Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Słuchajcie, dla osób, którym się zbytnio nie chce czytać poprzednich komentarzy i którzy są rozgoryczeni i zawiedzeni xD Gram.pl kazało wycofać część paczek (no z tego co ludzie piszą, to chyba wszystkie w całej Polsce) gdyż zaszedł problem z ich... hmmm... nazwaniem, numeracją, jakkolwiek to nazwiemy, i gry przyjdą jutro (przynajmniej taka informację otrzymałem w oddziale olsztyńskim Masterlinku). Nieważne czyja to wina, możliwe, że Masterlink zrobił niepotrzebną aferę albo po prostu nie zrozumieli się z gram.pl w sprawie "dosłania" dodatków od EK. Jeżeli ktoś nie uważa mojej wypowiedzi za odpowiedź na niektóre pytania no to dalej się zamartwiajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzcie... to jest kpina...
Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:21:11 Przesyłka wchodząca do sortowni KIE
2 ZWROT OD MADAWCY 23/10/2007 10:20:00 Odmowa przyjęcia przesyłki...a paczki nie widzialem naoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:33, WickedChildren napisał:

patrzcie... to jest kpina...
Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:21:11 Przesyłka wchodząca do sortowni KIE
2 ZWROT OD MADAWCY 23/10/2007 10:20:00 Odmowa przyjęcia przesyłki...a paczki nie widzialem
naoczy


mi napisali, ze bledny adres, a wczesniej jakos paczki dochodzily :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:45, WickedChildren napisał:

zaraz mnie rozpier.... kuriera nie bylo ani nawet nie zadzwonil... a tam pisze ze odmowa przyjecia
paczki.. i co ja mam teraz zrobic do cholery

Tak właśnie oni postępują. PartaczzE. jA TEŻ tak miałem. Radze do nich zadzwonić, spytać się kto był odpowiedzialny za twoją paczke i złożyć na tego gościa reklamacje. Oprócz tego umówić się na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:45, WickedChildren napisał:

zaraz mnie rozpier.... kuriera nie bylo ani nawet nie zadzwonil... a tam pisze ze odmowa przyjecia
paczki.. i co ja mam teraz zrobic do cholery

jak ci jutro nie przywioza, to do nich zadzwon i niech ci obetna koszty przysylki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej sortowni w Warszawie do... Warszawy to kawał drogi musi być. Jak na razie moja paczka teoretycznie jest u kuriera. Teoretycznie. Ten nawet się nie pofatygował i nie zadzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to wkur..... i to doslownie.... cos takiego mam 1 bielicki 23/10/2007 15:10:00 Przesyłka doręczona WA2 a nawet ppaczki na oczy niewidzialem lol .... i niemam nazwisko bielicki... roz...bie tego kuriera 2 raz cos spieprzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tego dość! Praktycznie za każdym razem jak zamawiam jakiś produkt przesyłką kurierską, nie dochodzi wtedy kiedy powinien. Dostarczają w ciągu 24h. Wolne żarty. Chyba jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło otrzymać zamawianego towaru w wyznaczonych ramach czasowych!
I jak tu nie być rozżalony i sfrustrowany po całym dniu siedzenia w domu i czekania na kuriera. Przecież to jest jawne marnotrawstwo czasu. A wyjść nie sposób, bo jak na złość pojawia się komunikat, że kurier nie zastał nikogo w domu. Najlepsze jest to, że nawet jak siedzę i czekam, pojawia się ten sam komunikat.
Koniec, zaoszczędzę sobie stresu i czasu kupując interesujące mnie produkty choćby w empiku. A że będzie parę złoty drożej. Mój czas jest cenniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to juz paranoja:
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:36:04 Przesyłka wchodząca do sortowni RAD
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 11:33:11 Przesyłka wychodząca z sortowni RAD

lol, wyglada to tak, ze kurier dostal paczke w oddziale, a pozniej ja spowrotem oddal do magazynu. a u mnie od 11 kuriera nie bylo. teraz to juz chyba masterlink cos zwalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:47, hagen321 napisał:

też tak mam dzwoniłem i powiedzieli mi to samo a czy teraz mape dadzą czy z dodatkami????

No nie....
Ja cie kręce...
czekam na moją EK Wiedźmina, od godziny 16...
o 17 sprawdziłem, i był taki oto komunikat:
Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 08:47:46 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK

Przed chwilą popatrzyłem raz jeszcze.. oto ostatni komunikat:
Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:22:21 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK

I ja się teraz pytam:
Co to znaczy?!
To znaczy, że co? ze kurier nie doniósł paczki, i odniósł ją z powrotem?!
że czekam na darmo?!
Od paru godzin?!!

I co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczony poprzednimi doświadczeniami, wykręciłem do DPD (Masterlink) rano, wiedząc że paczka jest już na sortowni w Krakowie. Ponieważ do 18 pracuję - stwierdziłem - w domu mnie nie zastaną, niech przywiozą do firmy. Dowiedziałem się, że mam zadzwonić po 14 i wtedy dostanę nr tel. kuriera, który będzie miał moją przesyłkę. I być może mi ją przywiezie. Po 14 zaś, dowiedziałem się, że zmieniły się warunki dostawy, bo nadawca ''cośtamcośtamcośtam'' wstrzymał przesyłkę do jutra. Ponoć. No... poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem że kurier odebrał moją paczuche z sortowni w Gdańsku o 09:20:44 to sie ucieszyłem i byłem pewny że sobie dzisiaj pogram, ale on ani nie przyjechał ani nawet nie zadzwonił:( Ech bede musiał jutro zadzwonić i zapytać o numer telefonu kuriera bo dzisiaj juz niestety nieczynne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:50, trombocylek napisał:

to juz paranoja:
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 18:36:04 Przesyłka wchodząca do sortowni
RAD
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 11:33:11 Przesyłka wychodząca z sortowni RAD

lol, wyglada to tak, ze kurier dostal paczke w oddziale, a pozniej ja spowrotem oddal do magazynu.
a u mnie od 11 kuriera nie bylo. teraz to juz chyba masterlink cos zwalil.

Dlatego paka powróciło bo śmiechowe CDP schrzaniło adresy, a jeszcze bardziej śmiechowe DPD odwołało wszystkie paczki od CDP, bo nie mogli wyłapać wadliwych adresów. Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka przed chwilą wróciła do sortowni. Na szczęście dla nich nie ma nic o "odmowie odbioru" czy "nieobecności odbiorcy"... Cóż, jeśli Wiedźmin dojdzie jutro - nie będę miał im tego za złe - w końcu gra dojdzie 2 dni przed premierą. A ja i tak jestem jutro poza domem, wracam w czwartek, więc bym sobie nie pograł.
Dobrze by jednak było, gdyby kurier zadzwonił i powiedział, że dziś nie przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sprawa wielce irytująca. Nie wiem nawet, jak czytać te ich komunikaty, póki co paczka wchodziła do sortowni, wziął ją kurier i znowu 2x weszła do sortowni. No nic, jestem cierpliwym człowiekiem, ale kwestia jest irytująca, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:56, WickedChildren napisał:

dzwonie na nr dyżurny i nikt nie odbiera.... i co ma kur... byc... jaja sobie robia.... ani
ten kurier do mnie nie zadzownil ani nic.... ja pier....


ja mam to samo, na zaden numer nie moge sie dodzwonic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować