Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2010 o 21:46, kodi24 napisał:

Luz- zabierz konsolę do sklepu, w którym ją kupiłeś (lub do kumpla z takim ekranem+ kablem
HDMI) i przestaw w "display settings" . Ja tak zrobiłem, bo na początku nie miałem LCD-ka.
Ps3 niestety samodzielnie nie dostosowuje się do ekranów SD;


Niemożliwe... :) Sam kiedyś podłączałem konsolę do tv SD (w ustawieniach było jeszcze 720p). Wystarczyło tylko przytrzymać przycisk power kilka sekund, żeby ustawienia się zresetowały i wszystko pięknie śmigało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która to była wersja konsoli? Ja miałem premierową 60-tkę i z tego co pamiętam takiej opcji "chyba" nie miała. W każdym razie tak mnie poinformowano w Sony Center Berlin ;) Od razu zapytali czy mam LCD-ka i zmienili mi w ustawieniach na SD. Slimkę podłączałem już na LCD-ku z rzeczonym kabelkiem, więc zainicjowała się od razu. Nawet nie wiedziałem, że tak mają- od prawie 4 lat mam plejkę, a wysłał bym kolegę z konsolą do sklepu ;D Ale kwas ;DD
Chociaż to też by zadziałało, tylko by mnie potem zbluzgał, jakby mu powiedzieli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan mam :P

Zamowiłem dzisiaj konsolke na ultima.pl (wersja 320gb wziąłem dodatkowo gre Uncharted2(podobno b.dobry tytuł),miałem brac ps3 na gram.pl ale niestety nie ma opcji płatne przy odbiorze a na tym mi najbardziej zależało:<(a 3gierki gratis byly:<)
Ok a teraz juz szczegoły:

1.Mam tv kineskopowy to zwykły kabel component styknie,czy kupic kabel od BigBen RGB+AV który podobno daje lepszą jakość od zwykłego komponenta?
2.Druga kwestia to internet,mam router bezprzewodowy.Ps3 spokojnie go wykryje i połączy się?
3.PSstore: dema są darmowe? i czy działają starsze tytuły z ps1?
4.Jakie gry polecacie do kupna.Obecnie jedyną jaką bede miał to Uncharted.
5.Mozna odtwarzac filmy w formacie avi? czy tylko dvd,bluray?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy ludziska to teraz pytanie. Gdzie ja mam wejść? Tam się pojawi jakaś lista jakie są dostępne wifi wybiorę jakieś i już się połączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja szczerze mówiąc grają na zwykłym AV, mi tam pasuje :)
2.Z tego co czytam to wszyscy mówią że brak problemów bo samo niby się ustawia.
3.PSstore jest free, ten PS+ czy jak to się tam zwie jest płatny. Co do gier z ps1 nei wiem
4.Ojjj wiele takich tytułów... Jaki typ gier Cię interesują?
5.Na temat avi nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settings>Network Settings>Internet Connection Settings

Wybierasz rodzaj podłączenia, wybierz skanowanie sieci, wybierz swoją sieć, dalej wszystko automatic (tylko klucz WEP musisz wpisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 22:15, Infes napisał:

4.Ojjj wiele takich tytułów... Jaki typ gier Cię interesują?


hmm. napewno bede kupowal GoW3,fifke 11,heavy rain

Ale jakie must have jeszcze są :P ?

co do typu to najbardziej: przygodowki,rpg,sportowe :> i czaseem jakas dobra strzelanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

miałem brac ps3 na gram.pl ale niestety nie ma opcji płatne przy odbiorze
a na tym mi najbardziej zależało:<(a 3gierki gratis byly:<)

Jak nie ma, jak jest?

Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

2.Druga kwestia to internet,mam router bezprzewodowy.Ps3 spokojnie go wykryje i połączy
się?

Powinno. PS3 raczej nie robi problemó◘w z wykryciem routerów.

Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

3.PSstore: dema są darmowe?

Tak

Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

i czy działają starsze tytuły z ps1?

Tak, po ściągnięciu z PSS nie ma problemu.

Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

4.Jakie gry polecacie do kupna.Obecnie jedyną jaką bede miał to Uncharted.

Assassin''s Creed 2, Batman: Arkham Asylum, inFamous, God of War III, Heavy Rain, Guitar Hero: Metallica, Need for Speed: Hot Pursuit, Dead Space
Pogrubiłem gry, w które sam grałem.

Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

5.Mozna odtwarzac filmy w formacie avi? czy tylko dvd,bluray?

Można.

Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

pozdrawiam

Ja również. I gratuluję zakupu :)

EDIT: @down - to bez sensu, ale sorry za wprowadzenie w błąd. Sam robiłem zakupy za max około 250 zł, więc miałem możliwość zapłaty przy odbiorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 22:18, Harrolfo napisał:

> miałem brac ps3 na gram.pl ale niestety nie ma opcji płatne przy odbiorze
> a na tym mi najbardziej zależało:<(a 3gierki gratis byly:<)
Jak nie ma, jak jest?


No niestety nie ma :(, przy zakupach powyzej 500pln jest opcja płatne przelewem lub kartą jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:57, kodi24 napisał:

Która to była wersja konsoli?


Grubas 80GB - wciąż działa, ale czasami dostaje zadyszki. ;P Możliwe, że po prostu w sześdziesiątkach nie było jeszcze takiej możliwości, ale szczerze nie chce mi się w to wierzyć. ;p

Harrolfo - ps3 z wykryciem sieci nie ma, ale z połączeniem już czasami tak. ;P Sam, pamiętam, męczyłem się z konsolą cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No heavy Rain od GoW3 obowiązkowo. Z tego co, jeśli nie grałeś w GoW1 oraz 2 to polecam GoW Colletion gdzie jest cała trylogia by poznać całą historię Kratosa, sam zamierzam zakupić ;) Z tego co mi się wydaje Uncharted: Drake''s Fortune czyli pierwsza część również warto zakupić, zebrałą dobre noty no i w końcu to Uncharted ;) Assassin''s Creed 2 czy AC:Brotherhood aczkolwiek AC1 również obowiązkowo by znąć porządnie całą opowieść Desmonda. Mass Effect 2 jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać na PC''ta czy na xklocku. Red Dead Redemption, czyli niby takie GTA tyle że na dzikim zachodzie, również wiele dobrego o tej grze usłyszałem. F1 2010, nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem formuły tak jak ja to naprawdę dzięki tej grze nie tyle co może zaczniesz oglądać namietnie Kubicę ale wydaje mi się że nooo wciągnie Cię :p Ja miałem, mam przyjemność gry na PC''ta i naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 23:05, Infes napisał:

No heavy Rain od GoW3 obowiązkowo. Z tego co, jeśli nie grałeś w GoW1 oraz 2 to polecam
GoW Colletion gdzie jest cała trylogia by poznać całą historię Kratosa, sam zamierzam
zakupić ;) Z tego co mi się wydaje Uncharted: Drake''s Fortune czyli pierwsza część również
warto zakupić, zebrałą dobre noty no i w końcu to Uncharted ;) Assassin''s Creed 2 czy
AC:Brotherhood aczkolwiek AC1 również obowiązkowo by znąć porządnie całą opowieść Desmonda.
Mass Effect 2 jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać na PC''ta czy na xklocku. Red Dead
Redemption, czyli niby takie GTA tyle że na dzikim zachodzie, również wiele dobrego o
tej grze usłyszałem. F1 2010, nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem formuły tak jak ja
to naprawdę dzięki tej grze nie tyle co może zaczniesz oglądać namietnie Kubicę ale wydaje
mi się że nooo wciągnie Cię :p Ja miałem, mam przyjemność gry na PC''ta i naprawdę polecam
:)


hmm a więc: gow 1 i 2 na ps2 przeszedłem :P AC1 na Xboxie360 przeszedlem jak miałem,AC2 na PCie :P
A jakies gierki z PSstore polecasz? cos fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 22:09, Memorr napisał:

Kilka pytan mam :P

Zamowiłem dzisiaj konsolke na ultima.pl (wersja 320gb wziąłem dodatkowo gre Uncharted2(podobno
b.dobry tytuł),miałem brac ps3 na gram.pl ale niestety nie ma opcji płatne przy odbiorze
a na tym mi najbardziej zależało:<(a 3gierki gratis byly:<)
Ok a teraz juz szczegoły:

1.Mam tv kineskopowy to zwykły kabel component styknie,czy kupic kabel od BigBen RGB+AV
który podobno daje lepszą jakość od zwykłego komponenta?
2.Druga kwestia to internet,mam router bezprzewodowy.Ps3 spokojnie go wykryje i połączy
się?
3.PSstore: dema są darmowe? i czy działają starsze tytuły z ps1?
4.Jakie gry polecacie do kupna.Obecnie jedyną jaką bede miał to Uncharted.
5.Mozna odtwarzac filmy w formacie avi? czy tylko dvd,bluray?

pozdrawiam


Po pierwsze gratulacje zakupu konsoli!! :) Pozwól, że i ja wtrącę swoje trzy grosze:
1. Jeśli posiadasz nowszy monitor panoramiczny z wyjściem DVI to zamiast do kineskopowca, polecam podłączyć konsolę właśnie do tego monitora poprzez kabel HDMI - DVI. Jest spora szansa, że taki monitor obsługuje rozdzielczość 720p a więc taką w jakiej działa większość gier na PS3.
2. Z routerem nie powinieneś mieć większego problemu, PS3 bardzo dobrze łapie sygnał :)
3. Tak, na PStore dema są darmowe i w dodatku można wypróbować sporo nowych tytułów. Poza tym na PStore jest odpowiedni dział PSOne classic i znajdziesz tam sporo interesujących tytułów z "jedynki" (w przyzwoitych cenach muszę dodać).
4. Poza tym co Ci już koledzy doradzili to polecam: inFamous, FFXIII, Killzone 2, Demon''s Souls, Castlevania: Lords of Shadows, Enslaved, Gran Turismo 5...
5. Tu Ci nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, kupuję zaraz po tym, jak zrobię platynę w Lost Planet 2 i Bioshocku. Co, biorąc pod uwagę fakt, że PS3 posiadam od... lutego (czy coś w ten deseń) i mam przegrane na niej jakieś 50 godzin maks, nastąpi w czasach, gdy gry na konsole będą dodawane do czasopism ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wczoraj na wieczór dostałem konsolę ale póki co jestem zadowolony :p No i mam pieknego AC2 ustawionego na tapecie z theme z GT5 :p Ahhh i ohhh ;) ID: InFeSs zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Heavy Rain i Assassin''s Creed 2, do tego z gametrade przyszedł Def Jam Icon. ;)


Po HR się spodziewałem tego że będę musiał zbierać szczene z podłogi. Na razie nie jestem chyba jakoś bardzo daleko, ale ten wpływ na przebieg akcji jest niszczący. Choćby ta akcja w mieszkaniu tego opętanego typa.

Spoiler

Dokładniej to mieszkanie z milionami krzyży na ścianie, nie wytrzymałem i dsotał kulkę w łeb. ;)

Albo akcja w sklepie gry gramy Shelbym.
Spoiler

Na szczęście tam obyło się bez użycia broni przez kogokolwiek, delikwent załatwiony piąchą. :)




Niszczą mi też łeb momenty gdy gramy Agentem FBI, dokładniej akcja na komendzie. Wychodzimy ze swojego ''gabinetu'' i przesłuchujemy Ethana, i po chwili gramy już nim. Albo to co się dzieje po akcji na autostradzie, gdy gramy Madison. Meldujemy sie do motelu, spotykamy wiadomo kogo, pomagamy mu i zaczynamy grać nim. Takie głupotki trochę ale ja się tym jaram. Do tego niszczący klimat, początek gry, wszyscy szczęśliwi, świeci słońce, dwa lata po tym co się stało już wszechobecna ulewa, wszyscy ludzie z czarnymi parasolami, każdy ponury, miazga. Bałem się trochę że polska wersja zepsuje właśnie ten klimat, ale nie, jest świetnie.


Swoją drogą - Co to za DLC jest dołączone do tej edycji Move? I jak użyć tych trzech motywów do XMB?


A AC2 też świetny. Na razie wciąga jak cholera.
Spoiler

Mimo tego że jestem dopiero po egzekucji rodziny Ezia, to już jestem wessany na maxa do tej gry.

Do tego duży świat, cholernie dobry, jak dla mnie, system walki. Blokowanie jest świetnie zrobione, a po udanym bloku atak i podrzynanie gardeł, wbijanie miecza w plecy i tym podobne. ;) Polecam naprawdę, tym bardziej że edycja GOTY to 120 złotych w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 14:42, wsaadman napisał:

Co do HR - uwierz mi - najlepsze przed tobą ;]

Spoiler

Jestem już w momencie jak Ethan wypija ten płyn, po którym zostaje godzina życia. Wybrałem na GPS żeby jechał do portu, bo przez telefon było słychać statek. Wybrałem, bo nie mam całego adresu, nie zabiłem tamtego gościa.



Ile zostało mniej więcej gry? Oby dużo bo ta gra to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dokonałem tego samego wyboru, bo nie umiałem - nawet wirtualnym bohaterem - zabić tego gościa ; ]


Hmm...
To zależy - zostało jeszcze parę "momentów" (dość znaczących zwrotów akcji), mniej więcej 2, 3 godziny. Z tego co pamiętam oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować