Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2010 o 17:39, woko27 napisał:

Ktoś ma już Move''a?


Wątpliwe, w sklepach chyba ma się pojawić od jutra bodajże;-) Jestem prawie pewien bo obserwowałem kiedy najwcześniej będą dostępne dla zwykłego zjadacza chleba.
W każdym razie mój dostanę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 18:05, Stfforex napisał:

Wątpliwe, w sklepach chyba ma się pojawić od jutra bodajże;-) Jestem prawie pewien bo
obserwowałem kiedy najwcześniej będą dostępne dla zwykłego zjadacza chleba.
W każdym razie mój dostanę jutro.


W niektórych Saturnach i MM już jest. :) Więcej tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/32915-playstation-move/page__st__300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O slyszałem ze nie trzeba mieć NAVI? Można go zastąpić DS3...
A do jakiegoś boksu to pewnie starczą te dwie różdżki, prawda? Jeśli tak to trzeba składać zamówienie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 19:01, DesMonD__PL napisał:

O slyszałem ze nie trzeba mieć NAVI? Można go zastąpić DS3...
A do jakiegoś boksu to pewnie starczą te dwie różdżki, prawda? Jeśli tak to trzeba składać
zamówienie ^^

Tak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 16:19, DuduTutu napisał:

Własnie zasysam demo fify 2011 z amerykanskiego pss. Grał juz ktos moze?

Kurde w europejskim nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławskim MM w Galerii D. jest już Move w bardzo atrakcyjnych cenach:

Starter Pack 199,-
Sports Champions 119,-

Samej różdżki jeszcze niestety nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 19:09, Kaucz napisał:

> Łoooot nikt jeszcze nie ma nikt się nie chwali !?!? Jak to ;(
Mają i grają ;/ Na PSN się chwalą.

No tak..... ja na swój poczekam do momentu gdy osobne różdżki znów będą dostępne gdyż w zestawie z starterem taniej wychodzi, a ten tydzień mnie nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 19:09, Kaucz napisał:

Mają i grają ;/ Na PSN się chwalą.


A ja tutaj piszę dlatego że moja kobita siedzi i rozbraja Tumble;-)

Jakie wrażenia po kilku godzinach? Genialne, kontroler jest zaskakująco precyzyjny, bardzo intuicyjny że laik (moja lasencja) obczai co i jak w 20 sekund;-) Na prawdę precyzja mnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dziś stałem się wreszcie szczęśliwym posiadaczem PS3 ;) Co mnie zaskoczyło zaraz po uruchomieniu to naprawdę cicha praca samej konsoli (nawet przy zgrywaniu CD na HDD), oraz bardzo szybki interfejs. Mam tylko jedno pytanie. Jak zainstalować grę na HDD ? Posiadam Motorsotrma PR i nie widzę aby była opcja instalacji.

P.S. Można mnie już znaleźć na PSN pod nickiem - Radzio90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:19, MasterOfBlaster napisał:

oraz bardzo szybki interfejs. Mam tylko jedno pytanie. Jak zainstalować grę na HDD ?


To samo sobie pytanie zadałem kilka minut po zabawie z PS3 jako posiadacz Xboxa którego miałem wcześniej. Niestety gry na HDD instalują się te którym się chce niestety. Na Xboxie można instalować praktycznie wszystkie gry na HDD przez co wczytują się szybciej. Sony za to lubi skazywać graczy by gry były czytane z płyty tego cudownego Bluray. Nie mam pojęcia czemu nie ma opcji instalacji w wielu grach, ale tak niestety na PS3 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo długo oczekiwanego przeze mnie Enslaved i jestem zawiedziony - czuję, że standardowo - na filmikach to może i fajnie wygląda, ale wychodzi jak zwykle.
Dobra, sceneria robi wrażenie, akcja w demie również na poziomie. Tylko co z tego, jeżeli gra technologicznie na poziomie średniowiecza. Wygląda staroświecko, ale to pikuś, nie o to chodzi, ale framerate, klatkowanie i piksele są nie do przyjęcia. Walka ładna, ale banalna, klepanie jednego przycisku i czasem drugiego, to nie jest coś, co dopuszcza się we współczesnych grach. Do tego sądziłem, że zrobienie normalnych, naturalnych "kłapów" w oryginale nie jest już dzisiaj problemem. Jak widać jest dla niektórych, bo synchronizacja ruchów ust z dialogiem wygląda jak w polskiej wersji God of War 3. Niby fajna cutscenka, ale kiedy się spojrzy na narządy mowy bohaterów podczas dialogu, odechciewa się ją oglądać.
Jest po prostu ubogo. Nie podoba mi się. Pozostaje malutki cień nadziei, że kiedy gra pojawi się w sprzedaży, będzie nieco lepiej.

Ostatnia kwestia - mi to wygląda na kolejną pozycję z kategorii "zagraj raz, single na 10h, a potem nie ma już nic do roboty". Jak TFU czy nowa Mafia. Jeżeli ma mnie to kosztować 200 stówki, to dziękuję. Potencjał zmarnowany. Znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować