PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

ALe mam problem lipny :/ Komp mi sie zawiesza calkowicie randomowo. Nie mam pojecia na co zwalic winy, na pewno wina lezy po stronie sprzetu wielokrotne formaty nic nie daly, w plycie glownej porty usb przestau dzialac. Np slucham muzyki i cos robie w necie, muzya sie wylacza przy kursorze klepsydra i za sekunde dwie wisi :/ Na pewno to nie ram ani dysk, no chyba ze obie kosci mam zepsute :/ Podeslijcie jakies sposoby z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Problem może tkwić w procesorze i płycie głównej.
-Procesor może się przegrzewać, przez co BIOS go wyłacza
-Może być niespójność procesora z danym modelem płyty głównej.

RAM też może być przyczyną. Jeśli jedna kość jest zepsuta, automatycznie większe obciążenie idzie na drugą, a ta może już tego nie wytrzymywać. Inne rozwiązania mi nie przychodzą do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi pomoże ? ostatnio coraz częściej co bym nie robił włącza mi sie okienko microsoft network passport zebym wpisal login i hasło... ale ja nie chec ! np. chodze w tempie w documents and settings/nazwa uzytkownika/ustawienia lokalne... mozna sie pozbyc tego microsoft network passport ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

x:/Program Files/Messenger
Zmień nazwe katalogu lub usuń. Lub także : włącz edytor rejestru odnajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MessengerService i dodaj tam nową wartość :
Value Name: PassportBalloon
Value Type: REG_BINARY
Data: 0a (hexadecimal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 13:53, WorldWar3PL napisał:

ktoś mi pomoże ? ostatnio coraz częściej co bym nie robił włącza mi sie okienko microsoft network
passport zebym wpisal login i hasło... ale ja nie chec ! np. chodze w tempie w documents and
settings/nazwa uzytkownika/ustawienia lokalne... mozna sie pozbyc tego microsoft network passport
?


Winda XP? Najlepiej po prostu odinstalowac Messengera. W ty m celu w start-uruchom wpisz:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

i Enter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się wścieknę! Jak włączyć autoryzację dla Mozilli Thunderbird w onet poczcie? Tam nie ma takiej opcji, nie mogę tego znaleźć. Wie ktoś jak to zrobić, bo za Chiny Ludowe nie mogę wysłać maila. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno coś żadnej gry nie kupiłem i chciałbym troszkę uzupełnić kolekcję o takie tytuły: Lionheart: Legacy of the Crusader, Elder Scrolls IIIL: Morrowind i jak narazie Etherlords II i mam taki problem: do dwóch pierwszych gier potrzebny jest procesor Pentium III 700 i 800 MHz (lub kontabilny) i właśnie chciałbym się was doradzić czy mi pójdą te gry. Mój komp to: Windows 98, AuthenticAMD (nie wiem co to jest), AMD Duron(tm) Processor(i to też nie wiem czy dobry procesor), 128.0MB RAM (z czym jutro powinienem mieć już 256 :)), karta graf 32 MB. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest częstotliwośc pracy tego procesora? ale tak na oko to amd zawsze wyciskały z danej ilości megaherców wiecej mocy obliczeniowej niż intel, wiec jak masz tego durona 700 lub wyżej powinno chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia > Konfiguracja kont > Serwer poczty wychodzącej > i zaznaczyć "Używaj indentyfikatora użytkownika oraz hasła". W okienko wpisać login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak mam zrobione. Tylko jak chcę wysłać maila to mi wyskakuje: Wprowadź hasło użytkownika blebleble. Wpisuje hasło i nic. Znów pojawia się ten komunikat. Tragedia normalnie. Dodam, że mam cztery konta obsługiwane przez Thunderbirda i z jednym jest problem. Dziś je założyłem i nie mogę doprowadzić do pełnej funkcjonalności. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:01, HumanGhost napisał:

No tak mam zrobione. Tylko jak chcę wysłać maila to mi wyskakuje: Wprowadź hasło użytkownika
blebleble. Wpisuje hasło i nic. Znów pojawia się ten komunikat. Tragedia normalnie. Dodam,
że mam cztery konta obsługiwane przez Thunderbirda i z jednym jest problem. Dziś je założyłem
i nie mogę doprowadzić do pełnej funkcjonalności. :-/


A z tych pozostałych kont jest tez jakies na Onecie? Nie mam tam konta, moze sprobuje zalozyc i zobaczyc co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są trzy na onecie i jedno na wirtualnej polsce. Teraz to juz nawet mam problemy z zalogowaniem się przez WWW. Ciągle jakies błędy. Źle się ten nowy rok zaczyna. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:35, HumanGhost napisał:

Są trzy na onecie i jedno na wirtualnej polsce. Teraz to juz nawet mam problemy z zalogowaniem
się przez WWW. Ciągle jakies błędy. Źle się ten nowy rok zaczyna. :-/


Tez nie moge nawet przez strone wejsc na konto. Cos im padlo chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:51, Hegemon napisał:

Tez nie moge nawet przez strone wejsc na konto. Cos im padlo chyba.


Teraz to już mi się nawet przy otwieraniu thunderbirda pojawia błąd o niepowodzeniu przy przesyłaniu nazwy użytkownika/ błędne hasło/ login czy coś w tym stylu. Ehh załamać się można. Akurat jak mi poczta potrzebna. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:01, HumanGhost napisał:

No tak mam zrobione. Tylko jak chcę wysłać maila to mi wyskakuje: Wprowadź hasło użytkownika
blebleble. Wpisuje hasło i nic. Znów pojawia się ten komunikat. Tragedia normalnie. Dodam,
że mam cztery konta obsługiwane przez Thunderbirda i z jednym jest problem. Dziś je założyłem
i nie mogę doprowadzić do pełnej funkcjonalności. :-/

Ale możesz odbierać wiadomości z tego konta? Jeśli tak, to wejdź w Ustawienia kont > Ustawienia serwera (dla tego problematycznego konta) > Zaawansowane > SMTP i wybierz z listy odpowiedni serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam na 100% no chyba ze jakies ktore nie sa na dysku twardym :< Chyba karta graficzna, jak nie mam sterownikow to stabilnosc jest niemal 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam sprawe do posiadaczy plyt glownych z chipsetem nforce 4 - jakie macie temperatury chipsetu pod obciazeniem??? Moj nforce 4 ma 43 stopnie - nie sadzicie ze za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się