Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 18:59, trombocylek napisał:

> dzwonie na nr dyżurny i nikt nie odbiera.... i co ma kur... byc... jaja sobie robia....
ani
> ten kurier do mnie nie zadzownil ani nic.... ja pier....

ja mam to samo, na zaden numer nie moge sie dodzwonic xD od godz 13!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:00, trombocylek napisał:

> > dzwonie na nr dyżurny i nikt nie odbiera.... i co ma kur... byc... jaja sobie robia....

> ani
> > ten kurier do mnie nie zadzownil ani nic.... ja pier....
>
> ja mam to samo, na zaden numer nie moge sie dodzwonic xD od godz 13!
>

zdublowalem, pomieszalem troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja swoje trzy grosze wtrącę:)
Jako że pracuje w firmie która wysyła 500 paczek dziennie a i poprzednie dwie posady były w firmach które wysyłały znaczną ilość paczek.
Dużą współpracę prowadziliśmy z Opkiem, UPS/Stolicą, DHLem. Z pozostałymi w mniejszym stopniu.

Uwierzcie mi. Wszędzie jest tak samo. Niestety spedytorzy mają taką a nie inną politykę. Dla nich liczą się korporacje i duże przedsiębiorstwa. Mały końcowy klient jest właśnie tym maluszkiem którego można sobie odpuścić.
System płac u spedytorów jest tak skonstruowany że kurierowi nie opłaca się przywieźć paczki dla Jana Kowalskiego i dlatego woli zawieźć 20 paczek do jednej firmy. A jak zapcha sobie samochód to zawsze może powiedzieć że nie ma miejsca na paczkę Kowalskiego, która to sobie poleży kolejny dzień.

Bez zbędnych komentarzy dodam jeszcze takie rzeczy jak: lenistwo kurierów, mała liczba kurierów, słaby system informatyczny do obsługi klienta etc.

Ale nic to. Nie przejmujcie się tak bardzo. Żebyście wiedzieli jak wygląda współpraca firm które mają umowę ze spedytorami. To jest dopiero cyrk:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ,nie wiem czy im sie teraz pomieszało czy nie.Z ML zawsze tak jest ,że niby byli pukali zostawili zawiadomienie ,a tak naprawde to jedna wielka ściema.I jakoś srednio w roku z 10-20 paczek dostaje i jakoś takim trafem w moim rejonie tylko są cyrki z ML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:56, siepu napisał:

Fakt, sprawa wielce irytująca. Nie wiem nawet, jak czytać te ich komunikaty, póki co paczka
wchodziła do sortowni, wziął ją kurier i znowu 2x weszła do sortowni. No nic, jestem cierpliwym
człowiekiem, ale kwestia jest irytująca, fakt.


irytująca?
ja od paru godzin czekam, aż będę mógł sobie w Wiedźmina pograć!
ja od sześciu lat czekam na Wiedźmina!
Irytująca?
Ja jestem wściekły!
...

Zgłaszam prośbę do CDP aby zrezygnowała z współpracy z firmą Masterlink, gdyż nie wywiązuje się ona z umowy, i nie ponosi żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:01, WickedChildren napisał:

bede dzwonil jutro rano i jak mi powie ze paczka jest w drodze powrotej to zabije.. ale to
jest kpina... poprostu kpina... zobaczcie sami... http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG731392IF25


Dzwoń jak najszybciej.
Oni na swoich stronach mają taki bajzel że nie wykluczone że paczka jeszcze dzisiaj do Ciebie dotrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie, również jestem wściekły za brak przesyłki, bo jak inni mają , to dlaczego ja mam nie mieć? No cóż, lecz jednak informowali, że gra będzie 2 dni przed premierą, więc to dopiero jutrzejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:03, cedricek napisał:

się ona z umowy, i nie ponosi żadnych konsekwencji.

To mnie właśnie najbardziej boli. Zawsze czekam, dzwonie, denerwuje się, bo są zawsze jakieś cyrki, a winnego zawsze niema ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:04, Harvenar napisał:

/../

Ładnie sobie robią :) Oj, nie podoba mi się to DPD. U mnie sytuacja wygląda tak:
http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG7313928276
Ani słowa o odmowie przyjęcia, ani o zwrocie do magazynu. :/

Mam dokładnie tak samo tylko że u mnie kurier odebrał z magazynu w gdańsku o 09:20:44, ale też nadal nie dostałem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:49, Rivo napisał:

Z tej sortowni w Warszawie do... Warszawy to kawał drogi musi być. Jak na razie moja paczka
teoretycznie jest u kuriera. Teoretycznie. Ten nawet się nie pofatygował i nie zadzwonił.


Boże ludzie - kurier nie ma żadnego obowiązku do was dzwonić. Czy wyście kiedyś coś zamawiali przesyłką kurierską?! Rozwozi towar w kolejności kodu pocztowego - ja w Opolu mam takiego farta, że obojętnie z jakiej firmy, wszystko jest w godzinach 17-19. Jeżeli nie zastanie was w domu, zostawi informację z numerem telefonu. Tak czy siak NIE MA OBOWIĄZKU się z wami samodzielnie kontaktować - w waszym interesie jest skontaktowanie się z najbliższym punktem Masterlink i poproszenie o numer kuriera w celu umówienia się na konkretną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:09, Bluray napisał:

Boże ludzie - kurier nie ma żadnego obowiązku do was dzwonić. Czy wyście kiedyś coś zamawiali
przesyłką kurierską?! Rozwozi towar w kolejności kodu pocztowego - ja w Opolu mam takiego farta,
że obojętnie z jakiej firmy, wszystko jest w godzinach 17-19. Jeżeli nie zastanie was w domu,
zostawi informację z numerem telefonu. Tak czy siak NIE MA OBOWIĄZKU się z wami samodzielnie
kontaktować - w waszym interesie jest skontaktowanie się z najbliższym punktem Masterlink i
poproszenie o numer kuriera w celu umówienia się na konkretną godzinę.

Jak widać, kurier też niema obowiązku przywozić paczek :). A na dodatek nie ma obowiązku podawać prawdziwego powodu nieprzywiezienia paczki. Nie ma też obowiązku by na tą paczke uważać. Może ją rzucać itp. Czy on ma jakieś wogóle obowiązki? Nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:01, WickedChildren napisał:

bede dzwonil jutro rano i jak mi powie ze paczka jest w drodze powrotej to zabije.. ale to
jest kpina... poprostu kpina... zobaczcie sami... http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG731392IF25
....

Widzę okolice Kielc, ja też dziś nie otrzymałem przesyłki bezczelnie napisali że zły adres... Co za cioty skończone...

http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG731392GJ41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:08, Grzybek90 napisał:

> /../
>
> Ładnie sobie robią :) Oj, nie podoba mi się to DPD. U mnie sytuacja wygląda tak:
> http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=MG7313928276
> Ani słowa o odmowie przyjęcia, ani o zwrocie do magazynu. :/
Mam dokładnie tak samo tylko że u mnie kurier odebrał z magazynu w gdańsku o 09:20:44, ale
też nadal nie dostałem:/


Tak jak pisałem, kurier może odebrać przesyłkę nawet o 7 rano np. w Szczecinie, ale i tak w zależności od adresu zamieszkania paczka trafi albo w godzinach 10-12, albo 13-17 albo później. Uwierzcie mi, ale często robię zakupy i przyjeżdża kurier, nawet po to żeby odebrać coś ode mnie. Z niektórymi jestem na "ty" i już znam dość dobrze cały proces...

Nie rozumiem dlaczego więc macie pretensje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonie juz ok. 20 raz i nie odbieraja. dodzwonilem sie na poczte glosowa, tam mi powiedzieli ze mam zadzwonic na jakistam numer komorkowy, dzwonie na ten numer, a tu tez nikt nie odbiera. ja juz zalamuje rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować