Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 19:25, mati591 napisał:

o 8 rano paczka wyjechała z sortowni w poznaniu i jeszcze nie dojechała(ok. 34km) ciekawe


Gdybys zadzwonil do odzialu DPD w Poznaniu wiedzialbys co jest nie tak. Generalnie sytaucja wyglada tak:

CDP wyslal wczoraj paczki, jednak okazalo sie, ze w kilku(nastu?) przesylkach jest ten sam numer nadawczy. Wobec tego zostalo wstrzymane dostarczanie paczek do klientow nie przez DPD, ale przez CD Projekt. Ja dowiedzialem sie o tym gdy dzwonilem do DPD w Szczecinie. Gdy sie zapytalem czy moge przesylke odebrac osobiscie powiedziano mi, ze nie ma takiej mozliwosci, bo CDP sie na to nie zgadza. Zadzwonilem wiec do Dzialu Obslugi Klienta CD Projekt. Tam sie dowiedzialem, ze akurat z moim zamowieniem wszystko jest w porzadku, i jesli mam chec to paczke od DPD moge odebrac. Zadzwonilem wiec ponownie do DPD i poinformowalem o tej sytuacji. Powiedziano mi, ze w takim przypadku problemu nie ma. Pojechalem po pracy do DPD (jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania, ale pracuje w centrum miasta). Po dosc dlugi czekaniu okazalo sie, ze paczka... jest u mnie w domu dostarczona, a oni nie mieli tego wpisanego w system. Niestety wiekszosc paczek z Edycja Kole... tj. podstawowa bedzie rozwozona opiero jutro. Na pocieszenie moge powiedziec, ze co prawda Wiedzmina mam, ale nie mam komputera na ktorym moglbym sobie w niego pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozesłanie i dostarczenie 2000 pudełek w ok. 10 godzin to nie lada wyzwanie ;p
Zwłaszcza ,że każdy mieszka w innym mieście i miejscu itp.

Do tego przecież kurier ma przerwy...a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze inne zamówienia nie związane z CDP ;p

Nie wspomnę też o planie dojazdów bo przecież ich sortownia nie robi tego w ten sposób ,żeby część przesyłek załatwić od razu po drodze tylko ,żeby jechał od punktu do punktu ;p A te punkty jak wiadomo mogą być daleko od siebie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - czy gdziekolwiek była oficjalna informacja o tych problemach z numeracją paczek ? I o tym że paczki mogą sie opóźnić?

Moja przesyłka wyszła z gram.pl dopiero dziś (zamawiałem w poniedziałek) także mam nadzieje że jutro normalnie ja otrzymam... Tylko ciekawi mnie kiedy zostanie zarejestrowana w bazie masterlinka... bo ciągle brak...

EDIT: Wojman - z tego co piszesz to problem z numerami dotyczy tylko paczek wczorajszych? Czyli z paczkami dziś wysyłanymi jest wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:51, MisticGohan_MODED napisał:

Ludzie rozesłanie i dostarczenie 2000 pudełek w ok. 10 godzin to nie lada wyzwanie ;p
Zwłaszcza ,że każdy mieszka w innym mieście i miejscu itp.

Do tego przecież kurier ma przerwy...a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze inne zamówienia
nie związane z CDP ;p

Nie wspomnę też o planie dojazdów bo przecież ich sortownia nie robi tego w ten sposób ,żeby
część przesyłek załatwić od razu po drodze tylko ,żeby jechał od punktu do punktu ;p A te punkty
jak wiadomo mogą być daleko od siebie ;p

A co mnie to interesuje? Skoro podejmują się tego zadania to muszą się wywiązać ;/.

CDP dało ciała na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niespodzianka :) Paczkę dostałem, a kurier powiedział, że rozwozili dopiero od 17:00, bo wcześniej wszyscy siedzą w pracy. :) Także czekajcie cierpliwie, może u Was też są takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:57, Harvenar napisał:

A u mnie niespodzianka :) Paczkę dostałem, a kurier powiedział, że rozwozili dopiero od 17:00,
o wcześniej wszyscy siedzą w pracy. :)

Skoro dostałeś o tej godzinie to jest możliwe że i do mnie niedługo przyjdzie:D Szkoda tylko że nie moge sie dodzwonić do mojego działu bo już zamknięty i wziąc numer telefonu do kuriera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:57, Harvenar napisał:

A u mnie niespodzianka :) Paczkę dostałem, a kurier powiedział, że rozwozili dopiero od 17:00,
bo wcześniej wszyscy siedzą w pracy. :) Także czekajcie cierpliwie, może u Was też są takie
numery.

eee to spoko siedzisz, ciemno a tu SUMPRISE!! puk puk:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:59:07 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:03:46 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
3 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 01:55:53 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
4 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 22:24:23 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 18:44:07 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

nie bede klal chociaz mam na to ochote

udalo mi sie tylko raz rano dodzwonic do masterlinka - numeru do kuriera nie podali - ale sprobowali sie z nim skontaktowac - mial wylaczona komorke....

od popoludnia wisze na telefonie i nie moge sie dodzwonic do ML - slysze tylko ich irytujaca muzyczke....

co z nimi nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:57, Harvenar napisał:

A u mnie niespodzianka :) Paczkę dostałem, a kurier powiedział, że rozwozili dopiero od 17:00,
bo wcześniej wszyscy siedzą w pracy. :) Także czekajcie cierpliwie, może u Was też są takie
numery.


Taaaa jasnee... Ja kiedyś zadzwoniłem do ML zeby kurier dowiózł paczkę do 16.30 (zamawiałem na adres pracy) bo potem mnie nie ma pod tym adresem... Potem miałem wpisane w track and trace że kurier był przed 20... i że nikt nie odebrał... a pytałem sie na drugi dzień strażnika czy ktoś był... oczywiście nikogo z żadną paczką nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie równierz wróciła przesyłka. Przed siódmą rano dzwonił do mnie kurier, że będzie między 11 a 13 a nie przyjechał. A widziałem jak śmignął koło mojego bloku zaraz przed moim wyjściem do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie zły nie jestem na ML, ale(no właśnie dlaczego to "ALE"), cóż mimo, że jestem w Krakowie na studiach to zadbałem o to, żeby w domku ktoś był, a tu teraz na stronce pisze, że nie udało się kurierowi dostarczyć przesyłki o godzinie 11:30 a żeby było śmieszniej to "zostawił" awizo:D A tu o tej porze w domciu była mama a awizo żadnego nie ma w drzwiach i nigdy nie było, no chyba, że jakieś duszki wzięły:) Tak, że przynajmniej nie robiliby sobie takich jaj:D Zakładam, że kurierowi sie gdzieś zawracać i jeździć nie chciało to powiedział, że nie było nikogo i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co bedzie ze mna... czy naprawd cofneli moja paczke?? czy jutro ja dostane...;/... ale jak mozna nie zadzownic do mnie i sie nie umowic... poprostu skanadal i jeszcze napisac ze ODMOWA odbioru paczki... jak nawet tego durnego kuriera na oczy nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:26, Kel-Shar napisał:

> > "Ale oczywiście tacy jak Ty nie wysilą się na zrozumienie wypowiedzi innego usera... :/"
> > CDP nie stać nawet na słowo wyjaśnienia...


Przeanalizujmy więc dogłębnie Twoją wypowiedź.
CDP - dystrybutor gier. Oznaczać też może jakiegokolwiek pracownika tej firmy. W tym momencie najbardziej mi się rzuca w oczy Tiffani.
nie stać nawet - normalnie chodzi o kwestie materialne, jednak w tym momencie można wywnioskować, iż jest to bardzo krytyczne podejście do braku czegokolwiek
na słowo wyjaśnienia - czyli wypowiedź tłumacząca jakieś (zazwyczaj negatywne) zjawisko.

Tak wygląda analiza Twojej wypowiedzi. Teraz połączmy pewne fakty...
Tiffani to JEST pracownik CDP. Bez problemu możemy traktować jej słowa jako oficjalne stanowisko całej firmy. Ty natomiast piszesz "Aczkolwiek nie zauważyłem, aby ktokolwiek z CDP oficjalnie sie wypowiedział w temacie."
Twierdzisz, że takiej wypowiedzi nie ma - tymczasem taka wypowiedź JEST: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271&pid=221
"Nie padło nawet symboliczne przepraszam, czy przyznanie się do winy." - zdecyduj się - żądasz wyjaśnień (o czym pisałeś w poście, do którego sie odnosiłem), czy przeprosin, nawet jeśli wina nie leży po stronie CDP?

Inaczej mówiąc piszesz, że nie zrozumiałem Twojego posta. Tymczasem z tej krótkiej analizy wynika, że to Ty nie wiesz, co mówisz. Proszę Cię więc - jeśli nie wiesz co powiedzieć - nie mów lepiej wcale.

BTW - ja już się cieszę Wieśkiem, załatwiłem wszystko ze znajomym kurierem bardzo szybko i łatwo, poza tym dowiedziałem się takich ciekawostek, że np dzisiaj jeździł tylko i wyłącznie z Wiedźminem po całym okręgu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:10, Furrbacca napisał:

BTW - ja już się cieszę Wieśkiem, załatwiłem wszystko ze znajomym kurierem bardzo szybko i
łatwo, poza tym dowiedziałem się takich ciekawostek, że np dzisiaj jeździł tylko i wyłącznie
z Wiedźminem po całym okręgu :D.


Nie żebym narzekał, ale TY już dostałeś przesyłkę i nie miałeś z tym żadnych problemów. Postaw się w sytuacji nas, którzy nie dostali przesyłki, niektórzy (w tym ja) nawet żadnej informacji o opóźnieniu. A gdybym nie zajrzał na forum to w ogóle bym nie wiedział, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się same bluzgi cisną na usta!! Po prostu krew mnie zalewa i gorączki dostaję!!

Typ dzwoni do mnie, że 12-14 będzie u mnie i że ma dużo paczek i nie wie jak będzie dokładnie, ale ten przedział. No to ja lecę do chaty z uczelni, 11.30 już czekam na gostka. Obecnie jest 20. Pies z kulawą nogą się nie był łaskawy do mnie odezwać, że mi tego dziś nie przywiozą. <tutaj dużo bluzgów>

Dziarsko 5 razy do nich dzwoniłem. Zgadnijcie co?? NIKT nie odebrał. 2 razy do biura w Warszawie przed 16 to podnieśli słuchawkę i odłożyli!! WTF??!! Potem już oczywiście komunikat, że pracują do 16 więc takiego. To dzwonię na telefoniczne biuro obsługi. Czekałem 10, 7 i za trzecim razem 13 minut... i cały czas"wszystkie linie są zajęte". Nawet teraz o 20. To ci fenomen!!

Więc apeluję do ludzi z CDP - albo zmieńcie firmę kurierską, albo ich jakoś pogońcie, bo to skandal i generalnie strata pieniędzy zamawianie ML za 14zł. Pewno jakbym Pocztą Polską zamówił paczkę priorytetową to bym już grał... <tu znowu masa bluzgów>

Dziękuję, dobranoc, idę po relanium, bo dostaję piany z tą durną firmą... swoją drogą ciekawe czy jakbym zadzwonił o 2 w nocy (niby mają 24/6) to czy też mieliby "wszystkie linie zajęte"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:26:04 Przesyłka wychodząca z sortowni GLI

i jeszcze nie ma dzwonię i dzwonie zajęte - nikt ze mna sie nie kontaktował - jak kupowałem inne gry to kurier dzwonił czy będe w chacie - narzeczona [ na straży ] chora cały dzień w domu i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:10, Furrbacca napisał:

"Nie padło nawet symboliczne przepraszam, czy przyznanie się do winy." - zdecyduj się - żądasz
wyjaśnień (o czym pisałeś w poście, do którego sie odnosiłem), czy przeprosin, nawet
jeśli wina nie leży po stronie CDP?


I jeszcze jedno. Pośrednio ponosi. Jak sam widzisz mamy tutaj 20 stron tematu, w którym klienci narzekają na firmę kurierską wybieraną przez CDP. Nie widzę żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować