Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza rocznica gram.pl!

238 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 12:41, Evil Khan napisał:

Są wszytkie battelfildy itp. - czy w środku są wPLNy ??


wPLN są tylko w grach CDP. Po prostu teraz CDP zarobi troche na sprzedaży gier konkurencji ;)
W końcu będzie mozna wydać wszystkie wPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom - drogie. Fahrenheit np. w Play''u lub w Wirtusie można kupić za mniej niż 50 zł - w sklepie gram.pl - prawie 80 zł używając wPLN. Innym przykładem może być podstawowa wersja gry: Medal of Honor: Allied Assault. W takiej cenie niektóre sklepy internetowe sprzedają wersję Deluxe (z dodatkami). Oj, niektóre ceny to naprawdę słabo w porównaniu do innych sklepów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego. Rewelacyjnych pomysłów, niespamujących forumowiczów, udanych interesów i zadowolenia klientów.

BTW czy to przypadkiem nie u Was się dzisiaj działo? ;))))))
http://www.smog.pl/wideo/4397/urodzinowa_wpadka/
PRZEPRASZAM - ale nie potrafiłem się powstrzymać, przed chwilą to dostałem tego linka na GG, czyż nie piękny zbieg okoliczności :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te bonusy do sprzetu/gier sa smieszne troche. O ile driver do kierownicy jest nawet ok ale driver do joya? :o W ogole wszedzie drivera wpychaja ile sie da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 12:50, Jarys napisał:

Wszystkiego najlepszego. Rewelacyjnych pomysłów, niespamujących forumowiczów, udanych interesów
i zadowolenia klientów.

BTW czy to przypadkiem nie u Was się dzisiaj działo? ;))))))
http://www.smog.pl/wideo/4397/urodzinowa_wpadka/
PRZEPRASZAM - ale nie potrafiłem się powstrzymać, przed chwilą to dostałem tego linka na GG,
czyż nie piękny zbieg okoliczności :)))))

Dobre bardzo dobre :D
CDP - Czekamy na konkursy !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to już... Jak ten czas szybko leci... Jak nam urósł ten Gram.pl... (podobne teksty słyszę jak mój brat ma urodziny) ^_^

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, bardzo wielu klientów i co za tym idzie dużo kasy...
W przeciwniestwie do niektórych życzę wam byście niezbyt mocno konkurowali z innymi dystrybutorami (szczególnie z Cenegą ^^) i byście mieli wiele... eee... Wszystkiego...

A tak przy okazji... CD-ProjektRED życzę by Wiedźmin udał się jak najlepiej i uratował Atari z budżetowego kryzysu :D

PS. Dwa razy w różnych tematach te same życzenia składam, gdzyż w czasie prawdziwych (cztaj - urodzin kolegi/koleżanki/brata itd...) urodzin składam kilka razy te same życzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tą przekładkę stron Settlersy wam wypadły z planu wydawniczego, tzn. można zamówić, ale jak się wchodzina stronę garm.pl -> pełny plan wydawniczy to Settlersów brak. Taki mały bag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować