Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 16:42, Full Wypas napisał:



Cóż, wczoraj obejrzałem dwa docinki i zawiodłem się na Charlie''m, przeszedł na "ciemną stronę
mocy" :P. Wnioskuję z tego, że za góra 6 odcinków pozostanie za nim tylko wspomnienie :/


Nie ten wątek ;) Tu pisze się o najnowszych odcinkach (3 sezon) Lost. Pocieszę Cię, że jak na razie u Charliego jest nawet lepiej niż przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:18, ariwederczi napisał:

No i po raz pierwszy pokazano dwoje nowych rozbitków (którzy
nie zrobili na mnie najlepszego wrażenia, ale to nieistotne).


Cóż Jacka porwali, Kate i Sawyera też. Trzeba było kogoś nowego zatrudnić do odwalania ról na wyspie ;) Ciekaw jestem czy to tylko mały epizodzik czy też może te dwie nowe postacie się rozkręcą. A trzeci odcinek jak dla mnie jest jednym z lepszych jakie widziałem. W końcu nie musiałem oglądać po raz kolejny szurniętego Doktorka, albo jeszcze bardziej szurniętej Kate. No i proszę, Locke się trawką w przeszłości zajmował :D Utopijna wioska normalnie ^^ No i te jego halucynacje całkiem przyjemnie schizowe były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 18:37, Panki2000 napisał:

Oglądam 3 odcinek 3 sezonu i jest retrospekcja Locka jak jedza w tej w wiosce jedenz uczestniczących
chyba należy do innych przyjrzyjcie się.


Mozesz dać zdjęcie?
---
Na załączonym obrazku daje pełne dana Locke''a
---
co sadzicie o przepowiedni desmonda?
Czy to tylko jednorazowy wyskok czy już zawsze będzie mógł przepowiadać przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 20:50, Wojtas94 napisał:

> Na załączonym obrazku daje pełne dana Locke''a

Co?! John Lock ma 60 lat? Nie chce mi się wierzyć.

móze to jakieś sfałszowane dane
w końcu pracował przy niezbyt legalnym biznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na 60 lat to może faktycznie nie wygląda, ale po 50 to spokojnie. Zauważyliście, że każda seria jest jakby innym seriaolem, co innego jest jej tematem? W pierwszej wykorzystano maksymalnie motyw rozbitków, utrzymując wysokie tempo. W drugiej zagadkę bunkra i Innych, którzy byli uznawani za tajemnicztch tubylców. Teraz mamy zagadkę społeczności urodzonej na wyspie. Wiecie o co mi chodzi? Całej 1 serii mogłoby nie być, mogli w 2 odcinku wejść do bunkra. Reżyser ma możliwość maksymalnego wykorzystania wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem sobie 3 odcinek i muszę przyznać,że bardzo mi się on podobał.Nareszcie powrót do rozbitków i w ogóle...:).Jakaś odmiana względem poprzednich dwóch.Pierwszy odcinek był dość nudny,drugi był bardziej ciekawy,ale to wciąż nie to samo,co trzeci.Tylko wytłumaczcie mi,dlaczego po implozji bukra była tam wielka dziura,a Locke leżał gdzieś w trawach,Desmond nie miał ciuchów,a Mr.Eko nie było w ogóle?Ja nie wiem,jak oni mogli w sumie przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, to dziwne, ze oni przezyli... Wyspa ich uratowala, hehe ;D

Mi sie z 3 Sezonu do tej pory najbardziej podobal chyba 2 odcinek. Nie sadzilam, ze Sun zabije, ta Inna... :o Sawer ma ostre akcje i teksty. Albo te krakersy, lol. W 3 odcinku, fajnie, ze Boone byl goscinnie ;] I ten namiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 07:09, Skywalker560 napisał:

Oglądnąłem sobie 3 odcinek i muszę przyznać,że bardzo mi się on podobał.Nareszcie powrót do
rozbitków i w ogóle...:).Jakaś odmiana względem poprzednich dwóch.Pierwszy odcinek był dość
nudny,drugi był bardziej ciekawy,ale to wciąż nie to samo,co trzeci.Tylko wytłumaczcie mi,dlaczego
po implozji bukra była tam wielka dziura,a Locke leżał gdzieś w trawach,Desmond nie miał ciuchów,a
Mr.Eko nie było w ogóle?Ja nie wiem,jak oni mogli w sumie przeżyć.

bo w filmach jest wszysto możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o 03x04? Niezle sie zabawili Sawyerem... Desmond dostal dar przepowaidania przyszlosci po tym wybuchu czy co? To sie robi coraz bardziej zagmatwane ;) I dlaczego Rozbitkowie nie widzieli tej wyspy Innych ze swojej (o ile Ben nie klamal)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej nowej wyspy jest za dużo niezgodności:
- jeżeli poruszaliby się między wyspami, nie odddali by łódki Michaelowi, bo byłaby dla nich za cenna (na pewno nie mają setek łodzi :D)
- w jaki sposób pojawiali by się tak szybko na rzekomej drugiej wyspie?
- może to być taki sam przekręt jak z rozrusznikiem

Co przemawia za jej istnieniem:
- atak na łódkę Desmonda z wody, mają zatem więcej wodnych środków transportu
- druga wyspa to baza wypadowa - za tym przemawia "fałszywa" wioska

Zagadką jest to, że nie pokazano ich transportu na "nową" wyspę. Wątpie czy nic by nie poczuli.

Ciekawi mnie jeszcze rozrusznik - jest czy go w końcu nie ma? Poza tym możliwe, że te zdjęcia rentgenowskie na ścianie, to "własność" Sawyera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No wlasnie. Poza tym, w "Tale of two cities" Ben mowil do Ethana, zeby BIEGL zobaczyc kto ocalal z katastrofy lotniczej... To moze maja jakis tunel po woda?

Co do rozrusznika, to wydaje mi sie, ze go nie ma...

Ciekawy jest wlasnie ten rentgen. W pierwszej chwili pomyslalam, ze to Sawyera, ale moze jednak nalezy on do Bena... Przekonamy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...A ja uważam że z tą drugą wyspą to już lekko przegieli:D przecież Ci "nasi" nie siedzieli zawsze na plazy poruszali sie wiec musiałoby kiedys widać druga wyspe.. nie wiem co oni chca zrobic ale i tak jest ciekawie.. a z tym kręgosłupem to albo sawayera albo kogos z tych "innych" ja obstawiam to drugie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olga2468 >>> Ethan biegł do miejsca katastrofy z tej swojskiej wioski "innych" na środku wyspy. Jeżeli Inni są teraz na drugiej wyspie, to znaczy, że przenieśli się z wyspy LOSTów po złapaniu naszej trójki.

Za opcją "wielkiego przekrętu" przemawia fakt, że jak pokazali wyspę w 3 sezonie to okazała się całkiem spora i możliwe, że Ben wciśnął kit Sawyerowi, bo wiedział, że LOŚCI siedzieli zawsze po drugiej stronie wyspy.

Mgr.baton >>> jak powyżej napisałem, pokazywali wyspę z lotu ptaka i możliwe, a nawet pewne jest, że zagubieni nigdy nie dotarli na drugą stronę wyspy (nie znaleźli nawet "prawdziwej" wioski Innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:03, Dark Templar napisał:

olga2468 >>> Ethan biegł do miejsca katastrofy z tej swojskiej wioski "innych" na
środku wyspy. Jeżeli Inni są teraz na drugiej wyspie, to znaczy, że przenieśli się z wyspy
LOSTów po złapaniu naszej trójki.

Za opcją "wielkiego przekrętu" przemawia fakt, że jak pokazali wyspę w 3 sezonie to okazała
się całkiem spora i możliwe, że Ben wciśnął kit Sawyerowi, bo wiedział, że LOŚCI siedzieli
zawsze po drugiej stronie wyspy.

Mgr.baton >>> jak powyżej napisałem, pokazywali wyspę z lotu ptaka i możliwe, a nawet
pewne jest, że zagubieni nigdy nie dotarli na drugą stronę wyspy (nie znaleźli nawet "prawdziwej"
wioski Innych).



Tu się zgodzę bo jak pokazali tą wyspę i wielkie "miasto" to troche zgłupiałem.. Może i masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować