Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 01:02, Pr0fesor napisał:

Zapewne nigdy.


W opcjach edytora jest teoretyczna możliwość wyboru języka. Może istnieje jakaś możliwość, aby sobie napisać spolszczenie i jakoś je podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:59, Rafal G napisał:

Skoro jesteśmy w temacie reprezentacyjnym - próbowałeś może jak wygląda prowadzenie reprezentacji
w 2008? Rzeczywiście tak poprawione? Wszystkie zapowiadane usprawnienia działają zgodnie z
oczekiwaniami?

Zupełnie o tym zapomniałem ;))
Dziś zobaczę co i jak , tylko najpierw wersję beta łatki zainstaluję bo już po domu szukałem leków uspakajających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 07:42, SEBASA napisał:

Może istnieje jakaś możliwość,
aby sobie napisać spolszczenie i jakoś je podłączyć?


Myślę, że taka możliwość istnieje;) Myślę nawet, że jeśli pominąć czasochłonność takiego eksperymentu, nie byłoby to specjalnie skomplikowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie pocztą tez nie przysłali - zastanawiam sie po co te zamówienia i placenie wczesniej ech, gdybym wiedział poszedłbym do sklepu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:46, robpyrc napisał:

Nie martw sie pocztą tez nie przysłali - zastanawiam sie po co te zamówienia i placenie wczesniej
ech, gdybym wiedział poszedłbym do sklepu ......


ale wkurza mnie to ze kurier mial byc na drugi, ew. trzeci dzien od wysylki a tu juz sobota i nie ma.... wstyd... po raz kolejny się ośmieszyli. Podobnie było jak zamawiałem Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie podzielić się z Wami swoimi pierwszymi odczuciami na temat nowego FMa. Jeśli chodzi o prowadzenie klubu to wielkich zmian nie ma, trochę frajdy daje nowy system zaufania, ale po 10 minutach przestajemy się tym interesować. Twarze generowane w facegenie wyglądają dość śmiesznie, choć może to kwstia przywyknięcia. Nie ma wiele nowinek a wszechobecne bugi psuą zabawę, więc bardzo szybko opuściłem Celtic BTW Żuraw przeżywa renesans formy, 8 spotkań, 6 bramek. Co do szumnie zapowiadanego modułu prowadzenia reprezentacji, jest fajnie ale w sumie też nic wielkiego. Możemy posyłać współpracowników by obserwowali dane rozgrywki, a sami dostajemy co tydzień raport w jakich spotkaniach wystąpią kandydaci do gry w reprezentacji i jeśli mamy taki życzenie, to możemy na jeden z tych meczów wybrac się osobiście, czego nie przemilczą media. Właśnie media, mamy więcej newsów związanych z reprezentacją i możemy wypowiadać się na temat postawy naszych orłów w kadrze, bądź też wyżywać się na biednym Dudziu, że gra za mało spotkań w pierwszym składzie. Jeszcze tak wyczekiwany kalendarz, moim zdaniem jest zupełnie nieprzydatny, zajżałem do niego dwa razy żeby oblukać co i jak i się rozczarowałem. Generalnie po upatchowaniu będziemy mieli produkt tej samej jakości co rok temu, tyle że z aktualnymi składami i polską ligą po aferze korupcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze co do kuriera... dzwoni do każdego przed przybyciem? Jeśli tak to co będzie jeśli nie odbiore telefonu? (Szkoła, pilny uczeń, nie noszę telefonu do szkoły :):):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:27, cinmar123 napisał:

a jeszcze co do kuriera... dzwoni do każdego przed przybyciem?

Nie ma reguły, wszystko zależy od danego kuriera. Jeden po prostu przywozi paczkę, inny dzwoni żeby się zorientować czy ktoś jest w domu (żeby nie jechać niepotrzebnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:33, Krejt napisał:

Nie ma reguły, wszystko zależy od danego kuriera. Jeden po prostu przywozi paczkę, inny dzwoni
żeby się zorientować czy ktoś jest w domu (żeby nie jechać niepotrzebnie).


a więc przyjmijmy że nie było nikogo w domu kiedy kurier przyjechał. Czy przyjedzie jeszcze raz? Czy będę musiał płacić dwukrotnie za przesyłkę czy też może będę musiał jechać po paczkę (54 km do Olsztyna :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 12:01, cinmar123 napisał:

a więc przyjmijmy że nie było nikogo w domu kiedy kurier przyjechał. Czy przyjedzie jeszcze
raz? Czy będę musiał płacić dwukrotnie za przesyłkę czy też może będę musiał jechać po paczkę
(54 km do Olsztyna :))?

Przyjedzie jeszcze raz, ale najpierw pewnie zadzwoni, o której godzinie zastanie kogoś w domu. Nie będziesz płacił dwukrotnie za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 12:05, fataem napisał:

Przyjedzie jeszcze raz, ale najpierw pewnie zadzwoni, o której godzinie zastanie kogoś w domu.
Nie będziesz płacił dwukrotnie za przesyłkę.


To dobra wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:47, Adidas66 napisał:


Hehehe:D Ja tam zawsze myślałem, że jest raczej na odwrót, a to ze względu na syndrom jeszcze jednego meczu, który jak wiadomo może przeciągnąć grę do rana;) Ale... coś w tym jest...;) A zamiast stosować taktykę diamentu lepiej skorzystać z gracza z numerem 69 na koszulce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować