Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 14:58, WickedChildren napisał:

ja dzis rano dowiedzialem sie ze moja paczka jest w magazynie Gram.pl (zostala zwrocona) i
pni zapytala czy wyslac ja ponownie .. zgodzilem sie i mam jutro paczke dostac... mam nadzieje
ze dostane

Znając pojęcie "jutro" w firmie masterlink paczkę otrzymasz za tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok mam taka awanture im zrobilem i zamiast za 30min to za 10 był xD
POWODZENIA DLA INNYCH CO NIEDOSTALI PRZESYLKI NA WASZYM MIEJSCU POSZEDL BYM DO EMPIKA BO TAK BYM ZROBIL JUTRO ALE MAM!:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na prawko zaraz wychodzę ale juz brata poinstruowałem. Przyjedzie kurier to mu powiedz że paczki nie odpierasz i h***. A jutro kupuje z kumplem bilet na ENEMEFa wiec będę koło empola i sobie kupie.
Tak wiec pozdrawiam i życzę zdrowia tym którzy jeszcze przez gram.pl będą coś zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:53, jarkonik napisał:

> Do wszystkich z Krakowa i okolic:
>

> WŁAŚNIE dostałem Wiedźmina i Morrowinda Złotą Edycje. A mieszkam w Proszowicach, 30km
od Krakowa.
> Więc może jest szansa, że dostaniecie swoje przesyłki wieczorem.
> Życzę wam powodzenia, ja się w końcu doczekałem.

Lol, najpierw rozwożą daleko od Krakowa a potem dopiero w Krakowie? Coś mi się wydaje że wogóle
nie dostane tej przesyłki...


Zadzwoń i zapytaj sie czy kurier ma twoją paczkę, bo tak to do usranej śmierci będziesz czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:02, FeniksX21 napisał:

Ok mam taka awanture im zrobilem i zamiast za 30min to za 10 był xD
POWODZENIA DLA INNYCH CO NIEDOSTALI PRZESYLKI NA WASZYM MIEJSCU POSZEDL BYM DO EMPIKA BO TAK
BYM ZROBIL JUTRO ALE MAM!:0


Ja tak w sobote planuje zrobic jesli dzis (lub jutro) ML nieprzyniesie paczuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:06, Miśkov napisał:

> > Do wszystkich z Krakowa i okolic:
> >

> > WŁAŚNIE dostałem Wiedźmina i Morrowinda Złotą Edycje. A mieszkam w Proszowicach,
30km
> od Krakowa.
> > Więc może jest szansa, że dostaniecie swoje przesyłki wieczorem.
> > Życzę wam powodzenia, ja się w końcu doczekałem.
>
> Lol, najpierw rozwożą daleko od Krakowa a potem dopiero w Krakowie? Coś mi się wydaje
że wogóle
> nie dostane tej przesyłki...

Zadzwoń i zapytaj sie czy kurier ma twoją paczkę, bo tak to do usranej śmierci będziesz czekał.


Dzwonie tam od wtorku i nikt nie odbiera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:14, Miśkov napisał:


> Dzwonie tam od wtorku i nikt nie odbiera :/

501139091 to jest numer do kuriera, który podała mi kobieta z DPD. Spróbuj może ma Twoja paczke.


Dzięki, ale w tej chwili sie wkońcu dozwoniłem, dostałem numer 502799614. Tylko że koleś ma wyłączony telefon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:58, WickedChildren napisał:

ja dzis rano dowiedzialem sie ze moja paczka jest w magazynie Gram.pl (zostala zwrocona) i
pni zapytala czy wyslac ja ponownie .. zgodzilem sie i mam jutro paczke dostac... mam nadzieje
ze dostane

Hehe ja także dziś dzwoniłem i także Pani zaproponowała mi ponowne wysłanie Paczki... Eh zgodziłem się co mi pozostaje... Do Kielc nie chce mi się specjalnie jechać... I też mi obiecała że jutro będzie paczka xD Ciekawe ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiając dziś po raz kolejny z CDP dowiedziałem się, że moja paczka wróciła do Warszawy do gram. Pani zaproponowała mi, że wyślą dziś i paczka MOŻE jutro do mnie dojdzie. Podziękowałem i zażądałem zwrotu pieniędzy. Innym też polecam to rozwiązanie. Jutro wybiorę się na spacer do Kolportera po Wiedźmina i dostanę go od ręki, bez nerwów, w stanie nienaruszonym. Wiedźmin to ostatnia gra jaką zamówiłem w gram.pl, więcej tego błędu nie powtórzę. Ludziom z CDP i DPD składam wyrazy uszanowania, piękne "polnische wirtschaft".Jak widać stereotypy mają w sobie wiele prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość paczek jest wycofanych i na to nic nie poradzicie sprawka CDP nie kurierów !
Wkradły sie błędy ze strony CDP.
Do mnie paczka doszła, a jestem z Krakowa-śródmieście już o ok. 13:20 powtarzam rozmawiając o tej sytuacji z kurierem co macie problemy powiedział przyczyną jest CDP co wycofało wysyłki, chyba jedynie z EK nie było problemów... przynajmniej tak z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:44, gpodoba napisał:

Większość paczek jest wycofanych i na to nic nie poradzicie sprawka CDP nie kurierów
!
Wkradły sie błędy ze strony CDP.
Do mnie paczka doszła, a jestem z Krakowa-śródmieście już o ok. 13:20 powtarzam rozmawiając
o tej sytuacji z kurierem co macie problemy powiedział przyczyną jest CDP co wycofało wysyłki,
chyba jedynie z EK nie było problemów... przynajmniej tak z tego wynika.


Ja mam zamówione EK i nie doszło wciąż...

EDIT : SUKCES! Dodzwoniłem sie w końcu do kuriera, ma być między 16 a 18. Jak nie przyjedzie to sie chyba pochlastam...

I jeszcze informacja do CDP - zamówiłem też Crysisa EK w gram.pl i teraz mam poważny dylemat po tej aferze czy kupować go uwas czy może odwołać zamówienie. Widze też, że napewno nie jestem jedyną osobą, która straciła zaufanie do Masterlinka i do was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

godzina 15:50 pan woźnica nie dzwoni. Czekam aż wybije godzina 16:00 by zrobić awanture. Mydlenie oczu, że kurier dzisiaj dostarczy, że wszystko OK to chyba sposób na zwolnienie linii... Dziwnym trafem w trackingu dalej mam sortownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:44, gpodoba napisał:

Większość paczek jest wycofanych i na to nic nie poradzicie sprawka CDP nie kurierów
!
Wkradły sie błędy ze strony CDP.
Do mnie paczka doszła, a jestem z Krakowa-śródmieście już o ok. 13:20 powtarzam rozmawiając
o tej sytuacji z kurierem co macie problemy powiedział przyczyną jest CDP co wycofało wysyłki,
chyba jedynie z EK nie było problemów... przynajmniej tak z tego wynika.



moja EK też wróciła do gram:) ale przynajmniej nie nabierała mnie ze bedzie jturo - szczerze powiedziala ze bedzie w przyszlym tygodniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować