Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 17:14, Sephirath napisał:

Co nie daje Ci absolutnie żadnej pewności bo kurier miał moją paczkę na mieście, po czym i
tak wrócił do sortowni gdyż "takie jest odgórne" (notabene przeterminowane) zarządzenie.


hej - ja mowie jak jest w teorii. W praktyce zawsze wychodzi inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:22, Kel-Shar napisał:

CDP nie stać nawet na słowo wyjaśnienia...


Jakby Ci się zechciało ruszyć duszę i przeszukać poprzednie strony, to byś znalazł słowa wyjaśnienia. Ale tacy jak Ty chcą, by im przed oczy wszystko wsadzić, a później i tak będą narzekali, że za bardzo rozgłoszone jest... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 16:41, Tiffani napisał:

Adres doręczenia przesyłki w zamówieniu jest wpisywany przez zamawiającego - więc nie ma mowy
o błędzie ze strony gram.
Natomiast opóźnienia w dostawie zdarzają się - kurierzy też są tylko ludźmi :)


To nie do końca prawda. Choć adresu zapisanego w moim profilu nie zmieniałem, to 2 przesyłki miałem wysłane na błędny adres. ML powiedziało mi że taki dostało od CDP. Kilkadziesiąt minut straciłem na telefony, poprawy adresu i kolejne wysyłania paczek pod właściwy adres.
Ale najlepszą sytuację miałem z EK NWN2. Miała być w piątek, a miałem w czwartek. Prawie tydzień po premierze. CDP obiecywało na forum, że więcej takie rzeczy się nie powtórzą itd. Uwierzyłem. Teraz widzę, że to było tak jak z obietnicami polityków. Teraz żałuję, że zapłaciłem kartą za przesyłkę.
Jeżeli tym razem też znowu zawalicie, to powołując się na art. 65 Ustawy o Prawie przewozowym z dnia 2000.05.29 (Dz.U. 2000 Nr 50 poz. 601) i poprawek do ustawy, będę się domagał zwrotu pieniędzy za kuriera. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:36, Furrbacca napisał:

> CDP nie stać nawet na słowo wyjaśnienia...

Jakby Ci się zechciało ruszyć duszę i przeszukać poprzednie strony, to byś znalazł słowa wyjaśnienia.
Ale tacy jak Ty chcą, by im przed oczy wszystko wsadzić, a później i tak będą narzekali, że
za bardzo rozgłoszone jest... :/

Masz na myśli to z wcześniejszej strony kiedy jakiś niebieski napisał, że to wina Masterlinku? Żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zamawialem wmark of chaos i okazalo sie ze kurier z gls nawalil to cenega wyslala mi druga paczke ktora doszla w ciagu kilku godzin od nadania (ale skorzystali z jakiejs malej firmy kurierskiej - bodajze delta to byla) i bylem bardzo milo zaskoczony bo udalo mi sie zagrac w gre jeszcze przed premiera (na ktora wybieramem sie tego samego dnia czyli w piatek)

kurier z gls azdzwonil do mnie dopiero w srode nastepnego tygodnia ale to juz bylo po jablkach...

ja z gram.pl niczego nie zamawiam kurierem bo sa z nim same problemy - lepiej zamowic poczta polska - nie dosc ze taniej ) to jeszcze na czas przyjdzie

kiedy cdp zmieni tego badziewnego kuriera na nowego lepszego? polecam stolice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:25, padre777 napisał:

TO juz ci mowie, ze w Empiku EK nie bedzie. Fakt bedzie to specjalne wydanie Empikowe ale nie
EK!
A skad wiem? w Empiku pracuje :P
Co do promocji to tez nic nie wiadomo, ale znajac zycie to zadnej nie bedzie (procz tych przykasowych
:P)

Hmm, to chyba jakieś sprzeczne wiadomości, bo według tego:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28990#u_1315

Ek ma też być dostępna w Empiku :P zresztą o tamtej promocji też było cicho, a do wyboru były dwie książki :P Zresztą mi tam bez różnicy, liczy się gra a nie dodatki, które potem będą leżeć i się kurzyć hehe.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwroca CI :)

ja tak czekalem w zeszlym roku na paczke ktora przyszla kilka dni po czasie i cdp zwrocilo mi tzw darmowa wysylke "za zeton" ;) wiec i Tobie pewnie zwroca kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:40, morthi napisał:

kiedy cdp zmieni tego badziewnego kuriera na nowego lepszego? polecam stolice ;)

Stolica świetny kurier. Naprawde polecam. Nie to co DPD ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze tu nie chodzi tylko o "master"linka. Nie wiem czy znacie firme Opek. To jest dopiero porazka na skale miedzynarodowa. Tak zenujacej i mizernej firmy kurierskiej w Polsce jeszcze nie bylo.
http://www.przesylki-kurierskie-opek.diagnostik.pl

Ja juz od miesiaca czekam na dostarczenie ubran roboczych ratownictwa medycznego. Niestety sa to produkty rzadkie i trzeba zamawiac je przez internet. Malo tego, ze na wysylke czekalem miesiac, to teraz na dostarczenie drugi.
Paczka doszla... Przyjechal pan, pobranie 400zl. Powiedzialem, ze zdziwiony jestem, ze przyszla ta paczka i jutro jak pobiore pieniadze obiore sobie paczke w oddziale firmy we Wroclawiu. Nastepnego dnia pieniadze pobralem z bankomatu, pojechalem do firmy i dowiedzialem sie: "paczka zostala zwrocona do nadawcy". Dlaczego? Bo nie mialem gotowki - taka informacje uslyszalem od opryskliwej baby - bo kobieta nie byla. Nawet na poczcie paczka moze lezec 2 tyg, a okazuje sie, ze w tej firmie nie polezala nawet 24h.
Dla mnie jeden wielki skandal i szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:40, morthi napisał:

kiedy cdp zmieni tego badziewnego kuriera na nowego lepszego? polecam stolice ;)


w "stolicy" maja brudne magazyny i paczki przychodzą cale "obsyfione" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech żywi nie tracą nadziei...

Mimo informacji z Masterlink, że paczka została cofnięta i nie można odebrać jej nawet osobiście (w Warszawie), przed chwilą kurier przyszedł i przyniósł EK. Cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:42, BukE napisał:

Powiem wam, ze tu nie chodzi tylko o "master"linka. Nie wiem czy znacie firme Opek. To jest
dopiero porazka na skale miedzynarodowa. Tak zenujacej i mizernej firmy kurierskiej w Polsce
jeszcze nie bylo.
http://www.przesylki-kurierskie-opek.diagnostik.pl

Ja juz od miesiaca czekam na dostarczenie ubran roboczych ratownictwa medycznego. Niestety
sa to produkty rzadkie i trzeba zamawiac je przez internet. Malo tego, ze na wysylke czekalem
miesiac, to teraz na dostarczenie drugi.
Paczka doszla... Przyjechal pan, pobranie 400zl. Powiedzialem, ze zdziwiony jestem, ze przyszla
ta paczka i jutro jak pobiore pieniadze obiore sobie paczke w oddziale firmy we Wroclawiu.
Nastepnego dnia pieniadze pobralem z bankomatu, pojechalem do firmy i dowiedzialem sie: "paczka
zostala zwrocona do nadawcy". Dlaczego? Bo nie mialem gotowki - taka informacje uslyszalem
od opryskliwej baby - bo kobieta nie byla. Nawet na poczcie paczka moze lezec 2 tyg, a okazuje
sie, ze w tej firmie nie polezala nawet 24h.
Dla mnie jeden wielki skandal i szok.


Skomentuje jednym słowem - hardcore xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:43, Kocur69 napisał:

Niech żywi nie tracą nadziei...

Mimo informacji z Masterlink, że paczka została cofnięta i nie można odebrać jej nawet osobiście
(w Warszawie), przed chwilą kurier przyszedł i przyniósł EK. Cud?


nie, tepy kurier co nie zrozumial polecen "z gory" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak sa dobrze zapakowane, a zazwyczaj pakowane sa w folie wiec brudny magazyn czy samochod im nie straszny - to nie ma to wiekszego znaczenia. dla mnie najwazniejsze jest to ze przychodza w wyznaczonym terminie

btw- w obrocie korporacyjnym ups sie sprawdza ale to trzeba byc Firma a nie szarakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Do Mastera staram się dodzwonić półtorej godziny. I teraz nasuwa się pytanie. Czy jest taka nawałnica niezadowolonych klijentów CDP, czy zmęczone panie z DPD odłożyły słuchawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:45, morthi napisał:

ale jak sa dobrze zapakowane, a zazwyczaj pakowane sa w folie wiec brudny magazyn czy samochod
im nie straszny - to nie ma to wiekszego znaczenia. dla mnie najwazniejsze jest to ze przychodza
w wyznaczonym terminie


no w gruncie rzeczy masz racje, aczkolwiek produktow zywnosciowych nie przeslalbym takim kurierem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:47, gogowitczak napisał:

> ale jak sa dobrze zapakowane, a zazwyczaj pakowane sa w folie wiec brudny magazyn czy
samochod
> im nie straszny - to nie ma to wiekszego znaczenia. dla mnie najwazniejsze jest to ze
przychodza
> w wyznaczonym terminie

no w gruncie rzeczy masz racje, aczkolwiek produktow zywnosciowych nie przeslalbym takim kurierem
^^

No, tam by się ubrudziło pudełko od tych produktów. W DPD ci zgniją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować