Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 17:43, Kocur69 napisał:

Niech żywi nie tracą nadziei...

Mimo informacji z Masterlink, że paczka została cofnięta i nie można odebrać jej nawet osobiście
(w Warszawie), przed chwilą kurier przyszedł i przyniósł EK. Cud?



Ja już dawno straciłem nadzieje.Nadal mam że paczka nie wysłana.Pierwszy i chyba ostatni raz zamawiałem coś na gramie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:44, gogowitczak napisał:

Skomentuje jednym słowem - hardcore xD


Mimo, ze jestem ratownikiem medycznym, od przyszlego tygodnia takze strazakiem, nurkiem specjalistycznym, skoczkiem spadochronowym i uwazam sie, za opanowanego czlowieka, to dostalem takiego ataku spazmatycznej zlosci, ze glowa mala.
Rece mi opadaja, czekam tylko niech przysla mi jeszcze raz ta paczka to zabije kuriera smiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:30, WorldWar3PL napisał:

Dorzucam się do prośby o zmianę kuriera.
Ostatnio zamówiłem Orange Box i jak już pisałem na forum, doszło do mnie w stanie tragicznym.
Pudełko połamane, płyta pełna rys(działa, ale ja zapłaciłem za produkt nowy, a nie za taki,
który wygląda jak po 4 latach użytkowania)... Zupełnie jak gra z allegro za 30 zł - problem
w tym, że ja zapłaciłem 200.
Do userów - na szczęście jutro gra leci na reklamację - kontaktowałem się mailowo i powinni
wymienić bez problemów :)
Jeszcze raz - proszę, gram.pl, zmieńcie kuriera!

Chyba gry z allegro są w lepszym stanie :P Ja narazie niemoge miec do nich zastrzeżeń ponieważ dostałem swojego wiedzmina całego i nic nie było uszkodzone . Niepolecam też Opka ponieważ według mnie do niczego się nie nadają wierzcie mi paczka za tysiąć złotych się zagubiła poprostu ..... na szczęście (ich :P ) paczka się odnalazła po tygodniu oczywiście zażadałem zwrotu przesyłki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:41, Tiffani napisał:

Adres doręczenia przesyłki w zamówieniu jest wpisywany przez zamawiającego - więc nie ma mowy
o błędzie ze strony gram.
Natomiast opóźnienia w dostawie zdarzają się - kurierzy też są tylko ludźmi :)

Witam, po raz pierwszy na forum postanowiłem się udzielić, gdyż to co się dzieje jest karygodne. Pisze Pani że i tu cytat: "kurierzy też są tylko ludźmi :)", otóż każda szanująca się firma powinna dołożyć wszelkich starań by przesyłki doszły do czekających na nie odbiorców. Firma która deklaruje się podjąć tego zadania musi i tu powtarzam musi dostarczyć je na czas, żadne to usprawiedliwienie "kurierzy to też ludzie", gdyż osoby zamawiające grę zapłaciły za dostarczenie następnego dnia przesyłki 14,90zł. I jeżeli za coś płacę to wymagam tego by warunki umowy zostały dotrzymane.

Zwalanie winy tylko na Masterlinka jest nie na miejscu, gdyż to całe zamieszanie wywołał Cdprojekt. Wykonałem kilka telefonów do Masterlinka i do Państwa sklepu. I co usłyszałem? że każdy zwala winę na drugiego... Pełen profesjonalizm widzę... Gdyby Państwo podeszli do tego profesjonalnie taki problem by nie wystąpił, jeżeli nie potraficie się wyrobić z wysłaniem paczek w terminie a co najważniejsze poprawnie ich zaadresować czy nadać numer owym paczkom, to sorry.

Miła Pani w ML powiedziała że paczuszka zostanie odesłana jutrzejszego dnia do firmy CDProjekt, nie wiem czy faktycznie tak będzie czy też nie, kolejna miła Pani ze sklepu Gram.pl oświadczyła mi że to nie jest ich wina, ponieważ CdProjekt zgłosił ML by ten wycofał część paczek ponieważ zaistniały jakieś błędy... Mógłbym tak rozmawiać godzinami z tymi miłymi Paniami i do konsensusu bym nie doszedł w życiu...

A kto na tym traci? My Wasi klienci, jeżeli nie obchodzi Was los Waszych klientów, to po co w ogóle bawić się w coś takiego? Droga Pani Tiffani, otóż chcę Pani uświadomić że ostatnim i najważniejszym ogniwem w tej całej zabawie tworzenia gry, reklamowania itp. itd. jest klient -> gracz -> czyli MY wszyscy niezadowolenia z obsługi jaką Nas obdarzyliście... I ktoś tu powinien wyciągnąć pewne konsekwencję.

I miło by już było, gdyby na stronie GRAM.PL ukazała się stosowna informacja na temat zaistniałego nieporozumienia i odrobinę wyjaśnień ze strony GRAM.PL. Takie siedzenie i nic nie robienie nie sprzyja Wam, a jedynie jeszcze bardziej rozgoryczy Waszych Fanów, do których i ja się zaliczam. Zaczynam żałować jednak zakupu, za który zapłaciłem a nie otrzymałem w terminie... zresztą mogę sobie tak pisać i pisać a odzewu i tak nie będzie i to nie po raz pierwszy kiedy zgłaszałem się do owej szanującej się firmy. Porażka, totalna porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:37, jarkonik napisał:

Jestem z Krakowa i bardzo mnie interesuje kwestia czy ktoś w Krakowie dostał już Wiedźmina?

nie, tracking zatrzymany na "Przesyłka wchodząca do sortowni w stacji KRK"
w innym temacie ktoś pisał, że dzwonił do DPD i w dniu dzisiejszym, w Krakowie nie dostanie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony. Byłem pewien że znowu nawalą a tu proszę, dostałem paczkę wtedy kiedy powinienem :D Jak to mówią do 3 razy sztuka, i udało się im za 3 razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli zaczynam się denerwować. Do siedziby Masterlinka w moim mieście dodzwonić się nie mogę, niby paczka jest u kuriera, jednak jest u niego już 9 godzin... Czy jeśli zadzwonię do głównej siedziby firmy, powiedzą mi co z moją paczką? Czy dojdzie dzisiaj czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:05, Be-Yacz napisał:

Ja bym dzisiaj na paczke nie liczył. Za jakieś 20 minut powinna się pojawić zmiana w statusie
paczki, że nikogo nie było w domu.


No to fajnie, bo ja specjalnie dzisiaj nigdzie nie wychodziłem, żeby nie przegapić dostawy... Zło DPD dopadło nawet mnie, arghh.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


strona główna Track&Trace
Track&Trace
Przesyłka numer: XXXXXXXXXXXX

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 13:34:21 Przesyłka wchodząca do sortowni STW
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:23:20 Przesyłka wychodząca z sortowni STW
3 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 08:26:48 Przesyłka wchodząca do sortowni STW
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:52:55 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:26:20 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

A ja debil siedze dzisiaj caly dzien w domu i czekam na paczke mmmm .Kur.... czlowiek sobie wolne robi i czeka ,a ta niby firma kurierska robi sobie jaja (juz 4 raz tak mialem w tym ,ze raz nie doebrałem wkońcu przesyłki bo wolałem pojechać do Empiku niz czekać na premierową gre 3 dni po terminie).
Mam styczność z Dhlem Gls-em ,ale kurw.. to co sie tutaj wyprawia to jest jakiś żart.Mmm poczekam na Wiedzmina oj poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier 10 minut przed umówionym spotkaniem zadzwonił do mnie i poinformował, że CD Projekt kazał wstrzymać wszystkie paczki.

Ktoś może mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem do DPD/Masterlink

Facet powiedział, że nastąpił błąd awizacji ze strony CDP i wszystkie (!) paczki zostały cofnięte do magazynu.

KOMPLETNA KLAPA, PANOWIE!!! Macie szczęście, że gra ma dotrzeć jutro, bo inaczej...

Weźcie się w końcu do roboty...

TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja

Dnia 23.10.2007 o 18:09, Rastaw napisał:

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 13:34:21 Przesyłka wchodząca do sortowni STW
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:23:20 Przesyłka wychodząca z sortowni STW
3 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 08:26:48 Przesyłka wchodząca do sortowni STW
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:52:55 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:26:20 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Widze że jestes ze Stalowej Woli albo z okolic :). Ja też i u mnie niestety to samo :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dodzwoniłem do DPD i partacze powiedzieli mi, że dzisiaj nie przyjdą paczki. Oczywiście na nic pretensje i mówienie, że 3 razy dzwoniłem i baba zapewniała mnie, że paczka na 100% dojdzie. Dostałem numer do kierowniczki działu która nie odbiera telefonu. Ręce opadają. Skandal i zażenowanie. Mam ochote tam pójść i poprostu zrobić porządek, bo aż mnie rozsadza. Nie poszedłem specjalnie na uczenie. Wykonałem 100 telefonów. Siedze jak ten kretyn cały dzień w domu i czekam na tych partaczy, a skończyło się jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to już mamy 50 różnych wersji :/ jakoś część ludzi dostała swoje EK... co prawda mniej niż więcej ale dostali....Paplanie, że CDP kazało im wstrzymać całość jest już po prostu..... smutne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:20, Be-Yacz napisał:

Ja się dodzwoniłem do DPD i partacze powiedzieli mi, że dzisiaj nie przyjdą paczki. Oczywiście
na nic pretensje i mówienie, że 3 razy dzwoniłem i baba zapewniała mnie, że paczka na 100%
dojdzie. Dostałem numer do kierowniczki działu która nie odbiera telefonu. Ręce opadają. Skandal
i zażenowanie. Mam ochote tam pójść i poprostu zrobić porządek, bo aż mnie rozsadza. Nie poszedłem
specjalnie na uczenie. Wykonałem 100 telefonów. Siedze jak ten kretyn cały dzień w domu i czekam
na tych partaczy, a skończyło się jak zawsze.

CDP powinno sie do tego ustosunkować bo to jest jakiś skandal !! Zamawiam coś żeby dostac przed premiera, miałem dostac dzisiaj a najbardziej to mnie dziwi że niektórzy juz dostali. I ciekawe jak teraz cofna paczki tych którzy juz dostali :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:36, Furrbacca napisał:

> CDP nie stać nawet na słowo wyjaśnienia...

Jakby Ci się zechciało ruszyć duszę i przeszukać poprzednie strony, to byś znalazł słowa wyjaśnienia.
Ale tacy jak Ty chcą, by im przed oczy wszystko wsadzić, a później i tak będą narzekali, że
za bardzo rozgłoszone jest... :/


Wyobraź sobie, że czytałem. Aczkolwiek nie zauważyłem, aby ktokolwiek z CDP oficjalnie sie wypowiedział w temacie. Nie padło nawet symboliczne przepraszam, czy przyznanie się do winy. A taki gest znaczyłby dla mnie wiele.

"Ale oczywiście tacy jak Ty nie wysilą się na zrozumienie wypowiedzi innego usera... :/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:49, BukE napisał:

> Skomentuje jednym słowem - hardcore xD

Mimo, ze jestem ratownikiem medycznym, od przyszlego tygodnia takze strazakiem, nurkiem specjalistycznym,
skoczkiem spadochronowym i uwazam sie, za opanowanego czlowieka, to dostalem takiego ataku
spazmatycznej zlosci, ze glowa mala.


a kto by nie dostal? Swoja droga to masz bardzo odpowiedzialna prace - ratownik, strażak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie,
Po problemach z NWN2 zarzekałem się, że oprócz Wiedźmina nic już nie kupię w firmie, która nie zna się na logistyce, marketingu i CRM. Od NWN2 - nic nie kupiłem. Kiedy umówiłem się z kurierem pomyślałem "WOW! Coś się zmieniło?"

I nic. Gó*no, jak mówią prości ludzie. Jak zwykle kupa obietnic, a jak przychodzi co do czego, to pokazują mi wała.

Plus: zarządzanie kryzysem: Państwo z informacji BOK o godzinie 18 - tasie w dłoń i do domciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować