, Calin Cristea. Prawa - Piotr Celeban, Pablo Herrera. Kirill Pavlyuchek, którego polecił haderQ również powinien wymiatać, zwłaszcza na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować