Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 19:25, mati591 napisał:

o 8 rano paczka wyjechała z sortowni w poznaniu i jeszcze nie dojechała(ok. 34km) ciekawe


Pisałem już - mam sortownię 1 kilometr i paczkę wieźli przez tydzień!

Mam pytanie dla tych co dostali dzisiaj:

"zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)" - mam rozumieć że to wyjdzie jeszcze dzisiaj, czy dopiero jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:41, Tiffani napisał:

> Dla mnie zamówienie Wiedźmina jest ostatnią próbą zamówienie czegokolwiek poprzez tandem
Gram/Masterlink.
> Na około 5 czy 6 zamówień tylko 2 dotarły w terminie - pozostałe minimum po 2 dniach.
Albo
> Gram pisało niepełny adres albo kurier nawalał... Gdyby nie to, że z reguły zamawiam tak
żeby
> nie płacić za przesyłkę to bym ich nie odebrał.
> Jednak ostatnim razem to już było przegięcie - wysłałem zamówienie w środę - z samego
rana
> - przesyłka miała być w czwartek - gdy zadzwoniłem do Masterlinka okazało się że był wpisany

> niepełny adres i kurier mnie nie znalazł - zgodziłem się na dostawę w piątek - i co? -
kurier
> zapomniał zabrać paczki - została w magazynie. Zadzwoniłem do Masterlinka i powiedziałem
że
> mogą sobie już darować dostarczanie tej paczki bo i tak jej nie odbiorę... Tego samego
dnia
> pojechałem do Empiku i kupiłem tam...
> Widzę ze mój Wiedźmin jest już w Masterlinku - jeżeli jutro do mnie nie trafi to na pewno
nie
> zapłacę pełnej kwoty za dostawę - w końcu płace więcej po to żeby mieć grę po 24h a nie
po
> np. 48...

Adres doręczenia przesyłki w zamówieniu jest wpisywany przez zamawiającego - więc nie ma mowy
o błędzie ze strony gram.
Natomiast opóźnienia w dostawie zdarzają się - kurierzy też są tylko ludźmi :)


Adres który miałem podany w profilu (i wykorzystywany w zamówieniach) był w formacie:
Imie i Nazwisko
Nazwa Firmy
Adres

A dziwne że na paczce było tylko imię i nazwisko i adres...
I kurier nie mając nazwy firmy nie mógł mnie odnaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem w Wirtusie. Zamówienie złożone w piątek, zwykła przesyłka - w poniedziałek o godzinie 8.00 miałem ją już w rękach. Cały problem w Wiedźminem EK był taki że można było wziąć tylko Masterlink , gdyby nie to ani chwili bym się nie wahał i wziąłbym Pocztę Polską nawet za cenę opóźnienia 2 czy 3 dni. Bo z przesyłkami kurierskimi okazuje się że trzeba czekać cały dzień to : nie przywiozą, nie chcą dać telefonu do kuriera (przynajmniej w Wawie tak jest) a na końcu okazuje się że mogę sobie sam odebrać z drugiego końca miasta co zupełnie kłóci się z ideą przesyłki dostarczanej przez kuriera - pocztę mam 100 metrów od domu. Dla mnie (wielokrotnie byłem zmuszony zamawiać kurierem) to dodatkowy stres, koszty i strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:29, Paladynka napisał:

O i moja paczka wróciła do sortowni, w chwili gdy pisałam poprzedniego posta:( Nic to można
już nie wyglądać na kuriera i nie czekać na cud:((

Moja jeszcze do sortowni nie wróciła więc cały czas mam nadzieje że stanie sie cud i kurier sie pojawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:33, Grzybek90 napisał:

> O i moja paczka wróciła do sortowni, w chwili gdy pisałam poprzedniego posta:( Nic to
można
> już nie wyglądać na kuriera i nie czekać na cud:((
Moja jeszcze do sortowni nie wróciła więc cały czas mam nadzieje że stanie sie cud i kurier
sie pojawi:P



U mnie podobna sytuacja, ale już raczej na to nie liczę. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś odsyłałem do redakcji sprzęt do Allegro. Złożyłem na stronie zamówienie w poniedziałek, dzwoni godzine później miła pani i mówi że kurier będzie następnego dnia (Wtorek) ok. godz. 17. Ok, to poczekam. W czwartek już nie czekałem, z rana poszedłem na pocztę - wysłałem części pierwszą lepszą paczką priorytetową. W piątek paczka doszła do redakcji. Ok. 20 ktoś dzwoni "Przesyłki kurierskie". Myśle sobie: "- Kurr, nic nie zamawiałem". Koleś wbija i się pyta, gdzie jest ta paczka do odbioru. Powiedziałem, że czekam dobre kilka dni i pana nie ma - wysłałem PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:34, Rivo napisał:

U mnie podobna sytuacja, ale już raczej na to nie liczę. -_-

Trzeba myśleć pozytywnie, podobno wiara czyni cuda:P Choc też mam tą nadzieje coraz mniejszą bo ja mieszkam na wsi i sądze że po ciemku mojego domku nie znajdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego tematu:
> Dostałem! o 19! Więc i może wam się jeszcze dzisiaj uda pograć !

Może jest jednak jest jeszcze szansa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 22 października 2007
Przewidywana data dostawy: 23 października 2007 - 24 października 2007

Skoro dzisiaj nie dało rady ,to dostanę ją jutro :] O powrocie do sortowni jeszcze nie mam info ;p

Osobiście mi się jeszcze ani razu nie przydarzyła taka sytuacja o jakich wspominacie ;p
Sam byłem średnio przygotowany ,że jutro ją dostanę ,ale miła perspektywa mi się widziała jakby doszła dzisiaj ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:33, Grzybek90 napisał:

> O i moja paczka wróciła do sortowni, w chwili gdy pisałam poprzedniego posta:( Nic to
można
> już nie wyglądać na kuriera i nie czekać na cud:((
Moja jeszcze do sortowni nie wróciła więc cały czas mam nadzieje że stanie sie cud i kurier
sie pojawi:P

Po przejściach z EK Newerwinter Night 2 i odbytych wtedy kilku telefonach do ML (nigdy więcej tego nie zrobię), moja wiara w cuda bardzo się ograniczyła, za to rozszerzył mi się poziom tolerancji, bo bym chyba musiała brać środki uspokajające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co dostali:

Jeżeli w liście zamówień przy Wiedźminie mam takie coś: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

... to czy mogę liczyć że ta paczka dzisiaj wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co może być nie tak, złożyłem zamówienie przez masterlinka, a na stronce materlink.pl jak wpisuje mój numer przesyłki to mam napisane ,że tkaiej przesyłki nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mnie sporo ominęło (miałem zajęcia od 8: do 18:30 - takie studia...). U mnie w Szczecinie raczej wszystko dobrze z paczkami było. Rozmawiałem z kurierem - dzisiaj tylko 4 paczek nie dostarczył. Oczywiście mnie osobiście nie mógł dostarczyć (czytaj pierwsze zdanie) więc umówiłem się na odbiór paczki... u niego w domu. (koniecznie chciałem odebrać wiedźmina). Pudełka, koszulka - wszystko w nienaruszonym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:45, bodzio152 napisał:

Czy ktoś wie co może być nie tak, złożyłem zamówienie przez masterlinka, a na stronce materlink.pl
jak wpisuje mój numer przesyłki to mam napisane ,że tkaiej przesyłki nie ma !


Ja jak zamawiałem owe fantastyczne części do kompa za które z góry zapłaciłem, zadzwoniłem i miła pani mi powiedziała, że takiej paczki ona nie ma w systemie. 4 telefony później okazało się, że nie zaktualizowali i kurier ma na samochodzie - good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować