Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2010 o 16:28, woko27 napisał:

> http://kotaku.com/5710217/lawrence-of-arabia-inspires-next-years-uncharted-3-drakes-deception

>
> Nareszcie! :)

O tak! Szczerze to spodziewałem się nowego Uncharteda już na PS4, bo od premiery drugiej
części minął zaledwie rok czasu, ale nie mogę powiedzieć, że jest źle. ;)


To juz w ogole trawaja jakies przymiarki do ps4 ;x ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 14:25, wsaadman napisał:

SPOJLER ALERT

Spoiler

Ethan strzela sobie w łeb


SPOJLER ALERT
:D


To da się to zrobić!!!

Spoiler

Jak dotąd udało mi się zabić Ethana tylko trucizną :D Mam zadanie na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 16:15, Henrar napisał:

Super! Od dawna czekałem na ten dzień. Uncharted 2 jest jedną z moich ulubionych gier, więc na część trzecią czekam z niecierpliwością. Szkoda tylko, że trzeba żyć w tym niepokoju i niepewności przez prawie rok :/.
Chciałbym, żeby ta gra przynajmniej dorównała jakością swojej poprzedniczce i będę zadowolony.
A, no i klimat mi odpowiada. Przygody na pustyni? Hmmm... Pięknie.
Tylko mam jeden warunek- musi powrócić Chloe! Ta postać jest świetna <3.

Ehhh, ale ten news poprawił mi humor. Już się nie mogę doczekać. Po Wiedźminie 2 jest to mój największy must-have w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim największym must-havem jest monitor, pod jaki podepnę konsolę :) A zaopatrzę się w takowy zaraz po maturach :)

btw. Warto mi kupić tego osławionego Uncharteda, jeżeli nie zamierzam grać po sieci? Mam tu na myśli część pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić ps3 160gb za 999zł + wysyłka

W skład zestawu wchodzą:

system PlayStation3
Kontroler bezprzewodowy (DUALSHOCK3)
kabel zasilający
kabel AV
kabel USB

Czy jeszcze troche poczekać ... Bo jak bym miał zamawiać to tak po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka nawet nie ma multiplayera.
Co do drugiej części - cóż - to nie Call of Duty, w którym multi gra główną rolę - tutaj jest na odwrót - wiele nie stracisz grając jedynie w singla.

I warto - obie części. Co prawda jedynka nie jest tak efektowna i wypasiona graficznie, ale to kawał dobrej gry. Dwójka natomiast... Must Have ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:03, wsaadman napisał:

Jakby na to nie patrzeć, Ethan

Spoiler

może sobie strzelić w łeb w dwóch okolicznościach,
oraz się powiesić

więc wiesz ;d

Wiem. Masz już tyle zakończeń, czy korzystasz z jakiegoś spoilera/tipa jak zdobyć trofea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema. Podłączam konsolę(nie przez HDMI) i brak obrazu. Włączam naciskam jest piknięcie i zielono i nic, zero null. Przytrzymam dłużej przy włączaniu to jest drugie piknięcie i nic nie ma ani na AV-1,AV-2 ani na AV-3. A jak przytrzymam dłużej to się wyłącza. Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:16, Infes napisał:

Mam problema. Podłączam konsolę(nie przez HDMI) i brak obrazu. Włączam naciskam jest
piknięcie i zielono i nic, zero null. Przytrzymam dłużej przy włączaniu to jest drugie
piknięcie i nic nie ma ani na AV-1,AV-2 ani na AV-3. A jak przytrzymam dłużej to się
wyłącza. Help.


A podłączasz przez cincha czy euro? Jeśli przez cincha to może pomyliłeś wejścia (kolorki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki- ps3 jest domyślnie ustawione w trybie HDMI 720p. Musisz ją podpiąć pod takowy ekran i zmienić ustawienia wejścia i rozdziałki adekwatne do Twojego ekranu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z X360 taki problemów nie było, już na samym poczatku PS3 dostaję ode mnie -. Teraz fajnie bo nie mam podpięcia HDMI i se mogę ...

@woko27

Chinche, nie pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:32, Infes napisał:

Z X360 taki problemów nie było, już na samym poczatku PS3 dostaję ode mnie -. Teraz fajnie
bo nie mam podpięcia HDMI i se mogę ...


Przecież nie trzeba mieć HDMI, żeby uruchomić konsolę... koniec końców po coś w pudełku jest kabel nie-HDMI. Przytrzymanie przycisku power przy włączeniu, o ile pamiętam, przywraca domyślną rozdzielczość, czyli 640x480, a poza tym konsola powinna rozpoznać kabel, więc wina ewidentnie leży po stronie tv. Spróbuj może podłączyć przez euro albo do innego telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luz- zabierz konsolę do sklepu, w którym ją kupiłeś (lub do kumpla z takim ekranem+ kablem HDMI) i przestaw w "display settings" . Ja tak zrobiłem, bo na początku nie miałem LCD-ka. Ps3 niestety samodzielnie nie dostosowuje się do ekranów SD;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ;) Dobra... Teraz pytanie, co oznaczają to pikające coś z tyłu pada? Czy można zrobić WiFi do PS3 czy trzeba kablem? No i jest choć kilka darmowych motywów czy też avatarów/galerii zdjęć(chyba:p) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:47, Infes napisał:

Udało mi się ;) Dobra... Teraz pytanie, co oznaczają to pikające coś z tyłu pada? Czy
można zrobić WiFi do PS3 czy trzeba kablem? No i jest choć kilka darmowych motywów czy
też avatarów/galerii zdjęć(chyba:p) ?

Takie czerwone nad 1? Nałduj go jeśli miga.

Edit: co do darmowych tematów to wbij na PSN wejdź w odpowiedni dział i ściągaj (jedynie te ruchowe nie są darmowe chciaż mi udało się 2 pobrać za darmo). Skrótem: szukaj na PSN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:47, Infes napisał:

Udało mi się ;) Dobra... Teraz pytanie, co oznaczają to pikające coś z tyłu pada?

Migające diody? Kiedy migają akumulator się ładuje, kiedy nie migają to się nie ładuje. ;p

Dnia 09.12.2010 o 21:47, Infes napisał:

Czy można zrobić WiFi do PS3 czy trzeba kablem?

Można przez wifi jak i kablem.

Dnia 09.12.2010 o 21:47, Infes napisał:

No i jest choć kilka darmowych motywów

Są darmowe do pobrania z ps store, ale też można ściągnąć parę nieoficjalnych z internetu (wchodzisz z pozycji przeglądarki w PS3 na jakąś stronkę z ps3 theme i ściągasz).

Dnia 09.12.2010 o 21:47, Infes napisał:

czy też avatarów/galerii zdjęć(chyba:p) ?

Avatarów jest mnóstwo darmowych, ale jak chcesz być fajny to też możesz sobie kupić jakieś w sklepie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Podłącz pada do ps3 przewodowo. Zainicjuje się i od teraz możesz odłączyć kabelek i posługiwać się bezprzewodowo.
-Można Wi-Fi
-awatary wybierzesz sobie jak założysz konto psn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować