Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 19:27, Rafal G napisał:

p.s. Rozumiem, że skórka nadal ma różowe wstawki? Tak w ogóle ile skórek jest dostępnych po
instalacji? I jeszcze jedno - gra miała chodzić szybciej od swoich poprzedniczek - da się to
odczuć? :)


To jest chyba największy minus . Jest tylko jedna skórka , ta która była w demie . Jednak mam nadziej że już niedługo pojawią się nowe skórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 20:06, hehe napisał:

A kto mówił o rezygnacji z EK ?


Michał Kiciński w wywiadzie;) Pozwolę sobie zacytować stosowny fragment:
"Dodatkowo rozważamy, czy czasowo nie zawiesić wydawanie EK do wszystkich gier CD Projekt. Edycja Wiedźmina pokazała, że jako organizacja nie potrafimy tego należycie wykonać i do czasu gdy nie będziemy pewni, że potrafimy to zrobić ze 110% skutecznością uważam, że lepiej tego nie robić. To oczywiście będzie trudna decyzja, gdyż EK stały się jednym z naszych znaków rozpoznawczych, ale jeśli uznamy, że jest konieczna to też ją podejmiemy."

Dnia 08.11.2007 o 20:06, hehe napisał:

Dopóki firmy mają monopol na dystrybucję jednego tytułu, jakich wpadek by nie zaliczali, to
i tak na tym nie ucierpią. Zresztą "wpadka" z EK Wiedźmina jest mocno wyolbrzymiona moim zdaniem.


Jeśli wpadki będą się powtarzały to mogą ucierpieć. Ludzie mogą przestać kupować gry w wydaniu CDP. W dzisiejszych czasach sprowadzenie jakiejś gry z zagranicy nie stanowi najmniejszego problemu. W większości przypadków zamawiając grę w ten sposób można ją dostać na długo przed jej polską premierą... i nie musieć się przejmować kiepską jakością lokalizacji. A ewentualna rezygnacja z wydań EK z pewnością wpłynie na wyniki finansowe CDP. Tak czy inaczej o wiele lepiej dla nich byłoby gdyby wszelkich wpadek unikali... a z tym mają ostatnio poważne problemy.
Jeśli chodzi o Wiedźmina - nie zamawiałem i na razie nie będę zamawiał, więc nie jestem bardzo dokładnie zorientowany w sytuacji. Jednak swoje wiem. Dystrybucja edycji kolekcjonerskiej była kompletną porażką, co przyznaje sam MK w rzeczonym wywiadzie. Zadanie ewidentnie przerosło możliwości CDP. Pojawienie się dodatków z EK w dużych sieciach dołączanych do zwykłych wydań też do najlepszych posunięć zaliczyć nie można. Nie chcę wnikać w szczegóły, gdyż jak powiedziałem - nie jestem w temacie, ale jeśli najważniejszy człowiek w CDP mówi to co mówi, coś w tym musi być...
A jeśli CDP nie potrafi poradzić sobie z dodaniem zwykłych długopisów do paczek... to już nie wiem - śmiać się czy płakać:/

@spider88
No to trochę kiepsko, tego właśnie się obawiałem... jestem jednak przekonany, że już wkrótce skórki zaczną pojawiać się jak grzyby po deszczu - zwykle tak było, a podobno skórkowanie ma być tak samo łatwe jak zawsze. Kiedy w końcu dostanę paczkę, mam nadzieję jakieś skórki mieć już przygotowane do użycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:00, Rafal G napisał:

Jeśli wpadki będą się powtarzały to mogą ucierpieć. Ludzie mogą przestać kupować gry w wydaniu
CDP. W dzisiejszych czasach sprowadzenie jakiejś gry z zagranicy nie stanowi najmniejszego
problemu.

Wątpie żeby tak się stało. Dla wielu ludzi kupowanie za granicą i sporwadzanie gry to czarna magia. Wolą iść do sklepu i wziąć towar z półki. A na półkach w sklepach leżą tylko gry polskich dystrybutorów. Tak więc na razie CDP nie ma czego obawiać, bo realnej i szeroko dostępnej alternatywy dla gier przez nich wydawanych nie ma.

Dnia 08.11.2007 o 21:00, Rafal G napisał:

A jeśli CDP nie potrafi poradzić sobie z dodaniem zwykłych długopisów do paczek...

Ja długopis dostałem i nawet nie wiem gdzie teraz leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff nareszcie doszło, nawet się o brak długopisu nie gniewam, może to przez to, że przy okazji zamawiałem smycz za wPLN. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to brak poradnika, który w zeszłym roku był. Poza tym fajnie się FMy komponują obok siebie na półce, biały, zielony, czerwony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie - ja jeszcze nie gram(czekam na łatkę) ale mój brat gra już 3 dni i właśnie było losowanie do ME. I awansowały zespoły z końca tabel. W ORGINALNEJ wersji gry.... no po prostu mnie krew zalała...za co to??? dlaczego??? Może przez to, że na półce stoją wszystkie orginalne FM-y??? Tak to się szanuje wiernych fanów...

PS - idę się powiesić, szukajcie jutro w gazetach artykułu o spektakularnym samobójstwie przez FM-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..] PS - idę się powiesić, szukajcie jutro w gazetach artykułu o spektakularnym samobójstwie przez

Dnia 09.11.2007 o 16:29, caramondl napisał:

FM-a...


Ja właśnie odebrałem grę z poczty i jestem po pierwszej instalacji ;> Nawet działa. Miłym zaskoczeniem był długopis, jednak pęknięte pudełko...ehhh.

Zaczynam grę... powodzenia wszystkim życzę w graniu lub oczekiwaniu na patcha ;>
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam i czekam i coraz bardziej mnie to wkurza. Nie dość że nie dostałem paczki przed weekendem to jeszcze dzwoniłem do DPD i babka mi powiedziała że paczka na pewno dzisiaj przyjdzie. Żenada.... chyba ostatni raz biorę dowóz kurierem. A jeszcze mam do was pytanie czy DPD pracuje w soboty? Czy może chociaż w sobotę bym sobie pograł... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:19, cinmar123 napisał:

Ja czekam i czekam i coraz bardziej mnie to wkurza. Nie dość że nie dostałem paczki przed weekendem
to jeszcze dzwoniłem do DPD i babka mi powiedziała że paczka na pewno dzisiaj przyjdzie. Żenada....
chyba ostatni raz biorę dowóz kurierem. A jeszcze mam do was pytanie czy DPD pracuje w soboty?
Czy może chociaż w sobotę bym sobie pograł... :(


Do mnie panowie z Masterlinka zadzwonili rano, powiedzieli, że gra będzie koło południa i wtedy też ją otrzymałem. Nie wiem jak jest teraz, ale firmy kurierskie dawniej to pracowały i w niedzielę(tak dostawałem książki do D&D).
A bez łatki(nawet bety) grac nie radzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż , jako że już trochę czasu z FM 2008 spędziłem to mogę się pokusić o pierwsze podsumowanie . Takie na gorąco .Niestety , bez łatki ani rusz . Ilość żółtych kartek i niewyjaśnione wyniki są wręcz nie do wyjaśnienia . Wybrałem sobie na początek Wisłę Kraków . Pierwszy raz w życiu zostałem zwolniony już w zimowym okienku !!!!
Prowadzenie nawet 2:0 z ostatnią drużyną w lidze wcale nie daje nadziei na wygraną , co więcej zwiastuje raczej problemy . Skuteczność napastników - jedynie co można napisać to katastrofa .Zmiany w treningu nic nie dają .
Jedyną zmianą in plus , możliwość wzmocnienia naszej drużyny zawodnikami z zachodniej Europy .Wcześniej raczej nikt się nie kwapił a teraz można wyłuskiwać młode perełki nawet w Hiszpanii i nie ma problemu z ich ściągnięciem a zazwyczaj dość szybko się wyróżniają . Niestety dobra postawa naszej reprezentacji w realu odbiła się także na FM .Po prostu nie da się utrzymać w klubie podstawowych zawodników . Dając zaporową cenę tylko można zyskać kilka dni , podnoszą ofertę i decyzję o sprzedaży podejmuje prezes klubu .Teraz biorę się za ligę angielską , zobaczę czy tam też takie szopki się dzieją jeśli tak to do czasu ukazania się łatki dla utrzymania jeszcze jako takiego zdrowia psychicznego sobie tę grę odpuszczę . No może jakieś małe epizody bo chyba jednak nie wytrzymam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:35, spider88 napisał:

No cóż , jako że już trochę czasu z FM 2008 spędziłem to mogę się pokusić o pierwsze podsumowanie
. Takie na gorąco .Niestety , bez łatki ani rusz . Ilość żółtych kartek i niewyjaśnione wyniki
są wręcz nie do wyjaśnienia . Wybrałem sobie na początek Wisłę Kraków . Pierwszy raz w życiu
zostałem zwolniony już w zimowym okienku !!!!
Prowadzenie nawet 2:0 z ostatnią drużyną w lidze wcale nie daje nadziei na wygraną , co więcej
zwiastuje raczej problemy . Skuteczność napastników - jedynie co można napisać to katastrofa
.Zmiany w treningu nic nie dają .
Jedyną zmianą in plus , możliwość wzmocnienia naszej drużyny zawodnikami z zachodniej Europy
.Wcześniej raczej nikt się nie kwapił a teraz można wyłuskiwać młode perełki nawet w Hiszpanii
i nie ma problemu z ich ściągnięciem a zazwyczaj dość szybko się wyróżniają . Niestety dobra
postawa naszej reprezentacji w realu odbiła się także na FM .Po prostu nie da się utrzymać
w klubie podstawowych zawodników . Dając zaporową cenę tylko można zyskać kilka dni , podnoszą
ofertę i decyzję o sprzedaży podejmuje prezes klubu .Teraz biorę się za ligę angielską , zobaczę
czy tam też takie szopki się dzieją jeśli tak to do czasu ukazania się łatki dla utrzymania
jeszcze jako takiego zdrowia psychicznego sobie tę grę odpuszczę . No może jakieś małe epizody
bo chyba jednak nie wytrzymam ;))


W takim razie jak myslisz po jakim czasie pojawi się jakaś łatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]No może jakieś małe epizody [..]

Też się dzieją, niestety ;> Postaraj się kupić do dużego klubu np. Kakę? Od Realu M chcieli ponad 200mln euro ;P
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pech to pech:( Co z tego, że awans do mistrzostw świata wywalczony w pięknym stylu, kiedy losowanie grup przynosi takie rezultaty:( A było tyle innym pięknych grup, do których mogłem trafić... Dla pełniejszego obrazu sytuacji dorzucam ranking FIFA... Ale... gdyby udało się wyjść z takiej grupy to klękajcie narody;)

@spider88
Skoro jesteśmy w temacie reprezentacyjnym - próbowałeś może jak wygląda prowadzenie reprezentacji w 2008? Rzeczywiście tak poprawione? Wszystkie zapowiadane usprawnienia działają zgodnie z oczekiwaniami?

20071109215631

20071109215705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:59, Rafal G napisał:

Jak pech to pech:( Co z tego, że awans do mistrzostw świata wywalczony w pięknym stylu, kiedy
losowanie grup przynosi takie rezultaty:( A było tyle innym pięknych grup, do których mogłem
trafić... Dla pełniejszego obrazu sytuacji dorzucam ranking FIFA... Ale... gdyby udało się
wyjść z takiej grupy to klękajcie narody;)


To są screeny z FM 2007 chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować