Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Nie, no to jest całkowita porażka. Kurier miał być przed 16.
Od godziny staram się dodzwonić do Mastera i nic. Za telefony zaplacilem juz chyba z 30zl, za sluchanie durnej muzyczki tych partaczy ;/
Przez tą namiastke porządnej firmy nie poszedłem do szkoły na zajęcia, bo miałem iść na 16.00. Specjalnie wykonałem do nick kilka telefonów, ale nie, oni jak zawsze muszą nawalić. AHG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:09, gogowitczak napisał:

> hey, wytłumaczy ktoś o co chodzi z tym oznaczeniami dotyczącymi przesyłki wiedźmina? bo
tam
> jest coś dziwne napisane i nie wiem w końcu czy dziś przyjdzie czy nie...

1 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 10:47:44 Przesyłka wychodząca z sortowni
GDN

przesylka opuszcza sortownie w Twoje okolicy (u mnie Gdansk - GDN). Czyli kurier juz jest w
drodze ^^
2 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 08:21:36 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
przesylka wchodzi do sortowni w Twoje okolicy
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 21:43:37 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1

Przesylka jest w drodze z W-wy do Twojej okolicy
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:55:06 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
Przesylka wchodzi od CDP do sortowi w W-wie

Opisane na moim wlasnym przykladzie ;)



Mam to samo, już jest po 17 i kurier skończył robotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie daje Ci absolutnie żadnej pewności bo kurier miał moją paczkę na mieście, po czym i tak wrócił do sortowni gdyż "takie jest odgórne" (notabene przeterminowane) zarządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:17, WickedChildren napisał:

czy to jest normalnie... kurier otrzymal moja paczke rano o 8.30 ja mieszkam 60 km od bazy
i jeszcze jej nie mam;/

Ja mieszkam 15 km od bazy a kurier jak zawsze leci w kulle. To jest całkowita porażka. Zamiawiam w Master linku już któryś raz i poraz kolejny wydaje miliony na telefony to tych partaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP : kto zawinił przy tej sytuacji, jak CDP zamierza rozwiązać tę sprawę aby na przyszłość nie dochodziło do takich sytuacji i wreszcie w jaki sposób my którzy zamówili produkt za 200 PLN zostaniemy w tej sytuacji "usatysfakcjonowani" (dodam tylko że oprócz tej porażki z wysyłką jest jeszcze sprawa niekompletności przesyłki) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Widzę, że jest taki sam cyrk z doręczaniem gry jak przy Neverwinter Nights 2. Tam też były kłopoty z doręczaniem, swoją drogą to dziwne, gdy pojawia sie jakaś większa premiera to bezlitośnie obnaża słabości tandemu Masterlink-CDP.
Gdyby ktoś pytał: nigdy nie zamawiałem i nie mam zamiaru zamawiać gier w pre-orderach, wiem jaki przy tym jest "burdel".
Wolę już się przejść do Empiku w piątek, zważywszy, że tam też ma się pojawić EK w ograniczonej ilości, może uda mi się kupić :P i może będzie jakaś promocja? Przy Neverwinterze dostałem gratis książkę:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie kurier przyjechal kolo 12. juz mam juz gram juz sie ciesze. I powiem Wam, ze Wiedzmin nie jest przereklamowany. Gra sie rewelacyjnie! Tylko jeden walek z EK. Wszystkie dodatki maja doslac pozniej, dostalem "lyse" wydanie (czyli: koszulke, plyte z video dodatkami, cd z OST, przewodnik, poradnik, opowiadanie. To wszystko "zamkniete" w etui. Ladnie, bardzo ladnie. Czekam na dodatki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ile to już ludzi skarżyło się na DPD?
Zmieńcie tą firme kurierską bo jej skuteczność to 50%. Dokładnie tyle. W pozostałych 50% nie obejdzie się bez nerwów, telefonów i złości. Żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:21, maniekk napisał:

Witam.
Widzę, że jest taki sam cyrk z doręczaniem gry jak przy Neverwinter Nights 2. Tam też były
kłopoty z doręczaniem, swoją drogą to dziwne, gdy pojawia sie jakaś większa premiera to bezlitośnie
obnaża słabości tandemu Masterlink-CDP.
Gdyby ktoś pytał: nigdy nie zamawiałem i nie mam zamiaru zamawiać gier w pre-orderach, wiem
jaki przy tym jest "burdel".
Wolę już się przejść do Empiku w piątek, zważywszy, że tam też ma się pojawić EK w ograniczonej
ilości, może uda mi się kupić :P i może będzie jakaś promocja? Przy Neverwinterze dostałem
gratis książkę:)
Pozdrawiam.


TO juz ci mowie, ze w Empiku EK nie bedzie. Fakt bedzie to specjalne wydanie Empikowe ale nie EK!
A skad wiem? w Empiku pracuje :P
Co do promocji to tez nic nie wiadomo, ale znajac zycie to zadnej nie bedzie (procz tych przykasowych :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie fascynuje jedna rzecz... Przesyłka miała byc na dwa dni przed premierą, a u mnie dopiero wyświetla, że przesyłka jest pakowana i przygotowywana do wysyłki. Dodam jeszcze, że nie otrzymałem żadnego maila w sprawie podziału przesyłki na dwie raty (chodzi o dodatki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu szkoda gadać, coraz więcej nerwów, coraz mniej profesjonalizmu. A miało być pięknie i kolorowo, dowiedziałem się, że może paczka będzie jutro, ale nie na 100%, jak nie dostane w czwartek przesyłki to zwyczajnie skocze do jakiegoś sklepu a kurier pocałuje pozłacaną klameczkę. To po prostu jakaś żenada jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam się do prośby o zmianę kuriera.
Ostatnio zamówiłem Orange Box i jak już pisałem na forum, doszło do mnie w stanie tragicznym. Pudełko połamane, płyta pełna rys(działa, ale ja zapłaciłem za produkt nowy, a nie za taki, który wygląda jak po 4 latach użytkowania)... Zupełnie jak gra z allegro za 30 zł - problem w tym, że ja zapłaciłem 200.
Do userów - na szczęście jutro gra leci na reklamację - kontaktowałem się mailowo i powinni wymienić bez problemów :)
Jeszcze raz - proszę, gram.pl, zmieńcie kuriera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. DPD to żenada. Dzisiaj dzwoniłem mase razy, umawiałem się z kurierem i miarka się przebrała. Nie złoże już NIGDY zamówienia na gram.pl. No chyba, że zmienią firme kurierską, bo to jakie cyrki się dzieją przy każdym zamówieniu woła o pomste do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:28, asde napisał:

Po prostu szkoda gadać, coraz więcej nerwów, coraz mniej profesjonalizmu. A miało być pięknie
i kolorowo, dowiedziałem się, że może paczka będzie jutro, ale nie na 100%, jak nie dostane
w czwartek przesyłki to zwyczajnie skocze do jakiegoś sklepu a kurier pocałuje pozłacaną klameczkę.
To po prostu jakaś żenada jest...


Ja jak jutro nie otrzymam przesyłki będę się kłocił o zwrócenie części kosztów, albo rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz szans, szczerze Ci powiem. Próbowałem jakiś czas temu (rok? dwa?) temu przy okazji CoH EK. Nic, jeszcze Cię "uprzejmie zwyzywają" :-)

Cóż. Że zacytuję : "Jutro będzie". Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować