Zaloguj się, aby obserwować  
ASX76

Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

483 postów w tym temacie

W prawym dolnym rogu tuż nad prawą ikoną umiejętności są trzy małe ikonki, do czego one służą. W instrukcji nie znalazłem a sam nie mogę dojść do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:39, Snejek napisał:

W prawym dolnym rogu tuż nad prawą ikoną umiejętności są trzy małe ikonki, do czego one służą.
W instrukcji nie znalazłem a sam nie mogę dojść do czego.


To taka minigierka. Musisz "skompletować" te ikonki (np. jeśli masz ikonkę szczęk z kłami, to musisz zabić określoną ilość Bestii, jeśli klucz i koło zębate - zebrać pewną ilość modów itp.), a gdy Ci się to uda, dostajesz kilka losowych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezzuuuuu! Grałem w tą grę 8 godziń non-stop i chcę JESZCZE!
Jedyne co mnie w niej zraziło to stosunkowa mała liczba ludzi na serwie europejskim.
Jeżeli ktoś gra i nie ma z kim to mogę mu podać moją nazwę. Dam mu party itemy, i wszystko co będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym czasopiśmie przeczytałem, że ten spyware EA uzasadnia tym, że chce ochronić graczy przed cheaterami, GuildWars, WoW i Lineage II działają jednak bez takich sztuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak ukatrupic Okulisk Wszechwidzacy?

Zadanie ze stacji Temple (chyba jedna z ostatnich misji na tej stacji).

Trzy razy mnie ukatrupił, kasy mało to nie starczyło na "odrodzenia".

A właśnie, czy w momencie smierci w trybie single cos sie traci? exp., stat., cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde nikt w to nie gra?

A co do Okuliska to mozna go latwo zalatwic zwykla bronia, pierwotnie myslalem, ze mozna go ubic jedynie ta dziwna pukawka, ktora rozwala sie bomble na ulicach, po trzech zgonach nastapil przelom :)

Czy ktos gra w multi? U mnie pomimo wszystkich poprawek po kilku/kilkunastu wywala do glownego menu z napisem blad sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziki graja graja i nawet juz 50 lvl maja na elite ale wiecej sie dowiesz na stronie hellgatelondon.pl gdyz to jest praktycznie odpowiednie miesjce do pisania na temat HL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 10:49, Dysten napisał:

Witam

Jak ukatrupic Okulisk Wszechwidzacy?

Zadanie ze stacji Temple (chyba jedna z ostatnich misji na tej stacji).

Trzy razy mnie ukatrupił, kasy mało to nie starczyło na "odrodzenia".

A właśnie, czy w momencie smierci w trybie single cos sie traci? exp., stat., cokolwiek?

Nic nie tracisz, ale przez jakis czas zdobywasz mniej doswiadczenia za zabicie potworow - debuff w gornym prawym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W quesście "Rekawica" wylazłem z robota i już nie mogłem wrócic. Po odrzuceniu questa (wiem, wiem, postąpiłem jak osioł ale myślałem, że wykasuje mi tylko ostatni akapit) nikt juz ze mna nie rozmawia na temat głównego wątku. Co radzicie. Nie chce mi sie zaczynac gry od nowa. Mam Wywoływacza na 29 poziomie i chciałbym go poprowadzic do konca. Kakieś sugestie? Może da się chociaż tą postacią zacząc od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy granie w multiplayer w Hellgate London jest za darmo? i czy w multiplayer jest coś takiego jak "mail box". I co dodaje Patch 1.0 (The Stonehenge Chronicles)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:52, Bifur napisał:

Mam pytanie czy granie w multiplayer w Hellgate London jest za darmo? i czy w multiplayer jest
coś takiego jak "mail box". I co dodaje Patch 1.0 (The Stonehenge Chronicles)?

Multi jest za darmo, lub opcjonalnie płatne, mail miał być ale narazie nie widać go :P a co do patcha to
http://www.hellgatelondon.com/patches/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:57, Bifur napisał:

A czy w bezpłatną grę na internecie dużo ludzi gra? Czy Bezpłatnej grze jest PvP i tworzenie
drużyn i gildii?


jest stosunkowo sporo graczy - oficjalne fora tez sa dosc ruchliwe.
co do patchy - np samo Stonehenge nie jest dostepne dla osob bez subskrypcji, ale poprawki w mechanice gry i postaciach owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) to tylko screen,obecnie taki koles nie wystepuje na powierzchni tylko w lokacjach podziemnych lub budynkach np.Muzeum i nie posiada tak pieknej blekitnej skory :)).
Co do Blade Mastera ma na sobie jakikolwiek sprzet gdyz kolor calosci mozesz zmieniac.
Jak grasz w HG zobacz ze jak klikniesz na ktorakolwiek czesc uzbrojenia(wlasciwosci) masz tam taka mala pipetke(probnik)
kliknij na niego.Kazda czesc ubrania ma inny kolor czasami wiec klikajac na ten probnik mozesz zmienic kolor calosci.
Co do dropu to jest 100% random i czasami przez przypadek znajdziesz wypasny item np.ze skrzynki niz z mega Bossa.Oczywiscie sa lokacje gdzie istnieje wieksze prawdopodobienstwo ze wypadna dobre itemy gdyz jest wiecej mobow rar,legend,uniq(np.Stonehenge).
Screnny sa takze z wersji Alfa i Beta wiec nie wszystko bedzie sie pokrywac z ostateczna wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:35, billy96 napisał:

do ban nie warto grać


Bardzo długi post, szczerze gratuluje świetnej argumentacji. Ale jednak mnie się Hellgate podoba. Więc może napiszesz, czemu tobie nie przypadł do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować